Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

lubkaeck
9. bře 2009

Bambulky dakujem za privitanie 😀

Ja som mala jedno IVF 11/08, ale nepodarilo sa, mame 11 mrazacikov 😉 zistili mi Leydena, tak si picham Clexane, a dufam, ze to bol jediny problem 😅

luly3
9. bře 2009

lubka ahoj no kedy to máš

milena26
9. bře 2009

lubko,já mám taky leidna a taky píchám clexane a i imuno mi dělali po neúspěšném ivf a taky něco našli,tak mi zvedli dávku prednisonu,tak uvidíme a taky doufáme,že to je jeden jediný problém a doufejme,že se ted podaří 😅 😉

milena26
10. bře 2009

dobré ránko 🙂

tak dnes má KO katuška,tk držím moc moc palečky aby všechno bylo na dobré cestě ke ketíku 😉 držím palečky 😵

ili5
10. bře 2009

Ahojky děvčátka, tak v něděli proběhl KET, kolika buněčné nakonec bylo mi neřekli, že to nejde poznat. Tak nevím jestli hezké, že nešlo ani zpočítat.
Jinak mám brát pořád co jsem brala od pondělka před ket. divina 1x1, Utroš 2x3, listovka 1x1. Nevím proč tu divinu, když je na růst sliznice....
Sliznici jsem měla 8 mm, takže spadla už.
Držím Vám pěstičky, i sobě.
Milenko, paráda, máš velkou šanci, morula je prý super. 😉

milena26
10. bře 2009

ili jj taky jsem to slyšela,že morulka je už velká naděje a i pan inženýr to říkal,tak uvidíme,takže ili taky držím moc moc palečky a at se mimísci krásně zahryznou 😵

katuska23
10. bře 2009

tak mil jdu asi ve tvých šlépějích,sliznice 7,5,v pátek mám přijet zase ale Vykysalá chválila,a v pondělí bude ket.Přesně jsem to uhodla.

milena26
10. bře 2009

katu takže super zprávička velká gratulaceeeeeee 😵 parádička,tak budu moooc držet palečky 😉 a jinak ses měla ? jistě jsi měla velkou radost z takových zpráviček 🙂

katuska23
10. bře 2009

přála jsem si jí mít lepší ale tuhle jsem předpokládala,i jsem to včera říkala doma že bude 7,5,ale Vykysalá říkala ať nesmutním že je moc pěkná.
Taky jsem se ptala jaké nám dává naděje,a ona řekla že se blíží jaro tak to bobek zvládne 😀 nevím kolika buněčný byl,jen mi řekla dvoudenní.
Morula je co? 😕 to je asi vajíčko co se dobře dělí že?

milena26
10. bře 2009

katuško momentík juknu na jedny stránky a dám ti sem odkázek aby jsi viděla jak vypadá morula ju 😉

milena26
10. bře 2009

http://www.neplodnost.cz/web/verejnost/fotogale... katu jukni sem tady je to krááásně přehledné

katuska23
10. bře 2009

tý jo to jsou věci...a může se po rozmražení to moje vajíčko vyvíjet dobře aby z něj byl pašák?

milena26
10. bře 2009

no kdyby se nevyvíjel,tak by asi ani nebyl a nedali ho do pupíku...doufejme ,že nebudou protilátky a miminka to přežijí....

katuska23
10. bře 2009

jaký protilátky?

milena26
10. bře 2009

to mám z imunlogie,ale prot se bere ten prednison jistě ti dr dá určitě půlku tbl. to dávají běžně právě kdyby náhodou,já beru 1tbl. pááč mám z imuna takovou dávku doporučenou,kvůli protilátkám

kapunka
10. bře 2009

tak to mě teda pani při ET ani při KET nedali žádnej prednison,nic..ted místo toho jim to chilli...to nechápu, to by přece měli dávat ne????? 😖

milena26
10. bře 2009

u nás v caru ho dávají... to je tedy asi fáákt divné.. a nebo to zkoušej bez toho... 😕

katuska23
10. bře 2009

mil ten mám,ten jsem dostala už v den opu...a Košťáková mi říkala že to pomáhá i při uhnizďování....

milena26
10. bře 2009

katu jojo to taky 😉

ili5
10. bře 2009

Holky, tak u mě nezjistili kolika buněčné zavedli, tak nevím. Mám jednoho v sobě.
Prednison mám doma, napsal mi ho, ale nemám hobrát, zajímavé minule jsem ho taky brala. Teď už je ale zbytečné vzít , co?

milena26
10. bře 2009

ili já ho začala brát od prvního dne cyklu... ale neím jestli je pozdě nebo ne....divím se ,že ti ho nedali,když ti ho napsali,to je divné co ?? 😕 bych tu půlku asi brala,to je taková častá dávka... nevím noo nechci ti dotoho povídat,ale měla ses zeptat proč ho nemáš brát... 😅 😕

ili5
10. bře 2009

Milenko, mě ho napsal už loni, ale říkal, že je zbytečné ho brát, tak mi tady leží 2 bal. A na co přesně se užívá?
Taky bereš divinu a utroš?

katuska23
10. bře 2009

mně řekli že ho mám začít brát v den transferu....

ili5
10. bře 2009

Napište mi jak ho mám brát, stačí ráno 1/2 tablety? A můžu k tomu divinu, utroš, nebudou se ty prášky bít?

milena26
10. bře 2009

no já místo utrouše mám crinone 8% (vaginální gel) ten beru 0-0-1,pak beru estrofem 3x1tbl. a pak prednison 1tbl. (po ET jsem měla jen půlku) až po imunu mi doporučili celou,ale asi spíš by jsi to měla konzultovat s dr. aby se léky nebili a nějak ti to neuškodilo,to víš my tady nejsme lékaři,tak aby ti to třebas neublížilo.

kapunka
11. bře 2009

ČEKATELKY NA //:
Milena26 - Milena 29let,Car-gennet Praha, máme 4 mrazáčky, bereme Estrofem 3x1 tbl.,prednison 1x1 tbl.,clexan inj. (na ředění krve). 9.3.09 -dnes zavedeny 2 embrijka, tt 24.3.

ČEKATELKY NA KET:
Kapunka - 32 let, ET říjen08, KET leden09, nebereme nic jen chilli a babyplan, další KET 12.3.

Musilka - Markéta, Car Pronatal ,IVF 9/O8 OHSS, 11 mrazáčků, KET kolem 11.3. beru estrofem 3x1, divigel 1x2,vitamínky B a E, 9.3.UZ- sliznice jen 6 mm změna estrofemu na 5x1 a další UZ 17.3.

ili5- Car FA Olomouc, 1.IVF Ostrava neg, 4 zmrzlinky, Divina 3x1, listovka, Utroš 3x2, 8.8. KET

luly - Car GF 1 IVF máj08 neg 0 snehuliačikou, 2 IVF december 1HCG 50, hcg kleslo- potrat,
9 snehuliačkou, KET marec2009 užívam: kys.listovú,piridox,prednison

katuska23-Gennet Praha, Po odběru vaječníků tepenné krvácení do břicha,nuceno odebrat roztrhaný vaječník,pouze jeden mrazáček,beru estrofem,listovku a babyplan,kontrola v caru 10.3.

kapunka
11. bře 2009

cau - a držím palečky ili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

milena26
11. bře 2009

ili by se nám mohla taky šoupnout v tabulce na čekatelky at tam nejsem sama 😉

ili5
11. bře 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš ČEKATELKY NA //:
Milena26 - Milena 29let,Car-gennet Praha, máme 4 mrazáčky, bereme Estrofem 3x1 tbl.,prednison 1x1 tbl.,clexan inj. (na ředění krve). 9.3.09 -dnes zavedeny 2 embrijka, tt 24.3.

ILI5- Ili 35 let, Car FA OL, 1 mražáček, KET 8.8. 3x1 Divina, 2x3 Utroš zavést, 1x1 Listovka tt 23.3

luly3
11. bře 2009

ahojte 😉 😅