Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

martiina_k
3. únor 2014

@marsie nehaž flintu do žita, 7. den je ještě moc brzo, počkej aspoň do 10. Zatím nekrvácíš nebo ano?

marsie
3. únor 2014

@martiina_k - ne, to nekrvácím, jen už se ani tak "těhu" necítím.. já vím, jsem blbá, jasně že to je brzo..zase nadruhou stranu když jsem se snažila o Klárku, tak už 8 den jsem měla //.. ale moc děkuji..

martiina_k
3. únor 2014

@marsie no podle mě když je ti dobře a nekrvácíš, tak máš pořád naději... ještě s testem vydrž 🙂

sasanka033
3. únor 2014

@marsie no prosimte, ty bys zaslouzila na holou!🙂 sedmy den bys asi chtela nejaky zazraky, tohle brzky testovani, ja bych to fakt zakazala, co kdyz jsi tehotna a ten test to jeste nedetekuje a ty se ted silene stresujes? takze klid, hezky se nedechni a dej tomu embryu sanci, esli je to chlapecek, tak je stejne zabrzdenej!🙂)

sasanka033
3. únor 2014

@marsie do ms je kazda tehotna, to si porad opakuj!🙂

marsie
3. únor 2014

no jo holky, ale když včera tam byl duch a dnes nic.. @sasanka033, @martiina_k

martiina_k
3. únor 2014

@marsie Ty jsi trdlo 😅 počkej fakt aspoň do středy, do čtvrtka.... stresuješ se podle mě úplně zbytečně...

sasanka033
3. únor 2014

@marsie no tak asi byl pregnyl nebo neco takovyho ne? hcg by jeste nebylo videt, jak stare embryo jste zavadeli?

marsie
3. únor 2014

@sasanka003 - jen 4 buněčné, Pregnyl jsem ani neměla, jsem po nativu a bez stimulace jen clostil - pak se píchá ten Ovitrille -ten má stejný efekt jako Pregnyl? že se může udělat duch?

marsie
4. únor 2014

@sasanka033, @martiina_k - dobré ráno holky, díky za včerejší podporu.. měla jsem fakt depku. Dnes vylezlo sluníčko tak i nálada je lepší.. Jak se cítíte?

sasanka033
4. únor 2014

@marsie ahoj🙂 tak to jsem rada, snad ti to chvili vydrzi a slunicku taky🙂
me zacina asi bolet ze stimulace bricho, tak se docela tesim na UTZ, abych vedela, co se uvnitr deje. dostala jsem tentokrat dvojnasobny davky a mam z toho trochu strach.
jeste k tvemu dotazu na ovitrelle - ma to stejnou funkci jako pregnyl, cili to obsahuje hcg, takze dela falesny duchy...

marsie
4. únor 2014

no tak to je jeasný, to bylo z toho.. já jsem nějaká psychicky labilní..
s těma dvojitýma dávkama bych se bála abys neměla hyperstimulák - měla ho kamarádka, prý hrozný, hlavně ET není možný dokud se to neuklidní.. ježíš, promiň já mám být přeci poziztivní!!!
🙂)

martiina_k
4. únor 2014

Holky já jsem dneska totál líná... nic se mi nechce, ale zároveň se nudím 😅 tak neívm co z toho vyleze... nic mě nebaví :D

pavli79
4. únor 2014

@marsie Ahoj, asi pisu se zpozdenim, včera by Ti ta info byla vic platna, ale me se taky stalo to, ze jeden den tam duch byl, druhy ne, pak zas byl, pak zas ne, a pak uz porad byl a dneska jsem byla na krvi, tak cekam na výsledky 🙂 Nejsem teda po ET, ale po KET, ale to je asi podobne... cekani jako cekani.

marsie
4. únor 2014

@pavli79 - tak budu držet palce, v kolk to budeš vědět? napnutá jsi jak kšandy,co? jj to je podobný et je z cyklu, ket z mrazačků..
@martina_k - já to mám to podobné, tak jsem se apoň pustila do papírování..

teda docela mě zaráží, že vás honí na krev.. od té doby co jsem samoplátce, tak teda mě v tomto ohledu moc neřeší.. o krvi nikdo nemluvil, prostě čekám až to dostanu, pak si naordinuju návštěvu v car.. předtím mě tam honili a pořád bral krev, ted nic.. jo, a minule jsem zjistila že hormonální profil mají z roku 2007..ehm..

pavli79
4. únor 2014

@marsie Uz to vim, HCG 450, snad je to na 12.den ok, a pristi patek jdu na UTZ kde uz by to melo jit videt 🙂

marsie
4. únor 2014

@pavli79 - tak to moc gratuluji ke šťastnému číslu - myslím, že je to dost vysoké 🙂)) držím palce ať je vše v pořádku!!!!

martiina_k
4. únor 2014

Holky, zítra jedu na krev, tak po druhé hodině budu mít jistotu. Jinak od včerejška se mi honí hlavou všechny myšlenky, ani číst si nemůžu, nesoustředím se, takové smíšené pocity, ráda bych tomu věřila, ale furt ještě nechci naplno, dokud nemám z krve jistotu. Nějak tomu nemůžu uvěřit, že já jsem (snad) těhotná. Chtěla bych to vykřičet do světa, říct všem známým, ale na druhou stranu bych to chtěla držet v tajnosti, kdyby se cokoliv stalo.... prostě mám teď maglajs v hlavě 😅

cicinky
autor
4. únor 2014

@martiina_k - zítra to bude mazec, nejhorší je to čekání... ☹
Ale u tebe to bude POZITIVNÍÍÍ 😉

pavli79
4. únor 2014

@martiina_k Drzim palce!!! Moc!

martiina_k
4. únor 2014

@cicinky @pavli79 snad jo holky, pořád se nějak bojím uvěřit, abych pak nebyla víc zklamaná. Když nechám vládnout rozum, tak ten mi říká, že je to přece jasné, že to vyšlo, ale něco uvnitř mě mi ještě nechce nechat naplno uvěřit... Tak snad mě zítřek přesvědčí.

marsie
5. únor 2014

@martiina_k - vyjde to, držím moc palce!

jinak jsem 9 dc a test čistý jak slovo boží.. břicho splasklo.. je to jasný.. tentokrát mám zase černého petra já..

martiina_k
5. únor 2014

@marsie jaký test jsi si dělala? Některý není tak citlivý. Nezaznamenala jsem, že bys psala že krvácíš, takže máš pořád naději. Já si dělala test až 11. den a byla tam slaboučká čárka, devátý bych asi taky nic neměla.
Ještě dvě a půl hoďky a už to budu vědět.

marsie
5. únor 2014

nekrvácím, to ještě ne, ale splaskla jsem, žádný příznaky a ten test by už byl aspoň duchovej.. citlivost nejvyšší je 10, mamates - vyšší se an nedělají ..

jsem zvědavá na třovoje kouzelné číslo 🙂))

martiina_k
5. únor 2014

No ještě neházej flintu do žita 🙂
Oni mi řeknou, jaké je to THC? a kolik by mělo být? já se v tom vůbec neorientuju...

marsie
5. únor 2014

🙂)) je to HCG 🙂)) thc je něco jiného ;)) všechno nad 5 je dobrý, ca 12 den tak okolo 500.. já měla 890

martiina_k
5. únor 2014

😅 aspoň vidíš, jak jsem orientovaná 😅 😅 😅 tak to jsem sama zvědavá...

suzik161
5. únor 2014

Ahoj holky, mohu se přidat? Včera jsem byla na ET, břicho mám jak balón a citlivý podbřišek.

martiina_k
5. únor 2014

@suzik161 vítej ... já měla citlivý podbřišek tak šest dní...

suzik161
5. únor 2014

@martiina_k to je pěkná budoucnost... Tobě držím palce dnes, já vás chvilku již pozoruji 😀