Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

pavlina1976
8. dub 2014

@viavia No to jsou krásný zprávy 😀 . Já věřím, že to bude dobrý via 😉 . Jj je to náročný na psychiku jako prasa. Pokaždé když jdu na záchod, tak se hned koukám jestli mi nezačala ms 😠 . Už aby byla sobota a věděla jsem na čem jsem 😉 . Tak uvidíme jak se dnešek bude vyvíjet 😀

viavia
8. dub 2014

@pavlina1976 přesně - na záchodě to stejný...břicho bolí...csssssss

dagin
8. dub 2014

@78marcela jazyky jsou skvělá volba, gratuluju ... v tom je budoucnost. Třeba si tě pak najmu na doučování 😀 . Já dávám v klidu angličtinu, lehce italštinu ... ale k němčině jsem nepřirostla a to jsem ji měla na gymplu 6 let - ale bylo to učitelkou, šílená pipina co nám to všem zprotivila.
Jinak zatím na sobě nepociťuju nic ... je mi normálně, jen se mi motá hlava (ale nízký tlak mám běžně). Teda občas, při pohybu, mně píchne v podbříšku, ale to je taky asi běžné ...
@viavia včera mi doktorka říkala, že i kdybych lehce krvácela, špinila ... nic se nemusí dít - hlavně nevysazovat léky, pokračovat, počkat do odběru krve ... některé holky lehce krvácí i co jsou těhotné v době, kdy mají mít MS - určitě to bude o.k. 😉

78marcela
8. dub 2014

@dagin Já němčinu na střední taky nesnášela, ted ji miluji. Na střední jsem měla ráda angličtinu, kterou ted vůbec nemusím.
Německy jsem se dobře naučila tříletým pobytem v Rakousku, zjistila jsem, že je to naprosto jednoduchý a logicky sestavený jazyk. Navíc mě to tady v příhraniční oblasti, kde chce každý dělat v rakousku, velmi slušně živí. Tak je jednoduché najít si k němčině hezký vztah.🙂)

78marcela
8. dub 2014

@cicinky
@viavia
@pavlina1976
@martiina_k
@dagin
@ivulenka34
Holky, nevím, jak vy, ale mě se to začíná docela motat, kdo je v jaké fázi, co ho čeká atd. Nechcete si přidat do profilu nmebo do krátké zprávy něco o vás? Kdy byl ET, kdy máte testovat atd...kdyžtak koukněte ke mě, pod mým obrázkem...možná by to bylo jasnější, protože se opravdu ztrácím, co kdo kdy kde...ale možná to mám jenom já...

viavia
8. dub 2014

@78marcela provedeno 😉

martiina_k
8. dub 2014

Také jsem si to do profilu dala, ale stejně jako ostatní, i já v tom plavu. Pamatuju si jen některé, které vyloženě třeba začli se mnou nebo tak...

ivulenka34
8. dub 2014

@78marcela mám to na profilu dlouhá cesta k mimi a fotku listovky klikni a tam vše pisu 🙂

cicinky
autor
8. dub 2014

@78marcela provedu 😀

pavlina1976
8. dub 2014

@78marcela To je dobrý nápad 😉 . Jsem na tom podobně 😉 . Zadala jsem si to tam. Ale doufám, že správně, do svého profilu, do kolonky něco o mě....

pavlina1976
8. dub 2014

Jinak hlásím děvčata, že ms zatím neeee 😉 . A věřím, že ani nepřijde mrcha jedna škaredá 😉 . A co vy? Nějaké nové dobré zprávy?

cicinky
autor
8. dub 2014

@pavlina1976 zkoušela jsi test? 🙂

pavlina1976
8. dub 2014

@cicinky Nene 😀 . V sobotu 😉 . Nechci mít plané naděje ☹ . ale ms se nedostavuje, tak to vypadá dobře. Ale termín ms mám až zítra nebo ve čt 😒 . Tak věřím, že nepřijde 😉

78marcela
8. dub 2014

@pavlina1976 vyplnila jsi to v pořádku, super. Myslím, že je to fajn, už se mi fakt všechno pletlo.

cicinky
autor
8. dub 2014

@pavlina1976 Jééé, tak já tě nebudu provokovat 😀
Já dávám druhý test zítra ráno 🙂
Stále je mi docela dobře, jen bych mohla brigádně začít dělat armádní plynovou zbraň 😀

@78marcela ts ts ts a kde je pochvala pro nás ostatní? 😀

78marcela
8. dub 2014
dagin
8. dub 2014

@78marcela splněno 🙂

cicinky
autor
8. dub 2014

@78marcela Jéééééééééé 😀

pavlina1976
8. dub 2014

@cicinky Paráda, těším se zase na krásný // tlustice 😉 . Je to povzbuzující 😉

cicinky
autor
8. dub 2014

@pavlina1976 Budu se snažit za nás všechny povzbuzovat, co to jde 🙂

pavlina1976
9. dub 2014

Dobré ránko děvčátka 😀 . Ať se hezky zvrtávají a hcg roste a // se množí 😉

cicinky
autor
9. dub 2014

@pavlina1976 I tobě dobré ráno 🙂

pavlina1976
9. dub 2014

@cicinky Tak co? Testík bude až zítra? 😉 . To víš, že mě taky svrbí prsty 😀

cicinky
autor
9. dub 2014

@pavlina1976 mam ho te fotoblogu 😉

dagin
9. dub 2014

Holky, co vše jste braly za léky po ET? Já mám utrogestan 1-1-1 + 1 zavést na noc, prednison 1 ráno a píchám si fraxiparine kvůli srážlisvosti krve + dobrovolně kyselina listová ... Docela mi to dělá problém, nejsem na léky zvyklá, ale pro žížalky vše 🙂 A dost se mi motá hlava, sem tak tlaky v podbříšku ... jinak vše ok.

catchulinecka
9. dub 2014

@dagin ahojky, já mám utroš 4-0-4 a vše mám zavádět 🙂 a pak mám ještě estrimax 1-0-1 tabletku. Měla jsem to brát už teda po punkci...

dagin
9. dub 2014

@catchulinecka teda, to je dávka utrogestanu 🙂 ... akorát jdu slupnout ten můj

martiina_k
9. dub 2014

a já beru utroš 2-2-2 (zavádím), medrol 1-0-0 a estrofem 2-1-2, plus listovku když si vzpomenu.
Jinak teď jsem se dozvěděla výsledek krve, hcg je 33,2, takže to kleslo... i když jen o trošku (z 36), což mě trošku zaráží a snad to není mimoděložní.... už jsem psala do CARu, tak uvidím, co mi odpoví (krev jsem si nechala dělat u nás).

cicinky
autor
9. dub 2014

@dagin utroš 2-2-2(zavádím), Medrol 0,5-0-0, Clexane injekce večer, Letrox na štítku (hormony) 1-0-0
a ze začátku jsem se taky motala, teď už je to dobré 😉