Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

nadijka
8. bře 2014

@verulix jo a jak se nam ta embryjka vyvijela.. tak do 4teho dne podle ucebnice.. ale v den ET zustala nektera 8mi bunecne a dve to dotahly na kompaktni morulu a to neni dobre, takove emryjko je den zpozdene..ale i zazraky se deji.. u nas se teda zazrak nekonal. Drzim pesti.. 🙂

monyna83
8. bře 2014

@nadijka Ještě není k čemu gratulovat, uvidí se časem, zda zesílí... Takovou čárku jsem už měla několikrát a pak zmizela...Jsem raději nohama na zemi, ale moc děkuji 😉 😉 😉

verulix
8. bře 2014

@nadijka Díky, no jsou drobci kapku pomalejší- pořád doufám,že to doženou. Embryoložka ale říkala,že se to stává a že se dá zavést až 6 den od OPU. Ale už jsem četla,že někomu se chytly právě ty "horší". Nesmím ztácet naději, smůly už bylo dost. Taky přeju ať vám to brzo výjde 🙂

nadijka
8. bře 2014

@monyna83 ja nikdy pozitivni test nemela..ani ducha, az ho nekdy uvidim tak asi omdlim 😀
musi silit, drzim pesti.. 🙂

papkla
8. bře 2014

@monyna83 No to se ti nedivim, hlavne at to vydrziii.!!! Dekuju za gratulaci, ale mam strach,aby to jeste nezmizlo.

monyna83
8. bře 2014

@nadijka
@papkla Taková dálnice? Ta nezmizí, to už je první meta 😉 😉 😉

Každá ducha najdem, ale nejdůležitější je ten, co bude sílit do pořádné dálnice 😀 😀
Zítra Vám písnu, jak ráno testík dopadl. Drže mi palce 😉

papkla
8. bře 2014

@monyna83 Dekuju za podporu, radsi se porad moc neradovat,abych to nezakrikla 🙂
Zitra nepis,rovnou sem dej ukazkovou fotku.

Dnes jsem to rekla mymu tatkovi, ze mam za sebou ivf a on mi na to odpovedel "takovy veci delas". Totalne me odzbrojil. Tak jsem jeste dodala,ze to jinak neslo. Tak jsem si to skoro obrecela. Mam uz jen tatku a ten je stara skola,nasi me meli na tehdejsi dobu dost pozde. Nakonec jsem dostala odvahu a vse mu jeste vysvetlila,tak snad me trochu pochopil.
@monyna83

martiina_k
8. bře 2014

@papkla chápu to, že se radši ještě nechceš radovat. Já měla taky takovou dálnici, možná i silnější a nedopadlo to ☹ taky mi všechny holky říkaly, že to je jasné, jsem těhotná a asi jsem opravdu byla, ale embryjko se po pár dnech přestalov vyvíjet. Když jsem 14. den byla na krvi, měla jsem toho těhotenského hormonu v těle myslím 47, a po týdnu už nebyl ☹
Ale věřím, že ty budeš ten šťastnější případ 🙂 Držím moc palce.

ivulenka34
9. bře 2014

@sofie333 ahoj tak jak je?

monyna83
9. bře 2014

@papkla Ahojky, to je dojemný... Ale jsi odvaha, že jsi se tomu takhle postavila...můj obdiv 🙂

U mě se zázrak nekoná, test naprosto negativní...V nepřítomnosti manžy se mi kulí slzy po tvářích...On tvrdí, že je ještě brzy na test. Víš sama, jak to je, je to poslední věta naděje pro čekatelky...Ale...Včera byla a dnes nic??? Je konec... ☹

monyna83
9. bře 2014

@martiina_k Ahojky, prosím Tě, neber to jako nějaký útok, ano? Ale nechápu Tvůj komentář.
Své dojmy, které chtěla @papkla sdělit, byly edresovány mně. Ona potřebuje klid a pohodu a ač je mi Tvého stavu upřímně líto, tohle jí určitě nepřidá! Není absolutně na místě jí stresovat, je to nejkrásnější moment v životě ženy. Je to její moment, podpořme jí 😉
Smutných osudů je bohužel kolem spousta, ale přejmě těm, kterým bylo nyní souzeno a snažme se je psychicky podporovat a naopak uklidňovat. Pokud by nemělo být cokoliv v pořádku, ten kalich hořkosti si bude muset stejně každý vypít sám. Pak budou na místě Tvá slova, která třeba i uklidní, ale nyní??? Opravdu NE!

Díky za pochopení 😉

@papkla

martiina_k
9. bře 2014

@monyna83 Neberu to jako útok ale taky si nemyslím, že bych napsala něco zásadně strašného. Jen to, že ji chápu, že se nechce ještě úplně radovat, taky jsem měla ten pocit, že dokud to nebudu mít potvrzené od lékaře z krve, nechtěla jsem propadnout pocitům štěstí a potom tím hůř dopadnout na dno. A také jsem napsala, že věřím, že její příběh bude mít šťastnější konec a držím palce - teď mi řekni, co na tom bylo tak špatného? Omlouvám se tedy, že jsem se vložila do vaši konverzace, netušila jsem, že je soukromá... až si budeš chtít s kýmkoliv psát soukromě aby se k tomu ostatní nevyjadřovali, máš možnost využít soukromé zprávy.
Díky za pochopení 🙂

monyna83
9. bře 2014

@martiina_k
Prvořadě, to, že jsi měla ještě větší dálnici a blá, blá,blá...
Není to soukromá diskuze, je veřejná...Příjde mi jen krajně nevhodné někoho strašit svým neštěstím, pokud si sám měl své pocity štěstí užívat!!! Jasně, že si musí počkat na HcG v krvi a Dr, ale nač jí strašit předem a dávat jí samu sebe za příklad? Nechápu Tě!
Není nutné se hned urážet, slušně jsem Tě žádala o pochopení, ale z Tvých řádku vnímám bojovnou atmošku...No nic, tak pokud Ti tohle dělá dobře, ok...Měj se 😉

papkla
9. bře 2014

Holky,mrzi me, ze muj prispevek rozpoutal takovouhle diskusi. To jsem vubec nemela umyslu.
Myslela,jsem,ze jsme tu proto,abychom podporili jedna druho i v pripade nezdaru, ktery byva asi dost casty.

Tak to trochu rozveselte i treba falesnou nadeji nebo to dalnici. U me vzdy nadeje umira posledni, ikdyz mam manzela velkeho pesimistu.
No a po si budem povidat, uzivat si to s takovymhle materialem doma naplno nejde 🙂 Uz me taky trochu nakazil 🙂

papkla
9. bře 2014

@monyna83 No ja bych jeste uplne nehazela flintu do zita. Prece jestli si to dobre pamatuju jsi mela o dost mladsi embrio nez ja, ne? Ja si delala test dnes znova a po dvou dnech a ta carka je jen o malilinko silnejsi. Tak jeste vydrz na vzdavani se je casu dost. Ja bych doufala az do to doby nez bych sla do car.
Navic me okoli pro moje (nase) rozhodnuti nema moc pochopeni, tak se o tu radost nemam poradne ani s kym podelit ☹ Tak jestli muzes vykecej se z toho co to jde, alespon me to pomaha.
Kdyz byl nas maly po operaci, tak bylo mluveni co mi pomohlo.

cicinky
autor
9. bře 2014

@monyna83 - děvče, s takovými příspěvky a narážkami SEM NEPATŘÍŠ, já tuhle diskuzi založila, aby jsme tu VŠECHNY MĚLY PRÁVO NAPSAT, TO CO MI CHCEME A TO CO CÍTÍME A HLAVNĚ, TO CO SE NÁM STALO.
Všechny se připravujeme na to, co bude, je a srovnáváme se s tím, když to dopadlo špatně.
Popisujeme si, co se nám stalo, od TOHO TATO DISKUZE JE.
Máš-li s tím problém, nepřispívej, nikoho z nás, "tvoje bla bla blá a dálnice" nezajímá.
Martina si prožila něco nepěkného a my ostatní (domnívám se, že mluvím za většinu přispěvatelek) to s ní chceme prožívat, a chceme se s ní podělit a chceme, aby i ona nám řekla, co se jí stalo.

@martiina_k - NEUDĚLALA JSI NIC ŠPATNÉHO, máš plné právo psát, co se stalo tobě! 🙂
@papkla - ať to dopadne, jak to dopadne, tak ti přeji hodně štěstí, ale raději se připrav na všechno 😉

monyna83
9. bře 2014

@cicinky NO COMENT!!!!!

cicinky
autor
9. bře 2014

@monyna83 - vidíš jaká jsi...

monyna83
9. bře 2014

@papkla Sem už psát nebudu, takový útok je ubohý... Každý jsme si tím prošel... Nenech se stresovat 😉
Přeji Ti mnoho štěstí, ať dopadne vše, tak jak dopadnout má 🙂 😉 😉

sofie333
9. bře 2014

@cicinky
Jak se říká, je dobré doufat v nejlepší, ale nutno myslet na nejhorší. Pak člověk není tak moooc zklamaný 😉

monyna83
9. bře 2014

@cicinky Prosím? Jen mi nepříjde košér někoho strašit, psychika dělí hodně...Také názor nebo ne???...
Jsem momentálně po neúspěšném IVF, nikomu to za příklad nedávám, snažím se podpořit, né stašit...

Sorry, nikoho jsem nechtěla nedejbože naštvat...Mějte se...

sofie333
9. bře 2014

@ivulenka34
Ahojky, no zatím nic nepozoruju. Ale šance tomu nedávám, teplota mi zatím sedí jaksi dole, jsem snad neměla ani ovulaci či co 😕 A hlavně po Pregnylu, což je těhotenský hormon, by se měla zvýšit, ne? 😕

ivulenka34
9. bře 2014

@sofie333 hmmmmm to vážně netuším jestli by se měla zvýšit!!!tak snad to spočítali kdy máš ovulaci ne??kdy jdeš na kontrolu?

martiina_k
9. bře 2014

@sofie333 já teda taky netuším.
Holky nevím jesli se to řešilo tady v té diskuzi, nebo v druhé, do které přispívám. Jednalo se o utrogestan. Měla jsem si ho zavádět 2-2-2, tak jsem ho brala ráno někdy mezi půl osmou a osmou, potom kolem druhé a potom kolem deváteé večer. Někdo říkal (fakt už netuším kdo), že by se měl brát přesně po osmi hodinách, tak jsem se na to ptala v CARu, když jsme tam teď byli, jako jeslti jsem to nebrala špatně a tím nezavinila nezdar. Ale bylo mě ujištěno, že opravdu není nutné to brát po osmi hodinách, má se brát prostě ráno v poledne a večer. Že prý je to za a) zbytečné a za b) se tím ta holka akorát stresuje, v noci se nevyspí a akorát si přitěžuje. Tak jen kdybyste to některá tak brala, tak to není nutné...

lucishek007
9. bře 2014

@monyna83 gratuju k dušíkovi a přeju moc moc moc moc ať sílí bojovníček 😉

lucishek007
9. bře 2014

@papkla taky jsem nad andělíčkama přemýšlela tak uvidím... testovat asi ve čtvrtek,ale bojím se. nevím jestli nepočkám až k dr... jsem poseroutka a bojím,že se bych nic nenašla

nadijka
9. bře 2014

Holky.. co to tu vidím.. 🙂 žádný hádky tady.. já se sem chodim povzbudit, že v tom nejsem sama.. 🙂

sofie333
10. bře 2014

@ivulenka34
@martiina_k
Ale jo, dneska už je to lepší. Mám 36,9, což už je dobrý. No na kontrolu jdu až za 14 dní po IUI 🙂

cicinky
autor
10. bře 2014

@monyna83 - to nebyl názor, to byl hnusný útok na Martinu!!!
Pleteš si pojmy s dojmy... je mi úplně jedno jestli budeš přispívat nebo ne, ale za každou tvou hnusnou odpověď, kterou jsi již předvedla, tě s radostí pošlu do patřičných míst!!!

I JÁ JSEM SI TÍM PROŠLA, PO 14 DNECH JSEM O EMBRYJKO PŘIŠLA, a taky jsem všechny holky informovala, všem jsem napsala, jak jsem dopadla, i o naději i o té ztrátě!
Už na začátku jsem věděla od děvčat tady, co mě může čekat a byla jsem vděčná za VŠECHNY jejich prožitky!

Přeji každé snažilce, ať se jí to povede nejlépe na začátku, ale ....ono se to z 99% na první pokus nepovede ☹... ráda podpořím, ráda fandím, ale ráda tu jsem i s ramínkem na pláč pro děvčátka, kterým se to nepovedlo, A JSEM TA, KTERÁ CHCE VĚDĚT, PROČ SE TO NEPOVEDLO!!!
Každé negativum ti může pomoci a třeba si můžeš vydupat i další testy... takže asi tak!

@martiina_k
@papkla
@nadijka

monyna83
10. bře 2014

@cicinky máš trochu tendence k přehánění,že? Hele,tohle nemám zapotřebí... Pokud jsi nějak frustrovaná,posilej si do patričnych míst sobě podobné,ale mě vynech. Já se nesnižím,abych útočila bezpaterne! Už mi nepiš, obtěžuje mě to! Díky 🙂