Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

monyna83
5. bře 2014

@helik79 Ahojky, tak Ti hrozně moc děkuji za zprávy, nejsem sama s dvoudenním prdelkou. U nás ani to druhé nedoporučovali, navíc, byli jsme s manžou dohodlí jen na jednom.

Obrovská gratulace, mamino. Hlavně, ať jste oba v pořádku a miminko krásně prospívá. 😉

monyna83
5. bře 2014

@eevvaa Já mám i tak velká prsa, ale včera jsem zírala před zrcadlem po sprše, že mám "děsně velký kozy" 😀 😀 😀 Jenže nevím, jestli větší, než normal...
Strašně se omlouvám za ten výraz, nejsem žádný dlaždič, ale tohle mi prolítlo hlavou 😀 😀 😀

Opatrně na ryby v salátech. Jedná se o syrové ryby, nejsou nijak tepelně opracované...

martiina_k
5. bře 2014

Holky já jedu do Gennetu zítra (nebo teda my oba 🙂 ) a jsem zvědavá, jaký bude další postup. Nejradši bych měla transfér hned jak by to nejdřív šlo...

eevvaa
5. bře 2014

@monyna83 no mě právě prsa taky držej a to minule nebylo, proto jsme se včera dohadovali, tak jsem ten test zkusila, no, jestli porostou ještě více, tak to nevím, měla jsem 75B a teď 80C zatím 🙂
No já vím s těmi rybami, no jídelníček bude asi zajímavej, jen jsem řekla, že případně dvě jídla vařit nebudu, mužskej se holt přizbůsobí.

monyna83
5. bře 2014

@eevvaa Já mám normal 80DD-80E...Kozy jak vozy, nó... 😀 😀 😀
15 dní od Et, to už je čas na testík tak akorát 🙂 Super, jak dopadl... Púvodně jsem chtěla zkusit neděle nebo pondělí, to už bude 11-12 den od ET. Myslíš, že je to brzo?

eevvaa
5. bře 2014

@monyna83 to já nevím, každá to má jinak, já jen chtěla vidět čárku a ne ducha na to moc nejsem, takže se mi to splnilo, a fakt asi nemá cenu blbnout tak brzy. U mě by to asi ten 11.12.den bylo už vidět, aspoň duch, protože tohle je ve skutečnosti skoro stejně vybarvené jako ta kontrolní, na fotce to zkresluje

monyna83
5. bře 2014

@eevvaa Já jen, že už jdu v pondělí do práce, víš. Mám psychicky náročnou práci, stres, tak abych se podle toho zařídila...Není to proto, že bych chtěla vehementně testit, páč se tentokrát bojím. TTohle už není snažení s Clostikem nebo čekání po IUI...

lucishek007
5. bře 2014

@monyna83 jj kéž by tam 17.3. bylo potvrzené těhu 🙂 děkuju za podporu. moc to pro mě znamená 😉

eevvaa
5. bře 2014

@monyna83 tak to v neděli zkus a uvidíš, já jsem ráda,že jsem na neschopence. a asi si jí prodloužím až do srdíčka, jestli to půjde. Sice mám sedavou práci, ale přeci jen ten stres je tam taky, radši budu v klidu doma, peníze nejsou všechno 🙂

monyna83
5. bře 2014

@lucishek007 Musíš tomu věřit, všechno dobře dopadne a budež z vesela těhulkovat a kynout 😀 😀 😀

monyna83
5. bře 2014

@eevvaa Přesně, já dělám asistentku ředitele Intersparu, takže shon jako blázen, co Ti mám povídat. Takže testík na místě bude...Kdyby to klaplo a já byla ready, budu chodit do práce. Mám ji ráda a baví mě. Pokud bych se necítila nebo mi bude zle, půjdu na riziko až do konce těhu. Miminko mám vymodlené a nenechám ho ohrozit, jen kvůli penězům... 😉

eevvaa
5. bře 2014

@monyna83 no já zatím plánuji do toho srdíčka, pak už to pustím asi na celém oddělení, tak se třeba přístup od kolegyně se kterou jsem v kanclu změní a trochu mi pomůže, nebo že bych zůstala doma celý první trimestr, no druhý bych ráda na chvíli do práce, ale kdoví co vůbec bude, doma bude vždycky lépe i za málo peněz, když jsme zvládli za doby, kdy jsem byla u soukromníka a posledního půl roku jsem dostávala minimální mzdu, tak to taky zvládnem i teď. No práci bych měla mít zajištěnou i po mateřské jednou, dělám ve státní správě, respektive ve vězeňské službě na správním, takže spisy, zakládání do spisů a docela frmol, takže mi opravdu teď záleží na mimi, práce vždycky počká a bude, aspoň až se tam vrátím, nebudou tam ty dvě potvory, které rozházely celé oddělení.ale to už je úplně jiné téma. Jinak mě ta práce baví a jsou fajn lidi, spousta se jich mezi sebou zná, protože jsme z příbramského okresu převážně.

monyna83
5. bře 2014

@eevvaa Nóóóó, také zajímavé povolání. Máš recht, prvořadý je teď mimísek a Tvá psychická pohoda. Pokud jsi už vyžila z minima, zvládneš to i tentokrát. Navíc s mnohem krásnějším pocitem, protože ti pod srdíčkem roste další človíček - Tvé vysněné miminko.
Tohle Ti nikdo nikdy nevrátí. Já to také neplánuju, že bych s prvním píchnutím běžela hned k Dr, že chci neschopenku, ale pokud by mi bylo dost blivno 😀 😀 😀 a nebo tak, tak mimi neohrozím....Práce byla, je a bude 😀 😀 😀
Čoveče, sleduješ to, jó? Já už si to plánuju, jako bych měla na tt dálnici... Hrabe mi 😀 😀 😀

eevvaa
5. bře 2014

@monyna83 to já taky sice dvě čárky na testu jsou, ale to je zatím všechno, já klíďo to tý práce budu chodit, ale ... doma asi bude lépe. No možná ten druhý trimestr bych to zkusila, ale ségře třeba ten druhý bylo právě blivno a zle a hubla. První přežila bez problémů, jenže to je přirozené otěhotnění, přeci jen ten strach je u nás větší, za necelou hoďku tu mám mužského, to jsem zvědavá, jestli ráno tu SMS pochopil 🙂

monyna83
5. bře 2014

@eevvaa Jo on tu fotku neviděl? Že jsem tak zvědavá, co bylo obsahem té sms? 😀

martiina_k
5. bře 2014

Já testovala schválně v neděli, aby u toho mohl být. Nutně jsem potřebovala na záchod ve čtyři ráno, tak jsem manžela tahala z postele 😀

eevvaa
5. bře 2014

@monyna83 neviděl, ten má ještě starší mobil, tam by to nebylo k vidění, detail 🙂. No jen náznak těch dvou čárek //, a že je to dobré pro začátek 🙂

eevvaa
5. bře 2014

@martiina_k to já právě raději testuji bez dozoru, jenže on mi pak volal, ale copak to jde mluvit, já pak už neusnula, byla jsem z toho nějaká ....

monyna83
5. bře 2014

@eevvaa To je krásné! Takže né fotka, ale jen // ? Chápu to dobře?

eevvaa
5. bře 2014

@monyna83 bez fotky, jen dvě čárky

monyna83
5. bře 2014

@eevvaa tak jsem to pochopila správně, to je bomba sdělení...a ani nevolal? Tak se pak poděl o jeho reakce🙂
Moc Ti to přeju 🙂

eevvaa
5. bře 2014

@monyna83 ale volal, já mu to nezvedla, nějak jsem byla moc rozněžněná, já mu to vysvětlím, až za chvíli dorazí 🙂

monyna83
5. bře 2014

@eevvaa Tak to jsi odvaha, já bych měla asi hned tendenci volat a sdělit mu to. Ale zas na druhou stranu, budeš mít jeho výraz a radost "LIVE" 😀 😀 😀

lucishek007
5. bře 2014

@monyna83 tak je jasné, že se snažím tomu věřit, ale teď těch 14dní bude prostě hrůza... šak sama víš. nejradši bych už teď věděla jestli se zahnízdil nebo ne

ladaa20
5. bře 2014

ahojky holky chci jit do IVF s PGD kvuli dědične nemoci tak bych se chtěla zeptak kolik vas vyšel jeden cyklus ivf při uhradě pojištovnou myslim i s leky atd a když jste si nechali zamrazit embrijka kolik to bylo a nasledně kolik stoji KET taktež s leky jen at mam představu vim,že se to muže +- lišit dle pojištovny,ale to qsi nebudou markantni rozdily nějake ceniky jsem našla,ale nejsou v tom zahrnute leky a taky nevim ktere všechny vykony dělaji a ktere jsou jakoby navic na žadost děkuji moc za odpovědi

monyna83
5. bře 2014

@lucishek007 A kdy se hodláš testit? Vydržíš těch 14 dní?

lucishek007
5. bře 2014

@monyna83 no já bych chtěla dřív, ale manžílek nechce... navíc jsem dneska zjistila, že na zamražení nám zůstalo jenom jedno embryjko - blastocysta tak nevím nevím co se děje v bříšku

eevvaa
5. bře 2014

@monyna83 tak nakonec manža dorazil až po půl čtvrté, no ale SMS pochopil, takže je moc rád, a hned, že měl pravdu, když ta prsa jsou velká a drží 🙂, nojo chlapi, jen ví, že bude mít co dělat, protože přes léto budem trochu kutit a předělávat bydlení, tak jsem řekla, že špinavá práce musí být hotova, než budu rodit, to ostatní se klidně dodělá v zimě. No a kuchyň za dva roky touhle dobou, bude mi končit stavebko, tak to vrazíme do kuchyně, to je stejnak nejdražší položka, to ostatní se zařídí postupně, hotovou máme načisto jen koupelnu a ložnici, no a do ní pak vymyslet tu postýlku, aby se vešla aj eště jedna skříň na věci pro mimi, fuj teď mě zase pálí žáha

monyna83
5. bře 2014

@lucishek007 Já se ptát manžílka rozhodně nebudu, ani nebude vědět, že a kdy jsem testla... 😉

monyna83
5. bře 2014

@eevvaa Tak to je super, že to pochopil hned. Takže Vy do toho ještě takhle budujete? To má manža řádnou motivaci sebou mrsknout, aby bylo vše připravené, až si mimíska přivezete z porodnice 😉 Samozřejmě, že detaily dopilujete později, to je asi všude 🙂 🙂