Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

lenkacho
21. dub 2014

@dagin já dnes 7 den

lenkacho
21. dub 2014

dobrý večer ,tak mě trochu začalo štípat při čůrání tak doufám,že to nedostanu jako minule.Dnes my bylo celý den šptaně strašně spocená a jsem byla i vlasy mokré a normálně jsem 2h spala ato já vůbec nejsem zvyklá spát takto přes den takže fakt únava krizovka

zelvicka111
22. dub 2014

Ahoj holky, tak dnes 8. den 🙂. Včera jsem měla taky dost krizovku. Měla jsem průjem a břicho při sezení či ležení dost píchalo a bylo mi trochu špatně od žaludku. Únava jen trochu, ale nějak mě přechází chuť k jídlu, cítím, že mám hlad neustále,ale když dojde na jídlo, smím ždibet a končím. Dnes zatím jen ten hlad a mám docela mžitky před očima, ale je zatím brzo, tak se uvidí později odpol, zvášť když jsem zase v práci...

dagin
22. dub 2014

Holky, je to tam 🙂 HCG 575 a za tyden se uvidí, jestli je tam 1 nebo 2, z výsledku to nejde poznat - může to být tak i tak. Přeji vám všem pozitivní výsledky!!!!

catchulinecka
22. dub 2014

@dagin nadhera!!! Moc gratuluju 🙂

zelvicka111
22. dub 2014

@dagin Moc moc gratuluji a držím palečky ať je vše ok.

78marcela
22. dub 2014

@dagin gratuluji, paráda...a když to bude jedno, tak to nevadí, ne? Holky se aspon budou střídat🙂

delfi75
22. dub 2014

@dagin to je fakt skvělé!!!

lenkacho
22. dub 2014

@dagin super zpráva

dagin
22. dub 2014

@78marcela Jasně, že nevadí - naopak, s jedním by bylo vše jednodušší a bezpečnější ... ale dvě by jsme taky zvládli - počítáme s oběma variantama.
Pan doktor říkal, že u nás je výhoda i v tom, že já jsem v pořádku .. problém je na straně manžela. Vajíček bylo 30, všechny kvalitní. Spermie však sami neoplodnily ani jedno - 9 embryí bylo jen díky ICSI.
Tak budeme věřit, že to ten náš bojovníček teď vybojuje 😉

viavia
22. dub 2014

@dagin moooc gratuluju a tesime se na dalsi dobre zpravy

@78marcela jak bylo v termalech?

78marcela
22. dub 2014

@viavia Ahoj, no bezvadně...dva dny jsme byli v mederu a jeden den jsme jeli do Maďarska do Györu, prochodili jsme to taky se vykoupali, bylo to tam moc hezký, naprosto klid a pohoda..
akorát na zpáčetní cestě jsem měla šílený bolesti jako na ms, ale zatím nic, tak ji netrpělivě očekávám, už bych ji chtěla abych konečně začala stimulovat...
a jak se máš ty?

delfi75
22. dub 2014

@78marcela ahoj, jsem Tě vyhlížela a Ty jinde🙂 už to čtu, že jste se měli skvěle, tak fajn..

delfi75
22. dub 2014

@catchulinecka ahoj, jak jsi dopadla vlastně Ty? jestli se můžu zeptat...

78marcela
22. dub 2014

@delfi75 no jo, jsem tu i onde 🙂

delfi75
22. dub 2014

@78marcela takže už jen ms a šup na to 😉

78marcela
22. dub 2014

@delfi75 No vždy t už na ni netrpělivě čekám, bolesti jsem měla včera šílené, dnes sice menší, ale taky semtam bolí, tak chodím pořád na wc a zatím nic...už se jí nemůžu dočkat.

delfi75
22. dub 2014

@78marcela jednou se nemůžeme dočkat a někdy se modlíme za to, aby nedorazila...ženský neví, co chtějí 🙂 vím, blbý vtip...

lenkacho
22. dub 2014

@78marcela jj a já se právě bojím at nekrvácím.Pálí mě druhý při čůrání a minule jsem to taky dostala

78marcela
22. dub 2014

@delfi75 neví co chtějí, ale nedají pokoj, dokud to nedostanou. Náhodou bych se pod to klidně podepsala. Ale já vím teď zrovna co chci. Chci ať teď přijde a pak zase rok nemusí.

78marcela
22. dub 2014

@lenkacho já si ji vezmu za tebe dobrovolně!!! Kolikátý jsi? Hlavně nemít žádný takový myšlenky. Prostě to tam je a hotovo.

delfi75
22. dub 2014

@lenkacho třeba jsi někde prochladla...

delfi75
22. dub 2014

@78marcela jasně, teď je tu vlna úspěšných, tak ať to stihneš!!!!

78marcela
22. dub 2014

@delfi75 já se snažím, div tu nemedituji, ať ta mrcha přijde,óóómmm (teda doufám že to je to meditacni slovíčko) za chvilku půjdu zkontrolovat, jestli meditace byla úspěšná😉

viavia
22. dub 2014

@78marcela tak to je fajn, že jste si to užili!
Já? Já jsem doma s dcerou, má neštovice a mě nějak přepadl kašel...chci se domluvit v R., že by se tam manžel stavil pro recept na Clostil, aby se další cyklus mohlo snad něco dít... Objednali jsme dovču na léto, tak je aspoň se na co těšit...

78marcela
22. dub 2014

@viavia tak to je fajn, že se můžeš těšit na dovolenou, kam se chystáte? My letos nevíme. Většinou jezdíme na prodloužený víkend asi třikrát do roka plus nějaká delší dovolená buď u nás nebo někde v okolních státech na dojezd autem. Upřímně nenávidím letadlo, takže když nemusim, neletím. Teď ma přítel nahlášeno volno koncem června, ale vůbec nevíme kam. Doufám že budu tehu, takže obvykle naše dovolené na kole nebudou přicházet v úvahu. Letet k moři taky ne, tak já vůbec nevím co vymýšlet.

cicinky
autor
22. dub 2014

@dagin Gratulujuuuuuuuu 🙂

zelvicka111
23. dub 2014

Ahoj holky, tak dnes 9. den po et ( 5 den po pregnylu )jsem nevydržela dělala si test a je tam docela dost silná čárka, mnohem silnější než 2 a 4 den po pregnylu. To vypadá nadějně ne ? 🙂 Mám s toho moc dobrý pocit !

lenkacho
23. dub 2014

@zelvicka111 jéé gratulace.Já zkoušea dnes a nic ☹

zelvicka111
23. dub 2014

@lenkacho Tak to mě mrzí,ale ještě nemáš nic ztraceno, je brzo, jak se cítíš ? Ja mam dnes jen žaludek jak na vodě, jinak nic. Ja to mam zase ohrožené tim pregnylem,ale ta čárka je dneska fakt silná a to o dost víc než včera a předevčírem a pochybuju, že by pregnyl v těle sílil, doktorka říkala, že 5000 vyprchává 4 dny. Dávali mi jednoho embrouška, tak kdo ví, jestli z toho nakonec nevylezou dva 🙂 Ježiš kéž by !