Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

pavlina1976
7. dub 2014

@cicinky já jsem posera, kdyby tam bylo bílo tak mě klepne 😉 , Tak si nechávám ještě naději no 😉 . Dnes jsem v nějaké depresi, že se to nepovedlo, že to určitě dostanu. Dnes už mě ani nepíchá v břiše. Jen tak pobolívá právě jako vždy na ms ☹ .

martiina_k
7. dub 2014

@pavlina1976 však vydrž, dokud MS nedostaneš, tak máš pořád naději. S testem radši počkej, já i když jsem si říkala, že je brzo, všechny ty reálné argumenty, tak mi to bylo stejně líto a byla jsem smutná... IVF je vždycky nejistý... nikdy člověk nemůže říct, teď se to podařilo... no mě už toho čekání moc nezbývá, už jenom pár hodin. Ale výsledku se bojím. Víc než minule.

78marcela
7. dub 2014

@pavlina1976 Ahoj, nebud smutná...třeba zrovna ano. Psychika dělá strašně moc, tak musíš silně věřit, že to vyšlo.

ivulenka34
7. dub 2014

@sofie333 ahoj jo tak nějak..... zrovna mám známou a byla v reprofitu na ivf u dr Kurecove a hned na poprvé je těhotná...tak jdu tam obilnak me zklamal jednanim ☹

viavia
7. dub 2014

holkyyy zacina to byt čim dal napinavejsi ;) vydrzme a verme prdolkum!!! Mi dr rikal,ze muzu testovat 10. den...ale 9. den mame vyroci,tak by to bylo pekne 🙂 a proste fakt budu realista,ze je kdyztak brzy !!!! Nebo si ho udelam uz zítra,at nejsem pak treba ve stredu zklamana... Ufff to stejne nejde vymyslet...

78marcela
7. dub 2014

@ivulenka34 ahoj, dr. Kuřecová nemá taky přístup nijak zvlášt..je taková hodně rázná, na to se připrav. Ale odbornice je, to bezpochyby.

78marcela
7. dub 2014

@viavia bych to ten devátý den na výročí určitě zkusila🙂)

pavlina1976
7. dub 2014

@martiina_k Čekáš na výseldky z krve? A ty jsi netestovala? Nezlob se, ale nějak jsem si nevšímla jestli jsi psala. A kolikáte IVF?

viavia
7. dub 2014

@78marcela vid ;)

pavlina1976
7. dub 2014

@viavia Ty jsi byla jako já na et 31.3. viď 😉 . No manžel slaví v so narozky, tak právě chci ráno testnout. A když tam bude bílo tak se ožeru 😠

78marcela
7. dub 2014

@viavia Jasné, to by byl moc krásný dárek k výročí...🙂)

mě už se to taky krátí, jedu ve čtvrtek do Brna, konečně se to rozjede, už se těším, až taky budu hlaásit dvě čárky. A ty je @viavia budeš hlásit ve středu, ju?

78marcela
7. dub 2014

@pavlina1976 Dobrý přístup🙂)

ivulenka34
7. dub 2014

@78marcela ahoj já nejdu kní jdu k dr Kozumplik 🙂

78marcela
7. dub 2014

@ivulenka34 aha, toho vůbec neznám. Každopádně Reprofit je myslím dobrá volba. Já tam jedu ve čtvrtek, na konzultaci, měla bych začít stimulovat na KET

ivulenka34
7. dub 2014

@78marcela a ty jsi z Brna?takže jdeš na druhy pokus?

martiina_k
7. dub 2014

@pavlina1976 to se nemusíš omlouvat, já také nestíhám pobírat, kdo kdy a po kolikáté 🙂
v lednu jsem měla první ET, měli jsme dva mrazáčky, takže teď jsem jakkdyby podruhé. Poprvé jsem testovala 11. den, byl pozitivní, ověřila jsem si to 12. den, taktéž. Pak jsem šla na krev, výsledek sice pozitivní byl, ale toho hormonu bylo myslím nějak přes 40, což mi řekli, že sice těhotenství potvrzuje, ale že chtějí ještě jedny odběry, jestli roste nebo ne. No a klesnul ☹ takže i když tam máte dvě čárky, furt to neznamená, že jste těhotné, i když z nich člověk má radost, to je jasné.
Při tomto transferu jsem testovala devátý a desátý den - testy byly bílé, potom 12. a 13. a už tam dvě čárky byly. Teď se mi zdály slabší než minule a ukázaly se později, tak nevím, ale říkám si, že se třeba jen embryjko zavrtalo později. No budu chytřejší někdy kolem druhé, kdy výsledky krve budu znát.

78marcela
7. dub 2014

@ivulenka34 Jsem ze Znojma. Byla jsem před čtyřmi lety na IVF, z něho jsem mám ještě devět mražáčků. Mám za sebou tři transfery, první ET nic, podruhé KET taky nic, třetí KET se sice chytl, ale v 7. týdnu to zamlklo, bylo moc nízké HCG. Pak jsme se dostali s přítelem do krize, bylo to hrozně těžký, pak jsem přišla o práci, tak už jsme dále nepokračovali. ted už je zase všechno Ok, tak se chystám pro mražáčky. je jich tam devět, tak věřím, že alespon jeden určitě vyjde.

martiina_k
7. dub 2014

@78marcela v sedmém týdnu zamlklo? Téda, já myslela, že když se chytne během těch prvních třech týdnů, tak že to nejhorší budeme mít za sebou...
A s přítelem jste tu krizi překlenuli? Zvládli jste to?

78marcela
7. dub 2014

@martiina_k Já myslím, že když se chytne, tak potom není nikdy nic jistý do doby, než to mimčo držíš v náručí🙂
zamlklo to. Ono už od začátku to bylo takové všelijaké, hrg rostlo moc pomalu, pořád jsem chodila na odběry, tak jsem tušila, že to asi neklapne...ale ted to určitě klapne, věřím tomu.

ivulenka34
7. dub 2014

@78marcela tak to máš super že jich máš tolik 🙂 na kolik vas to vyšlo? nás na obilnaku i s ket 38tis

78marcela
7. dub 2014

@martiina_k k té krizi...ani se nedivím, já totiž nemám běžně menses, a od ledna do mě cpali mega dávky hormonů aby mě alespoň trochu "zprovoznili" .-)
Normálně jsem člověk pohodovej, klidnej flegmatik, ale na vlastní kůži jsme se přesvědčila, co dokážou hormony. Byla jsem opravdu protivná, na každýho křičela, zničehonic jsem brečela, atd.. pak tedy ty první dva pokusy nevyšly, napětí se stupnovalo, třetí pokus dopadl jak dopadl... Tak to bylo těžký. Do toho pak moje havárka, ztráta zaměstnání a další věci, prostě jsme to v té době neustáli.
Ale ted už je všechno dobrý, akorát ted pracuji ve Znojmě, takže za sebou jezdíme na víkendy, což sice není ideální, ale jinou práci ve svém oboru jsem tam nesehnala.

78marcela
7. dub 2014

@ivulenka34 Jojo, odsáli mi celkem 33 vajuch, z toho se jich 27 oplodnilo.. My jsme si připláceli za ICSI, za prodlouženou kultivaci, za léky, zamražení na pět let dopředu a dva KETy, to bylo taky tak myslím úplně stejná částka..

viavia
7. dub 2014

@pavlina1976 jojo taky jsem byla v pondeli 🙂

viavia
7. dub 2014

@78marcela kéž by to tak bylo- ja hlasila ve stredu a tobe to krasne zacalo ve ctvrtek...

viavia
7. dub 2014

@pavlina1976 noo to by byl darek pro manzela k narozkam!!! Drzim palce....a ty mas zavedene 2,zejo?

78marcela
7. dub 2014

@viavia Né kéž by to tak bylo. Prostě to tak bude! 🙂

pavlina1976
7. dub 2014

@martiina_k Jééé tak to mooooooc držím všechny palce 😉 . To bude v pořádku uvidíš. Ale chápu, jak má takovou zkušenost člověk z toho prvního, tak je mi jasný, že ty pochybnosti tam jsou 😒 . Já poprvé IVF, se chytlo a v 8 tt bylo zamlklé těhotenství přestalo se vyvíjet, takže když najdu //, budu mít hezké hcg, tak dokud neuvidím srdíčko tak jsem taky nevěřící Tomáš 😀 . Tak dej hned vědět moc ti to přeju 😉

cicinky
autor
7. dub 2014

@pavlina1976
@viavia
@78marcela
Holky, jak já nám to VŠEM PŘEJI!!!
Může se stát cokoliv, ale buďme pozitivní 🙂 , tím těm našim bublinkám mooooc pomáháme 🙂
Testovat budu až ve čtvrtek 😉
Dnes jsem u nás měla sousedku, ukazovala jsem jí test a říkala, že u ní to bylo taky tak, ona mě umí hodně povzbudit, tak uvidíme, jak zavrtánek zabojuje 😀

78marcela
7. dub 2014

@cicinky A já se tak těšila na dnešní test🙂)

cicinky
autor
7. dub 2014

@78marcela Původně jsem chtěla, ale mužík říkal, že si to dáme zase jako překvapení ke konci týdne, tak jsme se shodli na čtvrtku 😀
Celý den chodím a koukám na tu testovačku 🙂, jsem jak prdlouš 😀