Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

monyna83
6. bře 2014

@lucishek007 Jasan, jsi 3 den od ET. K zahnizďování dochází tak cca 5-6 den od ET, může dřív, ale může i dýl..Někoho provází špiněním, někoho bolestmi v podbřišku a někdo to ani nepozná... Je to individuální... Já nic, takže to může znamenat cokoliv... 😵

lucishek007
6. bře 2014

@monyna83 ještě, že Tě tady mám 😉 takže mě zahnizďování terpve čeká. jde něco udělat pro lepší zahnízdění? třeba fakt poctivě ležet? chjo kdyby tomu šlo nějak pomoct... nejhorší je, že nic nepoznáš

nadijka
6. bře 2014

@monyna83 jj určo se ozvu.. jen nevím, jesli to bude i s fotčulí s pozitivním testem 😀 a ještě musím nakoupit test 😀 taky budu držet pěsti.. když už ne oběma.. tak aspoň tobě to musí vyjít.. a kdy teda budeš testovat ty? nevím, jestli jsem to nepřehlídla tady.. v neděli teda?

papkla
6. bře 2014

@hanys28 No ja jsem s prckem jeste doma, tak o to je to pro me horsi. Je cas nad tim premyslet. Kdybych byla v praci tak bych nemela tolik casu na to myslet. Budu testovat zitra nebo pozitri,tak to uz vydrzim 🙂

nadijka
6. bře 2014

@lucishek007 tak já necítila nic..a chodím normálně do práce..po ET jsme šli s manželem do kina.. takže já asi nejsem ten nejlepší příklad no 🙂

lucishek007
6. bře 2014

@nadijka tak jestli se má prďolka zahnízdit, tak se zahnízdí...

monyna83
6. bře 2014

@lucishek007 Nevím, tomuhle asi nejze nijak napomoct, měla bys mít alespoň trochu klidový režim...Příroda se už postará 😉 😉 😉 Pozitivní myšlení, hlazení bříška a mluvení s miminkem 🙂

monyna83
6. bře 2014

@nadijka Neboj, výjde to- nám oběma a moc mačkám, aby jsi zítra ty // našla 😉 Já testnu v neděli 🙂
Hlavně si kup desítkovej test, ano? Dle mého je nejlepší v lékarně Dr. Max. Jsou v krabičce 2 kusy, stojí asi 35,-Kč a neukazuje falešně. Mají i do proudu moči, ale je dražší a mě to příjde zbytečný na první testování 🙂

monyna83
6. bře 2014

@nadijka Já po ET courala jelý den po obchodním centru 😀 😀 😀 Také jsem neběžela domů ležet 😀

eevvaa
6. bře 2014

@monyna83 tak to vypadá, teď jsem korespondovala s jednou holčinou ze stejného CARu, jak probíhá ta první kontrola po ET s pozitivním testem, prý se rovnou dělá utz 🙂, tak třeba v pondělí dostanu první fotečku i s tečkou 🙂 a pak zvou cca za 14 dní na utz srdíčka a pak prý už ke svému, tak se na to musím v pondělí zeptat, abych se za včasu objednala.

lucishek007
6. bře 2014

@monyna83 přesně, jestli to má vyjít tak to vyjde. ikdyž bych tomu strašně ráda nějak pomohla... hladím a mluvím už teď jak blázen 😀 manžílek nakonc svolil testování tak zkusím příští čtvrtek test, jestli se k tomu odhodlám. to budu 10dní po ET

monyna83
6. bře 2014

@eevvaa Já si myslím, že to tak bude. UTZ bude základ, navíc si myslím, že si i tak naberou krev. Srdíčko bude vidět cca v 6-7 tt, ale prdelka už by měla být v pondělí vidět 😉 😉 😉 Jasný, musejí si v CAR ohlídat srdeční činnost, než tě předají Tvému gyndařovi. Pak už Tě bude mít on...Tak se držte, Vy oba a dej o sobě vědět... 😉 😉 😉 To je stejně bomba, có? 😀 😀 😀

monyna83
6. bře 2014

@lucishek007 Hlavně se pak nevystresuj, pokud by bylo brzo...Ale já si myslím, že 10 den je optimální...Zase je to ale individuální...Každé z nás se vyplavuje HCG do těla jinak...

eevvaa
6. bře 2014

@monyna83 no je v pondělí se na to zeptám a od úterý žhavím telefon k mýmu mudrovi a nebo tam ve čtvrtek odpoledne zkusím zajít se objednat a podělit o novinu.

monyna83
6. bře 2014

@eevvaa Vůbec se Ti nedivím, jednala bych stejně... Jen ještě počkej na srdíčko z CAR... 😉 😉 😉

lucishek007
6. bře 2014

@monyna83 jasné, brala bych to orientačně. sestřička říkala, že ty testy nemusejí být přesné, že mám počkat na vyšetření krve, ale když já to stejně nevydržím

monyna83
6. bře 2014

@lucishek007 Nedivím se Ti 🙂 , je to lákavé, já vím, ale tím, že se budeš snažit to uspěchat, tím ti ty // nenaskočí 😉
Dočkej času, jako vegetarián čočky 😀 😀 😀 Jako my, ať nejsi zbytečně zklamaná, opravdu věř mi...Počkej do čtvrtka 😉

lucishek007
6. bře 2014

@monyna83 jj určitě počkám ať nejsem zklamaná... ale doufám, že jak testnu tak tam ty // budou 🙂 bude to velice vytoužené mimink... tak jako u všech tady

monyna83
6. bře 2014

@lucishek007 Jak dlouho se s manžou snažíte? My ho máme také vymodlené...

lucishek007
6. bře 2014

@monyna83 my to zkoušeli poprvné před 2lety a zjistili jsme, že manžílek nemá spermie... bohužel pro nás jiná cesta než dárce není, tak jsme to odložili než si to manžel v sobě uspořádal

monyna83
6. bře 2014

@lucishek007 Moment, moment...Takže Ty jsi byla na IVF s dárcovskými spermiemi? Není varianta, nějaká podpora a léky, jak z manžela pár spermií vyloudit? My se snažíme 6 let...

lucishek007
6. bře 2014

@monyna83 jj já byla na IVF s dárcovskými spermiemi. není pro nás žádná jiná možnost... zkoušeli jsme ty dva toky uplně všechno ale bohužel, museli jsme se s tím smířit. a děkujeme bohu,že aspoň touto cestou můžeme mít miminko

monyna83
6. bře 2014

@lucishek007 Je mi strašně blbý se ptát, předem se moc omlouvám...Je to velice citlivé téma... Lze nějak zajistit, aby mělo mimi nějaké manželovy geny? Je něco takového možné? Nebo bude prostě považovat mimíska za své a nelze to jinak ovlivnit?
Pokud se ti nechce odpovídat, naprosto to chápu... Jen Ti musím říct, máte můj obdiv, oba dva... Neuvěřitelné rozhodnutí 😉 😉 😉

lucishek007
6. bře 2014

@monyna83 v pořádku, to nejhorší myslím máme už za sebou... teď jen kdyby se mimísek povedl a bylo by to báječné a naprosto dokonalé 😵
dárce se vybírá podle manžela - barva pleti, očí a vlasů, výška, váha, krevní skupina, požadované vzdělání a můžeš si napsat vše co chceš. pak záleží jestli takový dárce existuje, jinak vyberou toho nejpodobnějšího 😉
děkuji za Tvůj obdiv,ale je to věc se kterou se prostě musíš vyrovnat. nejde to nijak obejít nebo na to nemyslet. musíš se tomu postavit. oba zbožňujeme děti a tak snad se to povede.

monyna83
6. bře 2014

@lucishek007 Moc děkuji za informaci a Tvou upřímnost...Téda, ohromný obdiv, fakt, že jo... Ale chápu, že pokud není jiné východisko, zaplať pánbůh za tuto variantu. 🙂
O to víc Vám držím palce!!! Člověk si pořád říká, co by - jak by...Ale když se pak zamyslím nad dalšími příběhy...Fííííha...Všechna čest 😉 😉 😉

lucishek007
6. bře 2014

@monyna83 děkuji 😉 ono když to přijde tak se s tím musíš poprat a jsem moc ráda, že existují lidi, kterým se můžu svěřit a kteří mě podpoří... nebylo to lehké a i teď mě štve, když vidím nezodpovědné maminy co ubližují dětem a přitom ti, co by si děti zasloužili a chovali se k tim tak jak se má, mají takové problémy... už aby byly // na tom testíku 🙂

monyna83
6. bře 2014

@lucishek007 Modrý koník je super věc, jsou tu holky a ženy, které Ti rozumí, ba naopak si kolikrát řekneš, že na tom tak špatně vůbec nejseš...Ale je především proto, že ti rozumíme, vyslechneme Tě, napíšeme a podělíme se o další zkušennost.
Těch stránek je tu opravdu moc a vždy najdeš na svou otázku odpověď, aniž by nad Tvým dotazem někdo kroutil hlavou... Ano, také se můžeš setkat s názory, které připomínají výsměch, či hloupá drzost. Ale jsou to většinou mladé holky, které neví, o čem život je a slídí zde ze zvědavosti. To je pak lepší přehlížet a nereagovat 🙂
Moc a moc Vám oběma přeji, aby jste společně na testíku // našli.

Promiň, ale k těm megerám, co se o děti nastarají, nebo novorozence vyhodí v igelitce, já se vyjadřovat nebudu. Byla bych velice sprostá a nesmím se rozčilovat 😉 😉 😉

lucishek007
6. bře 2014

@monyna83 přesně tak jak píšeš... hrozně děkuju koníkovi 😉 manžílek si vždycky dělá srandu jestli zase koníkuju 😀 a hrozně se smál proč se to jmenuje modrý koník 😎
zřejmě máme stejný názor na ten typ žen....
děkuji i my si to obrovitánsky přejem a snad tam ty // budou 🙂 samozřejmě držím palečky i Tobě ať tam v neděli ty // najdeš 😉 a očekávám žhavé info 😉

monyna83
6. bře 2014

@lucishek007 To je jasný, pokud by byl i duch, bude včetně fotečky...No, uvidíme, jak to dopadne 😉 😉 😉

sofie333
6. bře 2014

@ivulenka34
Ahojky, tak už to mám za sebou. Dneska to teda pěkně bolelo, docela jsem i krvácela. Měli jsme teda jenom jednodenní abstinenci, ale i tak měl přítel spermio o něco lepší, než minule po 3-denní abst.
😅