Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

lenkacho
23. dub 2014

@zelvicka111 no mě je ted dost špatně a jsme stále mokrá,nevím zdato není z prednisonu či estrofenu.Já teda žádný pregnyl teď neměla.

viavia
23. dub 2014

@78marcela nakonec jsme se rozhodli pro hory <3 do Rakouska. Já teprv loni poprvé letěla 😀 a celkově musím říct, že fajn 🙂
Tak co? - MS stále nic?

78marcela
23. dub 2014

@viavia já letěla dvakrát, pokaždé spíš nedopatřením...
před dvěma lety jsme byly v rakousku na solné komoře, hory a jezera a byla to nejkrásnější naše dovolená...
MS nic, pořád chodím nakukovat, hlídám každé píchnutí v podbřišku a letím hned na záchod ale pořád nic.
V neděli jsem dobrala norethisteron, řekli, že do tří dnů má přijít, tak dnes by měla...když přijde až večer, mám to brát jako první den nebo ne?

catchulinecka
23. dub 2014

@78marcela nazdárek 🙂 přesně takový problém jsem měla před tím procesem...brala jsem taky ten norethisteron, ať přijde ms a přišla mi myslím ten třetí den nějak ve 4 odpoledne. Taky jsem zjišťovala co a jak a bylo mi řečeno několikrát na diskuzích, že první den ms je do 18 hodin. Ale stejně jsem volala doktorovi, aby mi on řekl, který mám teda počítat první den, tož tak 🙂 přeju ti, ať co nejdřív přijde 🙂

78marcela
23. dub 2014

@catchulinecka A doktor ti taky řekl, že do 18.00?

catchulinecka
23. dub 2014

@78marcela nee, jen mi zkrátka řekl,že ano, že je to první den ms...tak stejně ale jak to přijde,máš volat do car nebo to máš jinak?

78marcela
23. dub 2014

@catchulinecka mám se objednat na utz 12-14 dc

catchulinecka
23. dub 2014

@78marcela aha kurňa 😔 no, stejně bych tam zavolala,ať je to radši od nich potvrzené 😉

78marcela
23. dub 2014

@catchulinecka Jojo, uvidím, zatím stále nic, i když mě podbřišek bolí už několikátý den...v podstatě od té doby, co jsem brala norethisteron, někdy více, někdy méně...v pondělí to bylo šílené, ted jenom občas takové pnutí, píchání..tak jednou za hodinu. Tak jde se fláká já nevím.

Jak se daří tobě?

catchulinecka
23. dub 2014

@78marcela stále stejně,až zítra budou nějaká vyšetření...

cicinky
autor
23. dub 2014

@catchulinecka Ahojky, zítra mě čeká první UTZ, už se nemůžu dočka 🙂
Doufám, že bude vše v pořádku 🙂

Na jaké vyšetření jdeš? 🙂

@78marcela Marcelko neboj, ona mrcha přijde 😉

viavia
23. dub 2014

@78marcela určitě brzo dorazí, ale to čekání, chápu!

78marcela
23. dub 2014

@cicinky Tak to pak dej vědět výsledky, jsem zvědavá na fotečku těch dvojčátek🙂

78marcela
23. dub 2014

@cicinky no jooo, ale kdyyyy? - to jsem se spletla, nebylo to pro tebe, ale nejde se toho zbavit.

78marcela
23. dub 2014

@viavia no jooo, ale kdyyyy?

cicinky
autor
23. dub 2014

@78marcela Marcelko, na MS po vyvolání jsem čekala cca 16 dní, pak přišla, nebyla nijak silná, ale díky bohu byla... a pak mi řekli, že musím počkat na další MS!!! Málem mě jeblo 😀
Dávám tip, že do 2 dnů ji máš 😉

A fotečku dodám, doufám, že tam bude jen jedna bublinka, ale už jsme plně smířeni i se dvěmi 😉

78marcela
23. dub 2014

@cicinky Nějak ti tam divně skáčou ty týdny, mělůa jsi tam sedm, pak osm, ted šest, jak to tedy máš?

cicinky
autor
23. dub 2014

@78marcela
Podle poslední MS je to 9 + 6tt
Podle OPU + 14 dní zpět je to 6 + 0tt
Ale ofiko mi to stejně potvrdí až zítra dr 🙂

lenkacho
24. dub 2014

tak já dnes zkusila 10 den po ET a teda nic ☹

78marcela
24. dub 2014

@lenkacho tak to mě moc mrzí, třeba se ještě objeví, u někoho je to později. Máš případne mrazacky?

lenkacho
24. dub 2014

mám ještě 3 mrazáčky ,ale to je už poslední šance no

zelvicka111
24. dub 2014

Ahojte, taky jsem si dnes dělala test (zase mi to nedalo - 10 den po ET, 6 po pregnylu) a bylo tam // . Řekla bych, že stejné jako včera 🙂. To je dobré znamení ne, pár dní po pregnylu byla ta čárka o dost slabší . Včera mě dost boleli prsa, vůbec jsem nesnesla podprdu a dnes je mi jen trochu divně.

martiina_k
24. dub 2014

@lenkacho no uvidíš, třeba to ještě vyjde, a když ne, tak tři mrazáčky to je ještě dobrá šance ne? Budu ti držet palce.

zelvicka111
24. dub 2014

@lenkacho Držim palce. To vyjde. Taky mám už jen 4 mrazáčky a konec, víc už nebude možné. Zkus testík za 2 dny a třeba budeš překvapená .

lenkacho
25. dub 2014

pěkný večer tak jsem dnes ani netestovala v pondlěí jdu na krev a zatím nekrvácím tak ještě si říkám snad naděje

baushka
25. dub 2014

Moc prosím o vyplnění dotazníku k bakalářské práci: Analýzy asistované reprodukce.
O vyplnění prosím jen ty, kteří absolvovali léčebný cyklus v některém Centru asistované reprodukce.

http://asistovana-reprodukce-lecba.vyplnto.cz/

Dotazník je naprosto anonymní, jednoduchý a krátký (11 otázek). Předem moc děkuji! :kytka:

lenkacho
26. dub 2014

mohu se zeptat je tu někdo kdo šel na krev a test mu nic neukázal ,nekrvácel a z krve se potrvdilo těhotenství?

meisinka
27. dub 2014

@baushka vyplněno 🙂

zelvicka111
27. dub 2014

Tak holky, dnes 13. den po ET a 9 den po pregnylu a čárka na testu zesílila oproti pátku 🙂 to vypadá hodně dobře . Ještě zítra krev, ale už se tiše raduju 🙂)))

baushka
27. dub 2014

@meisinka děkuju moc