Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

cicinky
autor
24. led 2014

@sofie333
Nechci testovat, říkám si, že buď to vyšlo nebo ne, a to nechám až na odběr krve ;)
Už takhle jsem zklamaná, tak se nebudu stresovat ještě víc 🙂
Kdy jdeš na krev?

sofie333
24. led 2014

@cicinky
Já jdu v pondělí...

sofie333
24. led 2014

@vbera
Pokud je to pnutí, tak je to normální a nejspíš to každým dnem přejde 🙂

martiina_k
24. led 2014

Taky mě lehce pobolívá pravý podbřišek (tam doktor dal toho našeho mrňouska). Byli jsme na ET ve středu. Včera mě bolel pravý podbřišek v podstatě celý den, dneska mě do asi dvou nebolel, pak jsem byla na nehtech (šla jsem pěšky zhruba půl hodiny) a po nehtech jsem už s manželem jela autem, zpátky přes tesko a teď bříško zase cítím, ale snad to nic není...

cicinky
autor
24. led 2014

@sofie333 - v pondělí na tebe budu moooc myslet ;)
@martiina_k - pokud si nikde nebyla ve sprintu, tak to bude v pohodě, mě po ET hrozně bolely vaječníky, občas zabolí i teď, ale nic hrozného 😉 , neboj se, všechno bude ok 🙂

mat_ova
26. led 2014

Holky tak jsem magor, rozhodla jsme se ten jediný test, co je doma, zlikvidovat 😀 Předtím jsem ho samozřejmě počůrala, dle očekávání byl bílý (ET byl v pondělí, takže jsme jiný výsledek nečekala). Protože příští týden bych už tam ty dvě čárky čekala, tak ho nemůžu mít doma, abych to enzkoušela 😀 😎

martiina_k
26. led 2014

@mat_ova Ty jsi fakt blázen 😵 😵 a co ti zabrání v tom, aby sis došla do lékárny pro nový 😀 😀 😀

mat_ova
26. led 2014

@martiina_k vesnice 😀 Lékárna tady není a v rámci vycházek mi nejede žádný spoj do města a manžel má auto v práci a test nekoupí 😀 Takže nejbližší příležitost bude až krev u doktora 😉

cicinky
autor
26. led 2014

@mat_ova - odkud jsi? Že bych ti jej poslala poštou 😉

sasanka033
26. led 2014

@mat_ova ty jsi cislo 😀 😀

mat_ova
26. led 2014

@sasanka033
@cicinky
@martiina_k Náhodou jsem své počínání právě sdělila manželovi a ten to schválil 🙂 Akorát mi ho prý mohl doooboře schovat a nemusela jsem ho hned likvidovat.

Nenene, žádný poštou nechci! Manžel si mylsí, že to vyšlo, protože mám citlivé prsa a jsem unavená (srovnává mě se svýma sestrama, jak se chovaly, když byly čerstvě těhotné). Před MS obvykle problémy nemám, takže nemám s čím srovnávat. A tak nechci testovat, abychom neměli plané naděje...ovšem má vůle zrovna silná není.

sofie333
27. led 2014

@cicinky
Ahojky, tak jsem po odběru, budu čekat do 13hod.
Prozatím jsme se s Dr. domlouvaly na další postup, že by jsme vyzkoušeli IUI, ale odešla jsem úplně naštvaná. 🙄
Dali mi nový ceník, pojišťovny nechtějí moc proplácet léky na stimulaci, takže místo 1500,-, budu na Fostimon doplácet 4500,-. To už je fakt na mašli 😢
Myslím, že říkala, že nezdraží jen Fostimon ale i další léky. V té ceně, co byl Fostimon, je teď Menogon. Ale o něm jsem moc neslyšela 😒

cicinky
autor
27. led 2014

@sofie333
Menogon jsem měla já.
Na léky jsem doplácela zatím cca 500,- Kč

sasanka033
27. led 2014

@sofie333 od lonskyho zari se proste doplaci o cca 40% vic. fostimon byl do te doby zdarma jako jediny. ted uz taky neni...

vbera
27. led 2014

@sasanka033 Ještě byl úplně bez doplatku Merional, ale od září už NIC bez doplatku neexistuje kvůli nové úhradové vyhlášce. To se to vydělává na "nešťastných lidech", kteří se snaží o mimi.

martiina_k
27. led 2014

Tak jsem se doma vrhla na úklid (teda né nic drastického, jen takový to uklizení věcí na pravé místo, prádlo do pračky, umývala jsem nádobí), ale bublince se to teda moc nelbíí, takže budeme mít bordel 😵

sasanka033
27. led 2014

@vbera stoji to za h...:(

sofie333
27. led 2014

@cicinky
@mat_ova
@sasanka033
@vbera
@martiina_k
Takže holky, já mám krev negativní 😔
Všem Vám přeji pozitivní výsledky, já jdu v pondělí na UTZ a budeme zkoušet IUI. Nemůžu jen tak čekat na zadku, budu se pokoušet dál.... 😢

sasanka033
27. led 2014

@sofie333 ☹ ☹ ouou:( mrzi me to:(

martiina_k
27. led 2014

@sofie333 Tak se drž a držím palce, aby se to příště zadařilo...

mat_ova
27. led 2014

@sofie333 To mě moc mrzí! ☹ Za týden tu budeme psát my, pomalu přichází období testování a bude se to tady hemžit výsledky ☹
Jinak menogon jsme měla já. Vůbec nevím co se doplácí a co ne, doktor mi rpsotě vypsal léky a postupy, já vyplázla 22000 a více neřešila 🙂

sofie333
27. led 2014

@mat_ova
No, já si všechno hledám na netu, abych je nezdržovala 🤐
2krát jsem měla krátký protokol a teď mi 3. IVF doporučují dlouhý protokol. Takže jsem zvědavá, jestli bude nějaká pozitivní změna. Kolik jsi měla jednotek menogonu a kolik oocytů, jaký protokol?? 😉

mat_ova
27. led 2014

@sofie333 Čím více bych toho věděla, tím více bych se stresovala 🙂
Píchala jsem tři ampule menogonu každé ráno, po dobu osmi dnů. Měla jsem 8 vajíček (mám jen jeden vaječník).
IUI jsme předtím podstoupili třikrát (s clostylem i bez) a nepomohlo to.
Další varianty a postupy v případě neúspěchu jsme neřešily. Na jendu stranu bych chtěla do druhéo pokusu hned, ale asi bychom si potřebovali odpočinout, odjet na hory, zrelaxovat a pak to kdyžtak zkusit.

cicinky
autor
27. led 2014

@sofie333
Zlato to mě moc mrzí ☹
Já jsem zkusila včera test a nic na něm, takže už nepočítám, po tom hrozném krvácení, s pozitivním výsledkem na krvi ☹

sofie333
27. led 2014

@cicinky já jsem v pátek začala taky slabě krvácet, v sobotu víc. Klasická MS to ale nebyla, tak jsem doufala a stejně nic ☹ V pátek jsem měla na mamatestu slaboulinkou čárku po limitu 😕 Přeji pozitivní zprávy aspoň u tebe!!! 😔

@mat_ova
tak to je na jeden vaječník velice slušné, já mám jeden vejcovod, tak jsem zvědavá jestli IUI vůbec má cenu 😕

vbera
27. led 2014

@sofie333 To je mi líto ☹ . Držím palce do dalších pokusů 🙂 .

cicinky
autor
27. led 2014

@sofie333
IUI určitě cenu má, když máš 1 vejcovod 😉

Vzhledem k tomu, jak silně jsem krvácela, a jak se mi uvolnila i sliznice, nedávám moc šancí, že bublinka přežila, ale plamínek tu stále je 🙂 . Ve čtvrtek ti napíšu, jak jsem dopadla.

sofie333
29. led 2014

@cicinky
Poslala jsem ti srdíčko, tak ať to zítra dobře dopadne 🙂 Budu na tebe myslet!!! 😎

@vbera
@mat_ova
@martiina_k
@sasanka033
Jak to u vás vypadá??? Je zde nějaká novinka?? 😉

martiina_k
29. led 2014

@sofie333 u nás žádná novinka - ale lepší žádná než špatná typu krvácení že? Daří se výborně 🙂 jen bojuju sama se sebou a uděláním testu. Manžel mi je teda právě schoval (zabavil), takže jsem asi dobojovala...

mat_ova
29. led 2014

@sofie333 u mě taky beze změny 🙂 Naivně si myslím, že to vyšlo (nepřišlo žádné krvácení, jsem unavená, bolí mě prsa a jsem strašně uchcaná).

@martiina_k
Nakonec jsme se domluvili, že manžel zítra koupí test, a budu testovat v pátek a v pondělí (před krví). Nevydržela bych to čekání, až mi odeberou krev a než budou vědět výsledky. A bojím se případného histerického pláče do telefonu, když by to nevyšlo (takhle už na ot budu připravená🙂)))