Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

megara
2. črc 2014

@doboszova držím pěsti, a tiše gratuluji 🙂
@pajulinecinka dobře ti dopadne uvidíš 🙂
Jinak dnešní test na hcg v Gennetu negativní, nechám si ukončit neschopenku a potom šup znovu do práce. Na kontrolu jdu 4.8. dohodneme se na dalším postupu, a šup na iui. Všem přeju // a hodně štěstí 🙂

simkar
3. črc 2014

Holky, jsem taky po Et, ted je to 24 hod, dost nervuju, bolí mi podbřišek a trošku jsem zašpinila. Doufám, že už tohle neznamená konec. Daří se vám být v klidu a nestresovat?

sasanka033
3. črc 2014

@simkar ahoj. jak kdy. ty prvni dny se mi dari bejt docela v klidu, ale jak zacnou dny, kdy se ma embryo zavrtavat, zacnu se desne pozorovat a nervovat. ja teda bohuzel pokazdy opravnene. ted cekam na vysledek 4.transferu, zatim jsem nikdy // nevidela.

simkar
3. črc 2014

a to se zavrtává kdy?

sasanka033
3. črc 2014

@simkar tak sestej, sedmej den od oplozeni, nekdy i trochu pozdeji. az mi budes chtit psat, pouzij to odpovidatko, jinak mi neprijde upozorneni🙂

simkar
3. črc 2014

@sasanka033 díky, já měla prodlouženou, tak by to mělo být dnes nebo zítra. No uvidíme, člověk ujde kus cesty a konečně poprvé jde všechno, jak má být, tak doufám, že to vyjde

sasanka033
3. črc 2014

@simkar vyjde to!🙂

sasanka033
4. črc 2014

@pajulinecinka ahoj, tak jak se drzis? uz jsi testovala?

pajulinecinka
4. črc 2014

@sasanka033 ahojky, dnes 9.den a sněhobílo:(

sasanka033
4. črc 2014

@pajulinecinka a ty jsi teda mela blasticku? a testovala jsi poprve dneska?

pajulinecinka
4. črc 2014

@sasanka033 měla jsem dvě blastičky, v pondělí jdu na krev, ale asi je to ztracené, sice nešpiním a prsa bolí, ale ten test je prostě bílej:(

nadijka
4. črc 2014

holky, tak to mám za sebou.. dvě bublinky, jedničkový.. tak teď už to je na nich 🙂 test 17.7.. nevím, jak to vydržím.. 🙂

nadijka
4. črc 2014

@simkar to jsme byly na ET stejný den.. 🙂 tak snad nám to oběma výjde ... 🙂

nadijka
4. črc 2014

@pajulinecinka na test je brzy.. mě dr říkal nejdřív za 14 dní .. tak vydrž 🙂

sasanka033
4. črc 2014

@pajulinecinka ☹ chapu tvoje pocity, uz jsem to zazila trikrat ☹ zkus test jeste v nedeli rano. mohla se chytit jen jedna a zahnizdit se pozdeji. pokud beres utros, tak ms asi nedostanes a prsa te muzou bolet z nej - jsme pod takovou hormonalni nalozi, ze tezko rozeznat co je utros a co je tehu.

simkar
4. črc 2014

@nadijka 🙂 já mám ale testovat už 14. Byla jsem ve středu

nadijka
4. črc 2014

@simkar . já neměla totiž prodlouženou kultivaci.. měli jsme minimálku a jen dvě vejce..a obě embryjka jsme si nechali zavést, osmibuňky kvality jedna.. ale to nic neznamená.. takže nebylo podle doktora na co čekat.. tak uvidíme.. jsem po prvním klasickém IVF v únoru a teď podruhé ta minimální stimulace.. 🙂

sasanka033
4. črc 2014

@nadijka ahoj a kolik vajicek jsi mela v unoru a proc ted car zvolil minimalku? u ktereho caru jsi? jinak gratuluju, ze se obe oplodnila a hodne stesti!

nadijka
4. črc 2014

@sasanka033 v tom únoru, jsem měla vajíček 16.. oplodnilo se ICSI jen 5!! a po PK dvě horší moruly.. takže šance minimální a taky to nevyšlo.. a minimálka teď proto, že nám zbylo ještě 10ks injekcí merionalu.. a prý údájně by kvalita měla být lepší.. po minimálce jsme měli 6 vajíček.. ale jen dvě zralé, dvě oplodněný a u mě v břichu.. tak uvidíme.. když tak v říjnu další pokus IVF.. jsme v reprofitu u dr Otevřela.. zatím o změně neuvažuju.. 🙂 a jak to dopadlo u vás..? 🙂

simkar
4. črc 2014

@nadijka RF v Brně? Tak to budeme bojovat spolu, tak at nám to vyjde. Sleduješ na sobě něco?

nadijka
4. črc 2014

@simkar jj RF v brně.. ne vůbec nic nesleduju a normálně pracuju.. ležela jsem včera.. dnes už normálně sedím u počítače.. beru utroš.. jako to čekání je nejhorší na tom.. kor když třeba minule jsem tušila, že to určitě nevýjde, když jsme měli lemry.. tak teď neúspěch bude o dost horši, když embryjka byly dobré kvality a sliznice taky super.. no uvidíme ... 🙂

simkar
4. črc 2014

tak to jsme tam museli být nějak po sobě. Mně právě bolí břicho, jako bych je měla namoženy, ale nevím, jestli je to z nervů, stahuje se mi furt žaludek, jestli to vyjde. Taky jsem v práci, ale moc mi to nepomáhá

nadijka
4. črc 2014

@simkar já tam byla včera ve 12:15 a v čekárně nikdo nebyl.. ani jsme dlouho na Otevřela nečekali.. asi okurková sezona i v RF :-d .. asi to spousta lidí nechává po dovolený 🙂 mně nebolí nic a ani nevím, jestli to je dobře nb ne.. v neděli by se měla embryjka zahnizďovat.. tak nevím, jestli to nějak ucítím.. a u tebe by to teoreticky mělo být právě teď někdy.. tak třeba to je ono.. když máš embryjko starší.. nb kolik jich máš..? snad nám to oběma výjde.. no když ne, aspoň se budu těšit na dovču.. kterou jsme koupili ještě před stimulací.. ono lepší asi počítat s tím, že to nevyjde.. 🙂

simkar
4. črc 2014

12:30 a 5ti denní blasta.

sasanka033
4. črc 2014

@nadijka ja jsem ted v cekani na vysledek tretiho IVF, je to nas ctvrtej transfer, u prvniho IVF jsme meli i jeden KET. a jeste nikdy se to nepovedlo. a ja uz od vcerejska brecim, pac se cejtim jako vzdycky...ze to nevyslo.
dneska jsem 6.den od ET tridenniho embrya.

simkar
4. črc 2014

@sasanka033 a proč myslíš?

nadijka
4. črc 2014

@simkar tak to jsme tam možná ještě seděli.. ale nevím, nevšimla jsem si 🙂 byla jsem dost nervozní, jestli vůbec něco bude k zavedení a hlavně jaký kvality 🙂

sasanka033
4. črc 2014

@simkar protoze je to stejny jako vzdycky.

simkar
4. črc 2014

@nadijka u nás taky nikdo nebyl, asi jsi už byla na sále, já měla vtipálka štelcla 🙂))

simkar
4. črc 2014

@sasanka033 ????? špiníš?