Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

angel78
17. bře 2009

ahojte dievcence, mne dnes prestala bolest prsnikov. skoro uplne a to som 9 den po ET. aj ked pocity na ms a krize su riadne.. ste tu niektora taka co ju prestali boliet? trosku ma to desi 😒

katuska23
17. bře 2009

včera mi psala paní doktorka že embryjko přežilo rozmražení a je 4buněčné....měla jsem si volat dnes...nejdřív to nikdo nebral a když jsem se konečně dovolala šla jsem do mrákot,protože se střička řekla ať vydržím že neví...no nakonec mi řekla že je vše ok ať v 11:15 přijedu🙂
Tak jsme tam s kamarádkou jely.sestřičce jsem řekla že i když slouží na sále doktor já jsem domluvená s paní doktorkou,tak mi sestřička slíbila že jí zavolá.Na pokoji se mnou byla ještě jedna paní které zaváděli embrijka tři🙂
pak pro mě přišla sestřička a já zjistila že doktorce nevolala no myslela jsem že se zblázním...tak jsem šla na sál k embryoložce,ta mi řekla že dnes je embrijko 6buněčné,buńky jsou krásně souměrné a embrijko kvalitní,tak jsem měla hroznou radost a to jsem nevěděla co mě čeká....
Na sále byl pořád ten protivnej doktor od kterého jsem odešla,už jsem se bála že doktorka nepřijde...ale najednou jsem jí zaslechla,hrozně se omlouvala,že nevěděla že jde o mě(jako kdybych byla vip🙂 )letěla k embryoložce,a ptala se:tak jak ten náš brouček vypadá?no mně vlítly slzy do očí....slyšela jsem jak se o tom baví,že je embryjo nádherné,úplně ukázkové🙂sestřička mi jezdila ultrazvukem po bříšku a najela na dělohu...paní doktorka chystala zrcadla a já koukala na plátno na stěnu...a najednou se na velké bílé ploše objevilla malá kulička,tak jsem se ptala co to je a oni-vaše miminko,no já se rozbrečela úplně,viděla jsem jak si tam plove🙂najednou zakřičely:ono je osmibuněčné a ne šesti🙂když jsem viděla slzy v očích paní doktorky,konečně jsem začala věřit.Na ultrazvuku jsem vše krásně viděla jak mi paní doktorka bobínka vkládá do peřinky🙂a bylo hotovo,viděla jsem ho jak si tam lebedí🙂
Pak jsem hodinku dospávala na pokoji,paní doktorka mi přála štěstí,a řekla že vše vypadá moc dobře.

Všem jsem vám chtěla hrozně moc poděkovat že jste nám držely palce a snášely moje nálady a uklidńovaly mě.Dnes spím ještě v Praze u kamarádky Leničky ale zítra jedu domů a podle toho jak mi bude připojím se.Snad jsem poslala IP všem co jsem chtěla.

musilka
17. bře 2009

Hlásím dobré zprávy sliznice o ten 1 mm poporostla a dostala jsem se na těch hraničních 7 mm a v pátek 20.3. jdeme na KETík 😵

ili5
17. bře 2009

angel, nepaš, mě třeba nebolí prsa vůbec. to dělají hormony co do sebe ládujem, každá je snáší jinak. Na moje prsa nemají vliv, jen jsou větší, podle slov mé drahé poovičky.

angel78
17. bře 2009

musilka to je super,drzm palceky 😵

ili5
17. bře 2009

musilko, super. Kolikátý den cyklu budeš? Pij kontryhel ráno, večer půl litru.

musilka
17. bře 2009

angel díky moc 😵

musilka
17. bře 2009

il budu 30. DC musela jsem čekat než naroste aspéoň těch 7 mm sliznice ani estrofem jí moc nevybudil

katuska23
17. bře 2009

vy na mě prdánkujete 😝 😀

musil držím palečky 😵

musilka
17. bře 2009

katus aj já tobě jsme od sebe jen 3 dny tak doufám že i tak krásně po sobě oznámíme krásné koleje //

kapunka
17. bře 2009

katuško ahoj - pojd za náma i do Spolubojovnice 2009 🙂

lussi
17. bře 2009

ahoj holky,
musil tak přece, moc držím palce a ať si sakra úspěšnější než já!!! 😵

musilka
17. bře 2009

luss díky berunko nehrotím to ani na PN nejdu chci chodit nomálně do práce doma by mě jeblo 😖

lussi
17. bře 2009

ono na tom nesejde, já byla doma a stejně mi to bylo k prdu 🙂

kapunka
17. bře 2009

katuško už jsme te tam u nás upravili v tabulce!!!! 🙂

musilka
17. bře 2009

no právě ve špitále to není nijk náročný sice třísměnnej ale to je lepší než furt jen vstávat na ranní 😅 takhle se krásně vyspím ranní mám tak max. dvě týdně ale někdy třeba ani jednu

lussi
17. bře 2009

alespoň nebudeš mít tolik času se doma pozorovat 🙂 Hele a necháš si dát dva bobany?

musilka
17. bře 2009

luss no jasný že dva jednomu by tam bylo smutno 😅 v pátek ráno frčíme 😵

milena26
17. bře 2009

musilko gratuluju a tfuj tfuj tfuj do ketíku 😉

Katu a tobě tfuj tfuj tfuj at se bobísek hezky zavrtá 😉

katuska23
17. bře 2009

mil bylo to něco úžasnýho,vůbec nic jsem necítila,měla jsem na sále Daňka a vykysalou a všichni byli tak dojatí 😵

ili5
17. bře 2009

Já taky Ket necítila, dr. byl jemný a vidět mimi v telce, to bylo super.
Jen aby tam ještě bylo, zítra 10 kritický den. Snad mrcha nedojde. Hraju karty a mám křeče v bachoru, tak nevím, snad to nebude mrcha.

milena26
17. bře 2009

Katu jo jo vím...viděla jsem jak pan embriolog se rpzlíval nad morulkou ..ale paní doktorka moc nekomunikovala,ale asi toho měla za celý den moc... operační den...(OPU) a pak dělat ketíky,to musí být vyčerpávající...tak se není čemu divit.... věřím,že jsi z toho měla krásný pocit až ti ukápla slzička.....byla jsem taky dojatá ,když jsem se vracela na pokoj 😉

milena26
17. bře 2009

katu tak užívej a hýčkej bobíka,ted už je v bezpečí u tebe v pupíku 😉

katka444
17. bře 2009

katuska drzim ti straaaaaaaaaasne siiiiiiiiiilno palceky 🙂

ili5
18. bře 2009

Dobré ranko, tam Mil, testujem kdy, Cítím, že to dnes chytnu.

milena26
18. bře 2009

dobré ránko 🙂

ili ty jsi dneska 10 den ty by jsi klidně mohla... já but zítra a nebo v sobotu ... ještě uvidííím

ili5
18. bře 2009

Mil, já bojím, tak počkám na tebe. Měla by to být asiranní moč, tak dnes ne, asi v pátek, jak to do té doby nedostanu.
Jak zavádím Utroš, tak to mám vevnitř na levo spuchlé, až se mi tam tableta těžko dostává. Nevím jestli vaječník, nebo děloha, já se v tom nevyznám. Mám dělohu vzadu a otočenou, tak jestli to není ona vybulená na levo 😀 a zvětšená. Co myslíte. Nebo cysta zas ☹

milena26
18. bře 2009

ili jestli něco ,tak raději zavolej do caru a jestli to třeba naní jen tím utroušem.... třeba ti doporučí nezavádět,ale polykat... no já bych žhavila dróót... jistota je jistota....
jinak testit z ranní moči to jooo ... já bych to ofiko měla dostat v pátek nebo v sobotu já mám delší cykli....

ili5
18. bře 2009

Mil, co říkáš, že bychom to prubly ráno? V 6 cstávám na tablety, tak bych zkusila, ale jen s tebou, počkám.

katrin111
18. bře 2009

ili ja ze zacatku testovala spis s poledni moci bylo to lepsi nez z te ranni aspon podle me,