Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

martiina_k
5. únor 2014

@suzik161 Ta bolest (aspoň u mě) nebyla nijak strašná, věděla jsem, že se tím bublinka zavrtává a když jsem nekrvácela, tak jsem byla klidná. Je pravda, že utroš občas "vytékal" a tak jsem s obavou šla na záchod, ale naštěstí krev žádná... teď už jen dvě hodiny a budu vědět. Akorát zrovna nebud mít přístup na net, tak vám to řekn až později...

suzik161
5. únor 2014

@martiina_k já taky nemá nijak velkou bolest, občas me píchne tam a jindy tam. Teď jsem mělavýtok podobný, jako při ovulaci, tak snad to nic neznamená nic špatného 😉 to dopadne dobře 😉

martiina_k
5. únor 2014

Tak holky nevím... když jsem se konečně dovolala, tak mi řekli, že test vyšel sice pozitivně, ale že toho hormonu bylo naměřeno málo (než kolik by mělo být) a máme příjet zase za týden na další odběry. Tak nevím, co to znamená... doufám, že to není mimoděložní ☹

suzik161
5. únor 2014

@martiina_k měla jsi positivní test?

martiina_k
5. únor 2014

@suzik161 ano, test byl pozitivní, ale to HCG nebylo tak vysoké, jak by mělo být.

suzik161
5. únor 2014

@martiina_k řekli ti o kolik nižší to bylo?

martiina_k
5. únor 2014

@suzik161 ne, neřekli, ale už jsem tam před chvílí psala mail, aby mi napsali hodnotu, kterou mi naměřili. Nejspíš mi napíšou ale až zítra...

suzik161
5. únor 2014

@martiina_k tak uvidíš, jak to dopadne. Já jsem měla něco podobného u IUI, bylo z toho biochemické. Ale to byla hodnota hodně nízká, u tebe to bude jen nějaký výkyv

marsie
5. únor 2014

@martiina_k - a kolik to bylo?? to je asi rozhodující pod 5 je to negativní, to nemáš, možné je , že se jen pomalu bobek vyvíjí.. důležité je, jak to poskočí příští týden.
biochemické nelze vyloučit :((

jestli si teda neměla THC 🙂)))

martiina_k
5. únor 2014

co je biochemické?
Hodnotu nevím, jak jsem psala, neřekli mi to, ale napsala jsem, aby mi to poslali v meilu, tak zítra vám tu hodnotu řeknu.

martiina_k
5. únor 2014

Už jsem si to načetla na netu :D

marsie
6. únor 2014

ahoj holky, tak jak dneska? něco nového?
@martiina_k - máš to číslo?

u mě nic - a to tak že vůbec nic, a to je dnes 10 den. Máte zkušenost, že by ještě mohla ta druhá / naskočit?
Já myslím, že kdyby se to podařilo, už b to bylo vidět.. Psychicky se přpravuji na další kolo..

martiina_k
6. únor 2014

@marsie já to zkoušela na doporučení gynekologů až 11. den, ale myslím, že 10. už by tam něco vidět být mohlo... ale ještě vydrž. Třeba ho máš také méně, jako já a test to neodhalí. Jinak číslo mám, je to 41,7. Podle všech tabulek na netu je normální hodnota od 14. do 28. dne 3 - 426, takže normu splňuju. Ale protože mi to "nedá spát" a protože pracuju v nemocnici, tak jsem se domluvila s vrchní sestrou, že mě odeberou zítra ráno u nás. Pokud to klesne, tak je to jasné ☹ a aspoň si nebudu dělat naděje až do středy. No a pokud to stoupne, tak se aspoň můžu těšit na středu.

musilka
8. únor 2014

Ahoj, je tu někdo po KETu či ETu ? Já jsem 2. den po ETu mám nervy jak kšandy 🙂 (3. IVF)

marsie
10. únor 2014

@martiina_k - tak jak ti dopadly ty testy? leze to nahoru?

@musilka - ahoj, tak držím pěsti, na začátku je vždy plno nadějí.. 🙂)

dnes jsem 14 den, test bílý jako sní, MS nikde.. :((((

martiina_k
10. únor 2014

@marsie na testy do centra jedu až ve středu, ale byla jsem u nás v nemocnici v pátek a kleslo to na 13, takže se embryjko přestalo vyvíjet. Teď mě spíš zajímá, co dál, jeslti tam to embryjko zůstalo zavrtané? MS jsem neměla, tak nevím... doufám, že nebudu muset na nějaké odstranění. Všichni mi dávají pořád naději, ať počkám do středy. Já už se psychicky srovnala s tím, že to prostě nevyšlo, takové to dávání neustálé naděje, pořád se stresovat, to podle mě moc psychice nepřidá. Takže druhý pokus to jistí...A ty jdeš na krev kdy? Když jsi dnes 14. den, tak jsi byla ráno?

musilka
10. únor 2014

@marsie já vím není to můj první transfer 😉

martiina_k
10. únor 2014

@musilka držím palce ať ti to tentokrát vyjde...

marsie
10. únor 2014

@martiina_k - hmm... tak to není dobré, nezlob se , ale už moc nadějí nevidím.. pokud tam není nějaká komplikace, normálně to odejde s menstruací. není nutné to jiným zákrokem čistit.

ne na krvi jsem nebyla, mě už v caru moc neřeší.. resp. od té doby co jsem samoplátce - nevím, ještě počkám do zítra, když to nedostanu, tak tam as půjdu.. ale teda fakt nevím, co tohle je- test čistej a já se vůbec na MS necítím!! mám nafouklé břicho , to jo.. tohle jsem teda ještě nezažila..

@musilka - já vím, myslím, že si tvé jméno vybavuji z období ca před 3mi lety... kolikátý pokus už to je?

musilka
10. únor 2014

@marsie 3. IVF. Dceru mám z 1. IVF 2 KETu před necelými pěti lety. Za měsíc jí budou čtyři roky.... Před dvěma lety jsme začali znovu měli jsme ještě v mrazáku na jeden KET ten nevyšel tak 2. IVF z toho ET a KET také nic. To byl Pronatal. Nasekali strašně chyby v mém případě.... Tak jsem chtěla změnit CAR. Přešli jsme do Iscare ale tam to bylo též dost zvláštní. Tak jsem zběhla do IVF CUBE a jsem naprosto spokojena. Krásná klinika úžasní doktoři. Kdo nezažije jiné nepochopí 🙂 Nasadili mi jinou léčbu zjistili problém se srážlivostí (nasazen fraxiparine) úplně jiný systém dávek na stimulaci a ejhle krásný počet embroušů. ve čtvrtek ET dvou blastocyst. Jedna hatchující. Sofinku máme z osmibuněčného třídenního a teď mi tu běhá jak střelená srna 🙂 Je to zázrak ale už bych to ráda zažila znovu i ty strachy i ty radosti. Příznaky zatím žádné to mě trochu děsí ale už si fakt moc nepamatuju jak to bylo u Sof. A hlavně tam je rozdíl stáří embryí dva dny tak nemůžu ani moc srovnávat.....
Klárka je taky z IVF ?

marsie
10. únor 2014

jj, taky 🙂 jen jsem nikdy neměla žádné na KET, vždy stimulace probíhala pěkně, vše rostlo, jen pak ze 4 se opl. 2 a ty na ET. nikdy mi nic nezbylo. takže mám za sebou 4 ivf a ted se pokoušíme méně náročnější formou jak finančně tak psychicky - nativem - tohle je můj 4. ..

jen teda jsem tohle nikdy neměla .. je možné, že je ještě naděje? 14dc bez mS.. nevím...

martiina_k
10. únor 2014

@marsie nezlobím se, také si naděje nedávám. Už jsem se srovnala s tím, že to nevyšlo. Pozitivní je, že se embryo zavrtalo, že jsem otěhotněla, akorát to prostě nebylo to pravé 🙂 takže máme jště dvě v mrazáčku a jedno z nich určo vyjde 🙂

musilkar
11. únor 2014

@musilka ahoj, zdravím jmenovkyni 🙂 jsem 9 po ET (1IVF) držím pěstičky ať to vyjde.

musilka
11. únor 2014

@musilkar musi a už jsi zkoušela ? 🙂

musilkar
11. únor 2014

@musilka ještě ne, tedt mám dělat až v sobotu, ale říkala jsem si že zkusím už ve čt nebo v pá.
moc tomu ale nedávám, o víkendu mě přestaly bolet prsa i břicho, tak nevím

musilka
11. únor 2014

tak to jsi dobrá že takhle vydržíš 🙂 Já vždycky selžu a testuju dříve. U dcery ( to byly osmibuňky třídenní) jsem měla 8.den po KETu pozitivní. Nesnášim tu nejistotu. Tak i když zklamáí, radši dřív. Než se držet v omylu....
Já jsem 5. den po ET. Též nebolí nic nic necítím mám dojem že je to nějak v pytli. ale to už je zkušenost no.

musilkar
11. únor 2014

@musilka mě zaváděli blastocystu po 5denní kultivaci. Mám taky ten divnej pocit, že to nevyšlo, ale nechci zbytečně testovat brzo.

musilka
11. únor 2014

jj já taky měla blastocysty.... Brzo ? 9. den je akorát 😀

honzikovabarunka
12. únor 2014

Ahoj, holky, můžu se k vám přidat? Dnes jsem 11.DC a jedu odpo na utz kde mi snad řeknou kdy mám jít na KET, tak už začínám mít pěkný nervíky jak to všechno dopadne, jestli se v pořádku rozmrazí a pak u mě uchytí... Kolikátý DC jste byly na KET?

musilkar
12. únor 2014

@musilka tak jsem nakonec nevydržela a dneska ráno zkusila testnout, ale je to bílý jako sníh ☹