Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

hanys28
11. bře 2014

@lucishek007 když jí máš pořád doma, tak se nemusíš bát. Jen si pak bude muset na mimčo zvyknout.

lucishek007
11. bře 2014

@hanys28 jj to můj říkal, že jak bude mimčo tak půjde ven, to tak uvidíme. hlavně to budeme řešit až se prcek zahnízdí (snad se zahnízdí)

hanys28
11. bře 2014

@lucishek007 věř tomu 😉 nic jiného nám v tuto chvíli nezbývá.

lucishek007
11. bře 2014

@hanys28 jj nic jiného nám nezbývá ☹ to je na tom to nejhorší, že nijak nepoznáš co se děje a nemůžeš tomu ani nijak pomoct

hanys28
11. bře 2014

@lucishek007 positivní ladění je taky důležitý 🙂

lucishek007
11. bře 2014

@hanys28 to je asi to jediné co pro to jde udělat 🙂

hanys28
12. bře 2014

Včera mi jedna moje zákaznice, shodou náhod porodní asistentka, řekla, že jsem určo těhotná, tak jsem neodolala a dnes ráno jsem udělala test. Jsem 8.den po ET 5ti denního embrya. Tak co, jsou tam opravdu // ?

lucishek007
12. bře 2014

@hanys28 no jak jsem ti už psala, fakt super 🙂 a jak to na Tobě poznala? co ti říkala prosím Tě? 🙂

hanys28
12. bře 2014

@lucishek007děkuju, ale ještě to nic neznamená, je moc brzo, ale je to pro mě pozitivum na další boj s časem. Prostě jen přišla chvíli na mě koukala a pak mi řekla, že jsem určitě těhotná, tak ať to netajím 🙂 Pobavilo mě to a vše jí vyklopila, jak jsem dlouho po atd., a že nevím nevím, že nic nepociťuju, jen mě pořád bolí hlava. No a ona na to, že se ženská změní a já že jsem prostě jiná, tak že je to jasný 🙂 No nevím jak jsem se změnila, ale ona to dělá už hromadu let, tak na tom asi něco bude. A neboj, tobě to taky určo vyjde 😉

retrivr
12. bře 2014

@hanys28 jeee super... 🙂 A taky by mě zajímalo jak to ta tvoje zákaznice poznala a co říkala .. ??? 🙂

hanys28
12. bře 2014

@retrivr kousek výš jsem to psala pro lucishek007, tak na to jukni, ale samotný mě to přijde neuvěřitelný 🙂

retrivr
12. bře 2014

@hanys28 ano už jsem to četla 🙂 ...

petra54
12. bře 2014

jeee holky......ja uz chci taky testovat,to cekani je desny....🙂

martiina_k
12. bře 2014

Tak moc gratuluju... já už chci taky čekat 😅 na testování 😅 odpočítávám dny v práci a už se mi tady nechce být 😅 😅 😅

hanys28
12. bře 2014

@martiina_k tak to mě to čekání přijde nejhorší, radši jsem šla do práce, než sedět doma a přemýšlet 🙂

martiina_k
12. bře 2014

@hanys28 mě to čekání pří minulém pokusu přišlo nejhorší jeden den (asi sedmý nebo osmý)... do té doby to bylo v pohodě a ten jeden den jsem měla strašnou chuť udělat si test a strašně jsem chtěla, aby už byl den testování krve. Potom mě to tak nějak přešlo a už to nebylo tak zabijácké. Na ty dny doma se těším, vyrábím na zakázku šperky a mám toho teď nějak moc, takže aspoň stihnu dodělat to, co přes týden, co chodím do práce, nestíhám.

hanys28
12. bře 2014

@martiina_k Já zase relaxuju v práci, baví mě to a na tuhle dobu jsem si na objednala jen samé pohodové lidičky, takže mi to aspoň utíká 🙂 Držím palečky ať ti to tentokrát dobře dopadne, kdy jdeš?

martiina_k
12. bře 2014

@hanys28 no mě práce taky baví, ale tenhle týden to bylo nějaké náročné, chodím domů nějaká vyčerpaná, unavená, podle mě to souvisí i s tím, že mám rozhozené hormony.. Nejdřív stimulace jako blázen, vysadit léky které mi snižují nějaký hormon, který nesmí být příliš nízký pro těhotenství, po neúspěšném pokusu vysadit léky z centra, zase začít brát ten lék od endokrynoložky, teď zase začít hormony z centra.... pro to moje tělo to musí být pěkně matoucí, chudák asi neví, co má produkovat a co ne 😅 Jdem buď příští sobotu nebo potom pondělí (buď 22. nebo 24.) - podle toho, jak naroste sliznice, takže to je za chvilku.

hanys28
12. bře 2014

@martiina_k tak to věřím, že tvoje tělo z toho musí být totálně rozhozený. Už se ti to taky krátí a určitě to dobře dopadne

martiina_k
12. bře 2014

@hanys28 jojo, je to "za pár" 😅 Ty máš jít na krev kdy? Kdy se dozvíš, jeslit se to povedlo nebo ne?

hanys28
12. bře 2014

@martiina_k já to mám ještě dřív 18.3. jsem zvědavá jak to vše dopadne. Zasloužili by jsme si trochu toho štěstí, většinou se nám ve všem vyhýbá 😒

lucishek007
12. bře 2014

@hanys28 tak to je parádní. já si připadám pořád stejná. bez příznaků. dneska nakoupeny testíky, ale nevím jestli se odvážím. snad v pátek nebo v sobotu. nevím. kontrola je v pondělí... snad mi to vyjde.... moc si to přeju.. a tobě přeju ať jen čárečka sílí 😉

hanys28
12. bře 2014

@lucishek007 budu držet palce a až se odvážíš dej vědět jak to dopadlo 😉 U mě to taky není nic jistýho, dokud neuvidím být srdíčko, tak tomu stejně neuvěřím.

lucishek007
12. bře 2014

@hanys28 jasné když se odvážím tak dám zprávu co a jak a moooooc doufám, že tam ty // budou... už jsi na dobré cestě i k srdíčku 😉 hlavu vzhůru, držím palečky 😵

retrivr
12. bře 2014

Já už včera koupila testiky .. sice je ještě brzo,dnes jsem 6. den po ET,ale mám ho schovaný ve skříni 🙂 .. a chtěla bych to zkusit příští týden v úterý .. tak jak jsem na začátku říkala , že testik dělat nebudu,že počkám až na test z krve.. tak jsem teď najednou nedockava ,že se už těším jak si ho udělám 🙂 ..

lucishek007
13. bře 2014

@retrivr taky jsem včera nakokupila 🙂 mám hned 3balení pro jistotu 🙂 já jsem teda 10den od ET ale manžílek nechce abych se testovala a že pokud jo,tak nejdřív v sobotu

retrivr
13. bře 2014

@lucishek007 já chci právě taky počkat .. zkusím ten 12den po ET 🙂 .. budu na tebe v sobotu myslet jaké tam budeš mít krásné // 🙂 ..Pak sem písní jak jsi dopadla,držím palecky ....

lucishek007
13. bře 2014

@retrivr no snad mi sobota přinese štěstí 🙂 už by tam něco mohlo být vidět... ale budu se hroooozně bát. děkuji za palečky 😉 taky na tebe budu myslet

ivulenka34
13. bře 2014

@sofie333 ahoj tak jak je???

lucishek007
13. bře 2014

tááák holky, je to mázlé,ale ve skutečnosti je to krásný dušík... tak snad nás v pondělí čekají pozitivní zprávy