Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

viavia
9. dub 2014

@martiina_k jaj...snad to bude dobré!!!

@dagin já měla 2-0-2 utrouše...

catchulinecka
9. dub 2014

@dagin je to dávka, taky jsem ze začátku nechápala a mám prsa takové, že neustále nosím tílka a provokuju manžela 😀 akorát si nemůže moc šáhnout, protože mě dost bolí...někde jsem četla, že to je nejspíš kvůli tomu utrouši 🙂

cicinky
autor
9. dub 2014

@catchulinecka jj, to je z toho, taky je mám plnější, ale pěkně mě na dotek bolí 🙄

catchulinecka
9. dub 2014

@cicinky ty ale já jsem úplně v šoku, takové bomby 😀

catchulinecka
9. dub 2014

@cicinky a co ty, nějaké nové příznaky😉

cicinky
autor
9. dub 2014

@catchulinecka mám průjem 😀

catchulinecka
9. dub 2014

@cicinky jééééj, ale tak zas na druhou stranu, to je taky příznak 😉 ty jo, o tobě by v caru měli napsat nějaký článek 😀 popisuješ snad všechny příznaky, máš je načasované, 2 čárky snad nejdřív po ET co jsem kdy slyšela...fakt výstavní kousek pro další snažilky 😀

cicinky
autor
9. dub 2014

@catchulinecka Catchí, já jsem jak průtokový ohřívač, co vypiju nebo sním, tak to jde do 40ti minut ven, mám štěstí, že u toho ještě neblinkám 😀
V pondělí nastupuji do nové práce, a to by asi nebyl nej úvod, posejřit se a ještě poblinkat 😀

catchulinecka
9. dub 2014

@cicinky 😀 no to jo 😀 ty a prosím tě, když nastupuješ do nové práce...někde jsem četla, že těhulky z IVF jsou automaticky od začátku na rizikovém...takže to není pravda? pokud bude vše ok, jdeš do práce...je to tak?

cicinky
autor
9. dub 2014

@catchulinecka ano ano, pokud to dr. dovolí, tak půjdu do práce, je to částečně kancelářská práce a částečně mezi lidmi s lidmi 😉
Když to nepůjde, tak jdu obratem na rizikové, nechci nic riskovat, ale když to půjde, tak bych v práci zůstala, co jen to půjde 😉

pavlina1976
9. dub 2014

@martiina_k ☹ . To je mi líto. Jsem zvědavá co ti řeknou v Car. A už jsi objednaná? Už jsi jim to volala?

pavlina1976
9. dub 2014

@dagin já beru utroš 2-2-2 vše zavádět, když jsem ho polykala, tak mi po něm bylo hrozně zle 😠 . Pak kyselina listová a píchám fraxiparin 😉 .

pavlina1976
9. dub 2014

@cicinky Ahoj, tak mě pořád dloube v bříšku někdy víc, někdy míň, teď se mi to přestěhovalo zase na pravou stranu 😀 . Jinak ms zatím neeee 😉 . A doufám, že bude až po 9ti měsících 😉 . Možná testnu už v pátek 😀

cicinky
autor
9. dub 2014

@pavlina1976 Ahoooj, to se ti zavrtává, mě to chvilkami zabolelo až do třísla 🙂
Nebudu ti říkat kdy testovat, ale pokud si nedočkavá, což asi jsi 😀, tak testuj 😉... klidně už zítra 😀

pavlina1976
9. dub 2014

@cicinky No zavrtaný už snad je 😉 . To si spíš dělá místečko, aby to měli pěkně útulný 😀 . Blasty se zavrtávají nejdéle kolem třetího den 🙂 .

cicinky
autor
9. dub 2014

@pavlina1976 no vidíš, mě to nedocvaklo 😀
Mě tak trošku tlačí jakoby u vaječníků, ale to bude ještě odeznění po OPU, někde jsem četla, že to občas bolí i měsíc ☹ a to piju jak ďábel ☹
Jsi dobrá, že držíš a netestuješ 😉, já už se těším zase v brzkých ranních hodinách 😀

martiina_k
9. dub 2014

@pavlina1976 mluvila jsem s nimi a mám jít ještě jednou na odběr v pondělí, i když mi na rovinu bylo řečeno, že nepředpokládají, že by to dál rostlo. Objendaná zatím nejsem a s manželem uvažujeme, jak dál...

pavlina1976
9. dub 2014

@martiina_k To je mi opravdu líto, hlavně, aby se k tomu v caru nějak vyjádřili a jak dál ti řekli 😕 . Proto já jsem na poslední pokus změnila Car, protože mi nedokázali poradit a neměla jsem pocit, že hledají cestu, když to 2x nevyšlo a ty výsledky tý stimulky nebyly vůbec slavný. A jsem moc ráda, teď to bylo daleko jiný a hlavně úspěšnější ať to skončí jak to skončí. Poprvé mám mrazáčky 😉 . Moc ti držím palce ať nabereš rychle sílu a jdeš do dalšího boje 😉

martiina_k
9. dub 2014

@pavlina1976 Což o to, sílu bych měla, máme tam i ještě jednoho mrazáčka, ale (teď jsem to psala ve foru našeho společného centra, takže kdo to četl, tak se omlouvám za stejný příspěvek) - od 1. 7. nám nastoupí nová kolegyně, dvě současné jdou do důchodu, nebo ta jedna určo a ta druhá omezí úvazek a já se stanu její garantkou, což jsou určité povinnosti, které sice budu moct plnit i na neschopence nebo mateřské, nicméně vůči ní cítím jakousi povinnost ji zaučit, což kolegyně řekly na rovinu, že už nikoho zaučovat nebudou. Tak teď uvažuju, že bysme si naplánovali stimulaci až na červenec a transfer někdy na přelom prázdnin. Já bych byla psychicky ve větší pohodě, protože bych ji předala co bych mohla, měsíc je myslím dostatečně dlouhá doba a potom už by byly jen konzultace jednou až dvakrát za měsíc, takže to už bych dala... takže teď přemýšlíme, že chvilku počkáme a půjdem do toho až v létě....

pavlina1976
9. dub 2014

@cicinky Jo tak to jsi mě trochu uklidnila, že ty vaječníky můžou být ještě po OPU, protože mě docela dost bolí levý vaječník, chvílema mě tam hrozně píchá. trochu se bojím, aby to nebylo třeba mimoděložní 😒 . Asi testnu v pátek už to fakt nemůžu vydržet 😀

pavlina1976
9. dub 2014

@martiina_k Tak to jo 😉 . Je moc fajn, že máte ještě sněhuláčka. Ten tam prostě na vás čeká no 😉 . Jestli to takhle cítíš, že budeš víc v klidu, tak si myslím, že je to určitě správné rozhodnutí 😉 . Moc ti držím palce 😉

cicinky
autor
9. dub 2014

@pavlina1976 U mě mimoděložní nehrozí a někdy je ta bolest fakt hnus, takže se domnívám, že to je stále z toho OPU 😉
Přeci jen, je to velký zásah, propíchnutí a vysátí vajíček, takže než se to zahojí, tak to prostě trvá.
Když jsem byla na ET, tak mi dr. říkal, že mám vaječníky trošku větší a stále byly hodně vidět závěsy od vajíček 😉

dagin
9. dub 2014

Ženy, tak už to začalo. Ráno bych netušila, že se něco děje. Od odpoledne je mi divně - břicho píchá, tlačí, je nateklé ... jako před menses. Normálně bych řekla, že každou chvíli musí příjít .... tak snad je vše ok 😒
Sice už to mám jednou za sebou - ale je to 7 let a nic si fakt nepamatuju ...

78marcela
9. dub 2014

@dagin co ten smutný obličej? Podívej se na @cicinky, ta měla taky všechny různé přiznaly. Na ms je moc brzy,vždyť jsi měla teprve teď transfer. To bude asi to hryzaní od mimisku. Tak nahodit úsměv a věř jim. Ty jsi ten správný důkaz že to funguje. A když to šlo dobře poprvé, půjde to podruhé ještě lépe.

pavlina1976
9. dub 2014

@dagin To zní dobře 😉 . Taky to prožívám každý den 😀 . Tak snad jsou to jasný příznaky 😉

cicinky
autor
9. dub 2014

@dagin ničeho se neboj, to se ti zavrtává 😉

pavlina1976
10. dub 2014

Dobré ráno děvčata, tak jsem nevydržela a testla jsem 😉 . Jsou tam // 😉 . Tak uvidíme v sobotu jestli sílí. Jestli to není třeba ještě zbytek pregnylu. Každopádně v po krev a bude jasno hned 😉 . A co vy? Jak se snažíte? 😀

78marcela
10. dub 2014

@pavlina1976 no to je naprosto úžasné. Tohle už stoprocentně není pregnyl. To je krása jak se to hezký rozjíždí a co fotka?

pavlina1976
10. dub 2014

@78marcela Zkoušela jsem to vyfotit, ale foťákem to nejde, v so vám je se dám obě 😉 . Musí to vyfotit manžel, nebo dcera na svoje chytrý telefony 😀 . Je to skvělý, ale já se budu 100% radovat až uvidím srdíčko 😉

martiina_k
10. dub 2014

@pavlina1976 tak gratulka..