Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

sofie333
1. dub 2014

@cicinky
Ahoooj, tak hádej no... Samo že negativní, dostala jsem to až 31.DC. Mívám ji 27-28 DC. Tělo už je nějaké doblblé 😀
No a dneska jsem vyhrála menstruační kalíšek, tak aspoň něco jsem vyhrála 😀 I když bych byla teda raději, kdybych ho už nepotřebovala 😀

cicinky
autor
1. dub 2014

@sofie333 jéé, to je škoda ☹
Máš mrazáčky?

sofie333
1. dub 2014

@ivulenka34
Ahoj kočko, tak jak to jde? Už jsi nabrala znova síly? Moc mě mrzí že Ti to nevyšlo, ale bojujeeeem pořád!!! 😉
Je to hrůza ty peníze, člověk vydrží hodně (hlavně ženská), ale kde vzít ty prachy, že?? A to já jsem na pracáku a příteli zaměstnavatel dluží 70 000,-, takže dal taky výpověď. Mě teď IUI taky zase nevyšlo, během roku jsem byla 7-krát. Po sedmé nějak zapoměli, že už mi pojišťovna nehradí a nechali mi to za 700,- 😀 Paní Dr. to nějak špatně vypočítala a došel na to až pan docent. Tak doufám, že to po mě nebudou chtít zpětně zaplatit 😠 Další IUI hrazené pojišťovnou mám až v květnu. Doc. mě pořád lanaří na to 3. IVF, ale prostě na to nemáme 😠

sofie333
1. dub 2014

@cicinky
Já jsem teď byla na IUI 😉 , ale z minula mražáčky nemám, ani jsem nikdy bohužel neměla. 😠
Představovala jem si to trošku jinak a přítel taky. Všichni známí mi vždycky říkali - ''běž na umělé, fiknou to tam a je to, je to zadarmo, tak co'' No a vidíš, všichni si myslí, jak je to jednoduché a ono není 😖

ivulenka34
1. dub 2014

@sofie333 Ahojky jsem ráda,že jsi napsala 🙂 no snažím se,já jsem pořád na neschopence a 16.4 jdu do Reprofitu zkusím to tam,když obilnák nic ☹ To mě mrzí,že zase u Tebe nic ☹ musíme věřit víš jak....Sere mě celej svět 😖 my taky peníze nemáme museli jsme si půjčit v bance,tak doufám že to vyjde a budu mít hodně zamrazených!!!! jinak už taky na to nemám finančně 😒 by to měli dělat zadarmo!!!! opravdu stát na dvě věci....doma se nudím co chceš dělat je to děs to čekáníííí 😒

cicinky
autor
1. dub 2014

@sofie333
@ivulenka34
To mě taky říkali, vyjde to a máš to nejjednodušší, ale nikdo neřekl, že jsou nutné metody pro úspěšné oplodnění, a že ve chvíli, kdy mi chybí vejcovody, se bez nich neobejdu 😒
Dneska začala éra druhého pokusu a všichni doufáme, že tentokrát to vyjde 😉.. došli nám peníze, takže kdyby to nevyšlo, tak nejdřív za 3 měsíce KET, vzhledem k tomu, že jsem totálně vyždímala oba naše účty 🙄

Holky, nebuďte naštvané, tohle všechno vás ovlivňuje, jakkýkoliv stres je akorát mínusem pro úspěšnost...
Myslím na vás, aby nám to všem vyšlo 😉

petra54
2. dub 2014

@cicinky dopadla jsem dobře,Hcg 10005ui,zatím bylo vidět jen jedno mimi ale 15 3 jdu znovu na uz tak uvidíme co se tam ukáže,fotku mi nedal abychom to prý nezakřikli 😀

cicinky
autor
2. dub 2014

@petra54 No to je úúúúžasná zpráva 🙂, nezakřikuji, ale gratuluji 🙂
Už se to konečně začíná lámat a postupně se snažilky mění v čekající maminky 😉

kvitkoo
2. dub 2014

zdravím dámy🙂 jsem tu nová, jsem 14.dní po et a již od 11.dne si dělám těho testy. jsou pozitivní 🙂. nicméně břicho mi bolí od transferu, jsem nafouklá jak balon, zadýchávám se docela, teda fyzička nic moc, ale asi to bude těma hormona, co do sebe tlačím. až 7.4. sem si měla udělat test, ale nevydržela jsem to..😉. uvidíme, co bude dál. mám 2 blastocysty..z Pronatalu...

cicinky
autor
2. dub 2014

@kvitkoo vítám tě a gratuluji 🙂
Mimochodem, jsem 1 den po et a jsem tady jak meloun 😀

kvitkoo
2. dub 2014

u mě holky docela mazec. transplantace kostní dřeně, po ní žlouteka, darovaná vajíčka, 40 let, muž pomalé spermie, k zamražení ani nedošlo, tedy jediný pokus....už ted jsme platili asi 50tis, ted už to bude za cca 80tis. takže jestli se mi narodí dítě, bude to opravdu po těch šílených zdravotních problémech opravdu zázrak. takže mám problém se ovládat, pač mi dojímá, že mám pozitivní testy. ikdyž je to ještě hooodně dlouhá cesta....píšu to proto, že fakt nikdo neztrácejte naději a bojujte, ale zdravě! néé že dopadnete jak blázni, kteří budou jenom zobat hormony a zlikvidují si život. držím nám všem palce, však jsme statečné holky ne? 🙂

78marcela
2. dub 2014

@kvitkoo ahoj, moc ti gratuluji, to je pravdu super. Jsi statečná a přeji aby vše klaplo a za pár měsíců sis už mohla pochovat své miminko...nebo možná dvě🙂

cicinky
autor
2. dub 2014

@kvitkoo to je mazec :-O
Obdivuji tvou sílu 🙂
My máme také pomalejší spermie, ale zase jich máme fááákt zásoby 😀
Taky pěkné prašulky :-/

catchulinecka
2. dub 2014

@cicinky
@78marcela
@kvitkoo a tobě moc gratuluju po těch strastech co jste prožili!!!
nazdáreček děvčátka 🙂 v pondělí jsem byla na ET, tak bych se k vám moc ráda přidala. Nevíte, jestli se počítá první den už ted den, co byl transfer? a jinak si připadám taky jako koule po těch hormonech, je to fakt masakr 😝 do včerejška mě bolelo trochu břicho, ale to bylo už od punkce, no a dnes už mě ani to břicho nebolí, tak nevím nevím 😀

cicinky
autor
2. dub 2014

@catchulinecka ahooj 🙂
Náfuk bříška v normálu, to mám taky, ET včera, a taky mě bolí vaječníky, ale už to pomalu odchází 🙂.
Měla jsi prodlouženou kultivaci?

catchulinecka
2. dub 2014

@cicinky jojo, dávali tam 5 denní jedničku 😀 tak jsem zvědavá na ty jejich hodnocení 😀 co ty???

cicinky
autor
2. dub 2014

@catchulinecka 6ti denní, téměř přes celou misku, a měla jsem štěstí, mám je všechny z embryoscopu 😀, jsou mnohem lepší a silnější, i embryoložka mi to říkala :D
Tak teď uvidíme, jestli macánek je opravdu bojovník 😉

catchulinecka
2. dub 2014

@cicinky co to je prosím tě, embryoscop? 😀 já se v těch pojmech někde nevyznám... 😀

cicinky
autor
2. dub 2014

@catchulinecka takový stroj, kam vloží oplodněné vajíčko a ono se tam vyvíjí aniž by bylo potřeba jej vytahovat ven, každé 4 hodiny udělá fotku vývoje embrya a embryolog má tak lepší přehled o tom, jak mu to jde, nehledě na to, že nemění teplotu. Když ho vyndávájí a zandávájí, tak mění teplotu a to mu nedělá dobře, může být pak vyšší "úmrtnost" ;)
A fotky z embryoskopu, jsou božíííí 🙂

cicinky
autor
2. dub 2014

HOLKY, velká prosba na všechny, nezbyl některé z Vás Menopur nebo Gonal?

catchulinecka
2. dub 2014

@cicinky tak sem s fotkama, chceme viděěěěěěěěěěěěěět 🙂

cicinky
autor
2. dub 2014

@catchulinecka tady ji máš 🙂

kvitkoo
2. dub 2014

pomoc! migréna a blbě. 14.den po transferu...nemáte zkušnosti? můžu si vzít ibalgin?? chjo ☹

catchulinecka
2. dub 2014

@cicinky TY VOGO!!!! Tak to je mazec 🙂 tak ať je mu u tebe dobře 😉

catchulinecka
2. dub 2014

@kvitkoo jéééjda ☹ a testovala jsi???

catchulinecka
2. dub 2014

@kvitkoo jsem blbá, ani jsem si dobře nepřečetla tvou přezdívku 😀 Promiň, no já bych teda po těch pozitivních testech radši ibalgin nedávala ☹

cicinky
autor
2. dub 2014

@kvitkoo v žádném případě, pouze paralen

cicinky
autor
2. dub 2014

@catchulinecka Macánek, viď? 🙂

kvitkoo
2. dub 2014

inu, šáhla jsem po ibalginu...chjo...no jo, testy jsou pozitivním drží se, ale dneska mě to skolilo☹ doufám, že to pro jednou ti vetřelci přežijou. příště už jen paralen...díky holky🙂 jdu spát

catchulinecka
2. dub 2014

@cicinky boží 🙂 a kdy budeš vůbec testovat? máme to v podstatě na stejno...