Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

pinkywinkie
18. únor 2014

@ipuska supeeer, a jak je ti?

ipuska
18. únor 2014

@honzikovabarunka já 19. den 🙂

ipuska
18. únor 2014

@pinkywinkie no občas pobolívá břicho, motá se mi hlava a mám žravou jak prase, plácám paté přes deváté 😀 😀 , vůbec mi ten čas do tetování neutíká....... 😖

sasanka033
18. únor 2014

@pinkywinkie takze uz jsi v kolbenu? a stejne jsi porad na konikovi, co🙂)) hele ja tady mam v jednom okne konika, v druhym olympiadu a ve tretim jdu sledovat serial🙂))

pinkywinkie
18. únor 2014

@sasanka033 jakej seros si das? 🙂 my sjizdeli doma Dextera a The walking dead 😀

pinkywinkie
18. únor 2014

@ipuska no me taky poboliva bricho, prdim a zacinam mit pocit hladu... ale to jsou mozna vsugerovany věci... nevim. 🙂... Na příznaky je brzo. ET jsem mela v sobotu

sasanka033
18. únor 2014

@pinkywinkie ted koukam na druhou serii House of cards a na True detective, ale to teprve ve Statech bezi, takze dycky jen po jednom dilu za tejden.
@ipuska ahoj, vtipnej preklep, prej do tetovani 😀 😀 tak tfuj tfuj!

pinkywinkie
18. únor 2014

@sasanka033 Noooo, ale preklep dobrej, pochopila jsem 😀

lucishek007
18. únor 2014

@pinkywinkie děkuji 😉 snad jo... moc bych si to přála aby nám to konečně vyšlo

musilkar
18. únor 2014

@musilka ahoj, tak jak se vede? Byla jsem dneska na odběru krve a jak jsem správně tušila - negativní ☹ takže teď se vrhneme na zahradu a na podzim zkusíme KET.

martiina_k
18. únor 2014

Holky to je mi líto, že vám to nevyšlo... chjo... že by tu smůlu tady žádná neprorazila??

honzikovabarunka
18. únor 2014

@ipuska Já bych měla jít 20., tedy teď v pátek... ráno si budu volat jak to vypadá a snad si pak pro mrňouska pojedu.... Tak se šetři am oc držím palce! 🙂 Kdy budeš testit?

pinkywinkie
19. únor 2014

@musilkar holka zlata, vim jake to je.... ale ono to vyjde, neboj....

musilka
19. únor 2014

@musilkar já jdu na odběr zítra ale bude taky negativní. V pondělí pojedu do CUBE aby mi ukončili neschopenku a budu se nějak radit co dál.Ještě bych chtěla zopakovat nějaké odběry které už mám skoro rok staré jinak se dám trochu do kupy, v květnune konci jsme si naplánovali dovču a v červnu to půjdeme asi znvou zkusit. ALe to se ještě uvidí podle všech těch odběrů.

ipuska
19. únor 2014

@honzikovabarunka Tak držím palce ať máš miminka v pátek u sebe. Já už jsem zkoušela dnes 5. den po KET, ale nic tam není ani náznak 😅 😅 , ale bolí mě břicho tak nevím nevím 😒

honzikovabarunka
19. únor 2014

@ipuska Děkuji, budou mi závadět jen jedno... ty máš dvě? Já po ET měla pozitivní test clear blue 7.den, tak ještě vydrž 😉

ipuska
19. únor 2014

@honzikovabarunka já mám dvě , u obou embryoglue a u jednoho hatching, já měla u 1. ET taky 7. den pozitivni test, no uvidíme......

ivulenka35
20. únor 2014

Ahoj děvčata ja jsem po KET od minulého úterý, v neděli udělám test a v pondělí jdu na krev 🙂

honzikovabarunka
21. únor 2014

Tak dneska ve 13 hodin jedu na KET... 🙂

martiina_k
21. únor 2014

@honzikovabarunka ta držíme palce

@ivulenka35 a jak to zatím vidíš? Budou dvě čárky?

honzikovabarunka
24. únor 2014

@ivulenka35 tak jak to vypadá? 🙂

ivulenka34
25. únor 2014

@sofie333 Ahojky taky chodím na obilnák mám ted po prvním IVF a včerejší vysledek nula☹ hned jdu do druhého pokusu....Jak si na tom ty??

jandulkajn
25. únor 2014

Ahoj, jsem 13.den po et, test negativní, zítra jedu do CAR na krev, mám obavy, ze je to pase ☹ má některá z vás opačnou zkušenost ve stejně situaci? Jsem zoufalá.... 😒

sasanka033
25. únor 2014

@jandulkajn ahoj, jsem 11.den po OPU, 8.den po ET dvou tridennich embryii a test je taky uplne bilej ☹

jandulkajn
25. únor 2014

@sasanka033 já dnes i spinim 😒 zavedené mam 1 pětidenní....

sasanka033
25. únor 2014

@jandulkajn prvni IVF? u me uz druhy:( mam za sebou ET a KET, ted novej ET

jandulkajn
25. únor 2014

@sasanka033 první.... vím, že nemůžu hned spoléhat na úspěch, ale pořád v to doufám, ale asi zbytecne ☹ jsou to nervy. Jak to zvládás?

sasanka033
25. únor 2014

@jandulkajn vubec to nezvladam:( je to peklo, najednou uz jen jeden pokus pred nami...na pojistovnu myslim. clovek si maluje, ze prvni IVF miminko, pak ze pujde do druhyho pro sourozence. a najednou jsou dva pokusy v cudu a vysledek zadnej:(
ja ani nikdy tehotna nebyla. spousta holek tady ano, treba uz dite maji, nebo aspon vedi, ze nekdy otehotnely..ja nikdy // nevidela ☹ ☹ ☹

jandulkajn
25. únor 2014

@sasanka033 S peklem souhlasím, i když mám první pokus.... nejhorší je, když je clovek zavislej na ivf,to čekání je děsný. Člověk doufá, věří, 1 test a vše v hájí. Ale neházej flintu do žita, třeba ti to vše dobře dopadne.. držím ti palce... já jsem zvědavá na zitrek, jak se říká naděje umira posledni... ačkoliv s tím bílým testem na stole už té naděje moc nemám...

sasanka033
25. únor 2014

@jandulkajn jojo, pravda s tou nadeji...do ms je kazda tehotna🙂