Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

xaxanka
29. kvě 2014

@78marcela aha tak to jo... ja mela az 10 den po carku na testu

78marcela
29. kvě 2014

@xaxanka jojo, jak říkám, jsou některé, které to mají později, proto u nás v CAR mají 12. den jako rozhodující.

xaxanka
29. kvě 2014

@78marcela nevim proc tady se jde na krev a za tri tydny po et

78marcela
29. kvě 2014

@xaxanka a kam chodís?

pavlina86
30. kvě 2014

@xaxanka Ahojky,já jdu na krev v pondělí. KET jsem měla 20.5. a dneska na testu // čárky.Ale taky bojím,bojím? 😒

78marcela
30. kvě 2014

@pavlina86 gratuluji. Krásné 🙂

pavlina86
30. kvě 2014

@78marcela díky, snad je bude k čemu. 🙂

hhani
30. kvě 2014

Ahoj holky...rada bych se k vam pridala jelikoz uz mi ze vseho hrabe ☹ jsem 6 den po ET dvou blastocyst a testit budu az tak v utery nebo stredu..6.6.,kdy je mezinarodni den neplodnosti mozna taky dobre znameni 😉 , jdeme na krev a ta rozhodne..zatim necitim vubec nic jen prsa mam citlivejsi,ale to je asi normalni asi se pozoruju az moc ...to cekani je hrozny ..jak jste na tom vy tady?

xaxanka
30. kvě 2014

@pavlina86 ja jdu taky v pondeli na krev a uz

lemoni86
15. čer 2014

@hhani ahoj ja som tiez po ET , mne vkladali blastocystu 10.6. Uz ma svrbia ruky na zajtra ... ale to bude asi este skoro. Mam klasicke PMS priznaky, sem tam slabucko pobolieva brucho , sem tam sa mi zda ze to je ako na MS ale potom to citim aj v crevach , mam miernu zapchu. Prsia ma pobolievaju uz od stimulky.. Ako to u teba dopadlo? Ja mam pocit ze asi to nevyjde... ach :( Je to zatial nase 1. IVF , nikdy som nevidela // .. cakam na ne uz 3 roky hmm :(

japro
18. čer 2014

Ahoj holky tak 13 den po KET a na testu nic ........................všem moc děkuji za držení palečku .....

megara
18. čer 2014

Ahoj, dneska jsem byla na ET, a už odpočívám. Přeji všem hodně štěstí a pevné nervy 🙂🙂

gabulenka
20. čer 2014

Ahojky, přidávám se, 18.6. jsme byli na KETu. Tak teď už jen čekat... 🙂

megara
21. čer 2014

Já se nemůžu dočkat testování, ale musím nic jiného nezbývá, škoda že se bublinky na testu neukážou dřív 🙂☹

gabulenka
22. čer 2014

@megara to čekání je dlouhý a vůbec to neubíhá 🙂 a jak se cítíš?

megara
22. čer 2014

@gabulenka fakt je to dlouhý, skoro mi to neutíká. Už druhý den mě bolí hlava, a mám zimnici,sem tam mě pobolívá břicho jako na MS, a sem tam vaječníky na střídačku. A jak se cítíš ty?

gabulenka
22. čer 2014

@megara me taky sem tam poboliva v podbrisku a vajecniky. Mozna jsem vic unavena. Ale spis se vic sleduju a vic to vnimam🙂 jinak bych to mozna ani neresila 🙂

megara
23. čer 2014

@gabulenka taky se hodně sleduju, pokud mě pobolívá podbřišek tak radši ležím, mám strach abych něco nezkazila,je to moje 2 IVF. Doufám že to tentokrát vyjde 😀

megara
23. čer 2014

@gabulenka mužů se tě zeptat, kdy chceš testovat? 🙂

gabulenka
24. čer 2014

My uz mame dvouletou holcicku z prvniho ivf tak toho odpocinku moc neni, ale manzel pomaha co muze. Prave dnes se me ptal jestli nechci zitra zkusit test. Tak sem na nej koukala jako blazen ze je to teprv tyden. Mam strach , ze pam budu jeste vic nervni. Chtela jsem pockat tech 14dni; ale nevim jestli vydrzim... A co ty a test?
@megara

megara
24. čer 2014

@gabulenka Dneska jsem zkusila test a byl bílý, říkám si že to bylo brzo a tak zkusím další test až o víkendu. To je skvěle že už máš holčičku, a máš co dělat a nemyslíš na to jestli to vyjde jako já. Jsem na chalupě se psema a pořád se mi to jen honí hlavou, a tak pořád doufám že to vyjde.

gabulenka
24. čer 2014

@megara tak jsi zkousela asi to je fakt brzo. Psala sem ted zname, co pracovala v caru. Psala mi, ze testovat driv nez 9,10. den nema cenu. A ze den ketu se nepocita. Tak ja urco jeste pockam. Jojo s dcerkou se nenudim, ale taky nad tim ketem porad premyslim...

kotcheva
24. čer 2014

@gabulenka ahoj, tak to jsme na tom podobne🙂. Ja byla na ET 19.6. Mam doma holcicku neco malo pres rok a chceme jeste jednu/noho🙂. Ale ted uz to bylo moje 3. IVF a na KET nic nezbylo... O to je to cekani horsi...

gabulenka
24. čer 2014

@kotcheva jee tak dalsi spolubojovnice 🙂 super 🙂 tak mocinka drzim palce 😉 aspon se tu muzem podporovat 🙂🙂🙂

megara
24. čer 2014

@gabulenka děkuju, za info s dalšími testy počkám na pátek nebo na sobotu.

@kotcheva tak to mě mrzí že nemáte mrazáčky,nám žádní nezbyli z prvního IVF.
Holky všem nám vyjde. Obě už máte holčičky, to je super, snad se ji taky dočkám.

kotcheva
24. čer 2014

@gabulenka dekuju moc, taky drzim palec🙂 tedy, vsechny palce🙂🙂🙂

kotcheva
24. čer 2014

@megara neboj, vyjde to🙂. Ja mela holcicku na ctvrty pokus - 2x ET, 2x KET. Tim te nechci nijak znepokojovat, spis naopak. Zkratka miminko si vybere vlastni termin, jen je to nekdy velka zkouska trpelivosti🙂

megara
25. čer 2014

@kotcheva máš pravdu, miminka mají svoje načasování a my s tim nic nenaděláme,já věřím že nám to vyjde všem 🙂🙂🙂

pajulinecinka
26. čer 2014

Ahojky holky,
taky se přidávám, včera ET 2 časných blastocyst, už aby byl příští týden, to čekání je šílenost, navíc 4.7. mám narozky, tak první test bude narozeninové překvápko🙂

megara
26. čer 2014

@pajulinecinka Ahoj, vítám tě mezi námi, a přeju hodně štěstí tobě i bublinkám. Jak se cítíš? Já se 8 den po transferu 2 blastocyst, z toho měla jedna měla asistovaný hachting, tak uvidíme jak dopadnu o víkendu s testem 🙂🙂🙂