Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

ili5
23. únor 2009

Mileno, já chodím do Fakultky Olomouc, tam se chodí na UZ 15- 18 den, pak teprv KET. Poprvé jsem tam šla 17 den, ale k vůli cystě se to nedodělalo. Nyní jdu 15 den, v pondělí, tak ve středu by mi to mohli zavést. Jen aby to rozmražení přežily miminka. Už se najezdily, z Ostravy v bandasce do Olomouce, ještě se nenarodily a už cestují. 😀
Jsem týden na marodce, mám nějakou chřipku, snad to nevadí. Léky neberu raději žádné, jen na začátku týdne minulého panadol a piju byliny- mateřidouška, podběl, petrklíč, a s kontryhelem, prostě směsice. Jinak ráno si odšťavňuji půl litru šťávy- grep, pomeranč, mandarinka, jablko, citron, 3 mrkve, červenou řepu, cibuli, med. Cibuli, ale už vynechávám je to dost ostré, ale už jsem bez teplot a kašel pryč. Můžu všem doporučit. 😝

milena26
23. únor 2009

holky,všude to je asi jiné a každá máme jiné problémy.... takže já na sliznici beru ty léky a dr si mě takhle pozvala,protože prý musejí odhadnout kolikátý den je zavést podle stáří embrijek... tak jim budu věřit co dělají,oni mají zkušenosti 😅 😉
a po zavedení budete doma,nebo budete chodit do práce ? Já bych si chtěla vzít týden dovolené a pak chodit do práce,můj mistr ví,že jsme v programu IVF a tak jsem se s ním domluvila a nic těžkého tahat a ani dělat nebudu,jen tak přicmrndávat ,tak snad to nebude vadit......

ili5
24. únor 2009

já jsem na nemocenské, mám chřipku, tak to jen protáhnu.

katuska23
24. únor 2009

Ahoj holky,můžu se přidat? 😕

kapunka
24. únor 2009

ahoj!!!!!!!!!!!!!! 🙂

ili5
24. únor 2009

Katus čus, vítej. Kam chodíš do kar?

ili5
24. únor 2009

Kapunko, ty chodíš kam a kdy přesně jdeš?

katuska23
24. únor 2009

moc děkuju za přivítání 🙂 jako milenka do Gennetu do Prahy

ili5
24. únor 2009

Tam je to dost dobré, ale já bych to měla moc daleko. Chodím do Olomouce fakultky a taky to mám dost daleko z Karviné. Ale je taky vyhlášen, tak tomu musím věřit

katuska23
24. únor 2009

ili to je,ale mě tam teda moc štěstí zatím nepotkalo ale jdu dál....máme jen jednoho mrazáčka.v albu mám popsané co se stalo,nechci se k tomu vracet....nikomu nic nevyčítám a nikomu se nebudu a nechci mstít...ale musíme všechny věřit 😉

kapunka
24. únor 2009

ahoj já do gestu v Praze...kdy jdu to nevím to podle ovulace.. 😎

luly3
24. únor 2009

babulky brezen je marec??????????????????????

kapunka
24. únor 2009

ano 🙂

luly3
24. únor 2009

je aj ja idem v marci na ket môžem sa k vám pridat????

kapunka
24. únor 2009

jasan 🙂

luly3
24. únor 2009

kapunka aj ty sa chystáš na ket v marci???
a do akeho centra chodíš????

ili5
24. únor 2009

luly, já jdu v pondělí na Uz a asi ve středu na ket, alespoň doufám

milena26
24. únor 2009

ahojky holky a vítejte i nové osůbky 🙂 jéé katuško ahooj vítej 🙂
ili tak na UTZ jdeme stejně 🙂
doufejme,že březen bude pro nás ten měsíc štěstííííí 😵 🙂

kapunka
24. únor 2009

luly ahoj chodím do Gestu a KET bude cca 5.3. podle ovulace.. 😲

milena26
24. únor 2009

katusko a kdy ty jdeš na ketík už ti to Vykysalá řekla ? A co ta jizva jak jsi říkala,že tě bolí?

katuska23
24. únor 2009

mil každým dnem si píchnu agolutin a 12DC mám přijít na kontrolu sliznice...ale nevidí to dobře máme hodně malinkou šanci že vůbec k nějakému ketu dojde...

milena26
24. únor 2009

katu japato,že máte malinkatou šanci ? 😕

milena26
28. únor 2009

ahoj holky 🙂 tak japak pokračujete ?

myslíte,že ty chilli papričky fáákt pomůžou ? 😕

ixi
28. únor 2009

ahoj aj ja idem na KET 4.3.

milena26
28. únor 2009

ixi tak budeme držet palečky 😉 já jdu v pondělí na UTZ teprve
kolikátý DC zavádějí mimísky do pupíku ? tadyto je můj první KET tak toho moc nevím....

ixi
28. únor 2009

aj moj prvy ale mne to vychadza na 16 dc 😎

milena26
28. únor 2009

jůůů tak já jdu 12DC (v pondělí) na UTZ a třeba v pátek když bude všechno OK tak bych si mohla jet pro miminka 😵 a kolikpak máte sněhurek ? my máme 4 ,tak snad přežijí rozmražení... a do jakého caru chodíš ?

ixi
28. únor 2009

mi mame 14 ja chodim do SPLNU v Kosiciach

ixi
28. únor 2009

ja som bola 3 dc na usg potom o tyzden na dalsi a kazal mi prist na 4.3. co je 16 dc

ili5
28. únor 2009

Ahojky, tak nudem spolu válčit. Já jdu v pondělí 15 den. Fakultka Olomouc- 4 zmrzlé
Milena taky pondělí Uz - 4 zmrzlé
Kapunka /terý UZ