Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

sofie333
18. dub 2014

@ivulenka34
Ahojky, u mě se neděje skoro nic, kromě toho , že chodím na gyn., na UTZ. Mám cystu 6 cm a tak to chci sledovat. Minule jsem asi neměla ovulaci a dostala jsem MS už 16.DC 😒
Asi si teď dám od hormonů pauzu, protože to mám všechno nějaké rozhašené. Nic není tak, jak by mělo být 😠
A co plánuješ ty?? 😉

zelvicka111
19. dub 2014

@lenkacho Tak super, budeme to prožívat nastejno. Vyjde nám to uvidíš 🙂. Dnes 5. den. Venku je krásně, asi pujdu na procházku odpol pokud neusnu 🙂 Včera jsem šla spát v 9 jak jsem byla utahaná,ale do 11ti jsem se převalovala v posteli a usnout ne a ne.

ivulenka34
19. dub 2014

@sofie333 já čekám na další MS....pak jdu na druhé ivf ☹ snad už to klapne!!!!!!

lenkacho
19. dub 2014

@zelvicka111 super ,to je jasné,že nám to výjde.Odkuď jsi?

lenkacho
19. dub 2014

@ivulenka34 určitě to klapne sluníčko je už venku a myslíme pozitivně

zelvicka111
19. dub 2014

@lenkacho jsem z Kladna a ty ? Jak se dnes daří ?

lenkacho
19. dub 2014

@zelvicka111 já Jsem z Pardubic.Mě je dobře .

lenkacho
19. dub 2014

@zelvicka111 no minule při zavrtávání mě bolelo břicho teď tedy nic.A co ty?

mmarch
19. dub 2014

Ahoj devcata, tak mam dnes po ET, pocity zatim zadne, asi mi to jeste nedochazi nebo jsem se jeste neprobrala po 4hod.spanku 🙂
Docela mi ted ale vrta hlavou, jak v caru podekovat? Neco prines jako treba darkovy kos nebo penezity dar a jak velky, aby to nebylo blbe?mam pro ne do porodnice zatim cepickyca boticky pro mrnousky

dagin
20. dub 2014

Tak jsem dnes testovala. Radost, že tam cosi je. Ale moc nejásám, přijde mi to slabší. Dnes jsem 13 den po ET. MS měla dorazit včera a zatím nic.

78marcela
20. dub 2014

Ahojky, vsak uz netrpelive cekam na vysledek tveho testovani. jak to myslis ze je to slabsi? Uz jsi testovala i predtim? Podleme je to krasna carka, moc ti gratuluji. 😉 😉 😉 @dagin

78marcela
20. dub 2014

@dagin mozna nebudes mit dvojcatka jako predtim, ale kazdopadne je to pekna carka, ona bude silit, to se neboj...
Ja dnes posledni tabletky na ms, snad dorazi brzy, mela by do tri dnu a pak hura do stimulky na transfer a za mesic taky dve carky 😉

cicinky
autor
20. dub 2014

@dagin Jaká slabší?? Holka, vždyť tam je!!!!!!!!!!!!
GRATULUJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU 😀

delfi75
20. dub 2014

@dagin krásná, velká gratulace!!!!!

delfi75
20. dub 2014

@78marcela ahoj ,jak si užíváte koupání? 🙂

78marcela
20. dub 2014

@delfi75 Ahooj..docela fajn, vcera jsme byli tady v mederu a dnes pojedeme do gyoru, tam jsme jeste nebyli, tak se tesime.

delfi75
20. dub 2014

Tak to je skvělé,užijte si i za mě 🙂

zelvicka111
20. dub 2014

@lenkacho Ahoj , nu já břicho někdy cítím, ale jen málo,občas mi tam jakoby dloubne, píchne spíš když se trochu víc namáhám, nebo trochu rozčílim (na psa), ale nešpinim ani nic podobného,tak snad to bude ok. Slabost a motání je na denním pořádku stále. Nu v úterý jdu do práce, tak jsem na sebe zvědavá 🙂

zelvicka111
20. dub 2014

@dagin Moc gratuluju !

lenkacho
20. dub 2014

@dagin veliká gratulace

lenkacho
20. dub 2014

@zelvicka111 jj taky jakmile se rozčílímj či více chodím mě píchne.Dnes ráno mě teda bolelo břicho a úplně jsem se i zpotila docela se těším ,že po obědě nachvilku lehnu a pak procházka

zelvicka111
20. dub 2014

@lenkacho tak ja od rana vařim, ale prave jsem sebou flakla na gouč a zavedla utrouš. Šíleně mě bolej záda, ale odpol dám taky procházku, ta musí být.

dagin
20. dub 2014

Děkuju moc, holky. Snad to bude fajn ... já u holek netestovala, tak nevím, co čekat. Spíš jsem čekala, že se ukáže čára jako ta kontrolní ... vydržet do úterý, pak bude jasno 😉

cicinky
autor
20. dub 2014

@dagin Já myslím, že to bude v naprosté pohodě, a kdo ví, třeba tam budou dvojčátka 😉

dagin
20. dub 2014

@cicinky dvojčátka bych klidně brala 😉 ... už to máme odzkoušené, tak aspoň bychom nevyjeli ze cviku 😀

cicinky
autor
20. dub 2014

@dagin Obdivuji 🙂
Já si to neumím ani představit 😀

78marcela
21. dub 2014

@cicinky ty uz by sis to mela pomalu zacit predstavovat 😀

cicinky
autor
21. dub 2014

@78marcela Ty potvůrko jedna 😀 ....
Zrovna jsem si stěžovala na diskuzi libereckého Gennetu, že budu jak slon... mám ranní nevolnosti, ale ty obrácené, je mi zle jen do doby, dokud se nenajím ☹

lenkacho
21. dub 2014

@dagin jé ty jsi testovala až 13 den.Já si říkám kdy to zkusit tedy.

dagin
21. dub 2014

@lenkacho ano až 13. Chtěla jsem mít jistotu a nevzdávat to předem. Ale holky testují i dříve, duch by měl být vidět asi už kolem 10. Dnes jsem to zkoušela znovu a čárka je lehce silnější. Ty jsi kolikátý den?