Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

katrin111
18. bře 2009

a co resite s mil???ze co jestli neni utrosem?????

milena26
18. bře 2009

ili dobrá zkusíme do zítra ráno ju ...

katrin řešíme testováníčko... a jestli není utroušem to co psala co se jí děje dole... já se ozvu až nějak večer zatím se loučím papa

ili5
18. bře 2009

katrin, tak si mě navnadila, šla jsem testnout a nic. Je to 10 den, takže se to nepovedlo, to by mi muselo ukázat. Tebe se ukázal který den?

katrin111
18. bře 2009

ili to je jeste brzo ja testla az 13.den a to byl jen naznak....takze hlavu vzhuru..........

ili5
18. bře 2009

Kéž bys měla pravdu. Ty po vysazení Utroše, já ho beru až do krve, takže v kuse. Už nemám test, tak mě to nbude pokoušet.

katrin111
18. bře 2009

ili mrkni mi do alba mam tam ty testy vyfocene....jj ja uz taky beru utros zniova jak sem volala doktorovi minuly patek do polanky tak rukal at zas beru utros..........citim se strasne mokra.......

katrin111
18. bře 2009

ted jsou jeste silnejsi

ili5
18. bře 2009

koukla jsem se, nádhera. Myslíš, že to mám 13 den zkusit? Asi ráno spíše.
Já se taky cítím mokrá, ale to poslední dny, jsem myslela, že to chytnu, když Utroš moc nedrží . Codím se slipovkou neustále.Taky ti v začátku držel pěkně a teď to vytíká?

fialka70
18. bře 2009

Ili... já to neumím, se zaregistrovat do tabulky 😖.
Katuško... tak moc držím palečky ... a vidíš, že i Daňka to vzalo 🙂 ...já u něj byla ve čtvrtek na tranferu a bylo to opravdu bezva, všechno jsem viděla, krásně mi to ukazoval vysvětloval, smáli jsme se i s panem ing. Míkou (to je můj nejoblíbenější embryolog 😉 ) ... je to asi o tom, jak jsi kdo s kým sedne ... máš to super, že si s paní doktorkou tak rozumíte, to dělá hodně 🙂 ... tak ať se pěkně zakousne... teda ne paní doktorka, ale mimísek 😀 .
U mě depka nabírá na intenzitě 😠 .. chtěla jsem testovat zítra (7.den po tranferu) ... ale ... jsem posera ... takže zkusím přežít víkend. Prsa mě bolela dost od převčíra, teď jen na dotek (teda pomačkání... to zkouší manža 😉... jinak se cítím stále menstuačně ... uvidím ... někdy si říkám, že snad, pak zase, že to je asi v troubě ... jestli jde o psychiku.. .tak jsem to prohrála ☹

katrin111
18. bře 2009

ili me to nevytika protoze ho zavadim jen pred spanim 2tablety......ale jak se pak jdu vycurat v noci tak uz je rostopeny aje ho plno v moči a pak i na toaletaku jak se utru........jj zkus ten 13.den 😉

fialka70
18. bře 2009

Ili... hele, já tenkrát testla 10.DC a nebylo tam nic... takže depka... všechno jsem vysadila a pak 13.den // ... nakonec nebylo srdíčko ☹ , ale říkám to jen kvůli tomu, že test byl pozitivní pozdějc ...tak neplaš .. no, je to těžký 😒

ili5
18. bře 2009

aha, já ho beru 2-2-2, ze začátku byl hustý hlen, endometrium, tak držel, teď to vypadá jak před menzes.
fialko, netestuj, je brzy, já testla 7 den a nic, dnes 10 den a nic, asi nejsem těhu ☹ .
Napiš se fialka-car blala, co bereš, kdys byla, kolik ti zavedli podle tabulky a já tě tam hodím, jen napiš cota chceš mít. 😉

fialka70
18. bře 2009

Ili ... psala jsem ti, že takhle jsem taky 10. den nebyla těhotná 😉 ... dej mu šanci ... já vždycky říkám, že je to línej chlap 😉 ... já to zjitila než jsme letěli do Paříže a můžu ti říct, že chudák můj mužskej si to tam se mnou vytrpěl ... a to jsem běžela dvakrát do Noter Dame, aby zapálila svíčku, aby to vyšlo 😉
Do tabulky prosím

Fialka70- 38 let (za 14 dní 39) - Gennet - 2x neúspěšný ET, 1 KET - zamlklinka, 1 KET storno - nevyvíjející se embryjka
teď 2. IVF - 12.3. KET - 2 blastocysty po 5 denní kultivaci, u jedné proveden AH - utrogestan 2-0-2, 1/2 prednison, 1/4 anopyrin 400.
Ili klíďo to zkrať, at je tam jen to, co tam mají ostatní holčiny .. a díky

katuska23
18. bře 2009

holky utroš by se měl asi zavádět ve stejnou hodinu že? 😕

misi33
18. bře 2009

ano

ja si ho davam o 6.00 hod,o 14.00 hod a 22.00 hod. T

katuska23
18. bře 2009

no já jak kdy 😅 teď jsem spala u kamarádky tak jsem ho nemohla zavádět ve stejnou dobu,tak teď začnu 😀

ili5
18. bře 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš ČEKATELKY NA //:

Ixi- Lenka 23 rokov, SPLN Kosice, :IVF-oktober 08-tehotna december 08 MA, mame 14 zmrzliniek, 1.KET 4.3.2009 berem Estrimax 3x1,Utrogestan 2x2,vit.E, Acidofolan, Calibrum Babyplan a kys.listovu vlozili nam 2 babulky, TT 18.3.

Milena26 - Milena 29let,Car-gennet Praha, máme 4 mrazáčky, bereme Estrofem 3x1 tbl.,prednison 1x1 tbl.,clexan inj. (na ředění krve). 9.3.09 -dnes zavedeny 2 embrijka, tt 24.3.

Kapunka - 32 let, ET říjen08, KET leden09, utrogestan a babyplan,KET 12.3. 2 embýsové

ILI5- Ili 35 let, Car FA OL, 1 mražáček, KET 8.3. 3x1 Divina, 2x3 Utroš zavést, 1x1 Listovka tt 23.3

Kalka-Míša 33let, 1 KET 6.3. dvě emryjka, beru Utrouš, Estrimax, Prednison, těhu test 21.3.

Fialka70- 38 let (za 14 dní 39) - Gennet - 2x neúspěšný ET, 1 KET - zamlklinka, 1 KET storno - nevyvíjející se embryjka
teď 2. IVF - 12.3. KET - 2 blastocysty po 5 denní kultivaci, u jedné proveden AH - utrogestan 2-0-2, 1/2 prednison, 1/4 anopyrin 400

ili5
18. bře 2009

taky beru Utroš 6-14-22 hod.

katuska23
18. bře 2009

tak to jsem to pěkně posra..a 😅

kapunka
18. bře 2009

no hokly já mam depku jako prase - takže jesm to psychicky opět nezvládal - manža mi řek že máme doma bordel a já od tý doby - několik hodin bulim...takže jsme to taky posra..a

ili5
18. bře 2009

kapu, ser na něj. To nebyl u nás. Já jsem jak křeček, mám u postele vše, knihy, sešity, papírky od čokolády, bonbonu, časáky, jídlo, pití, krém, no prostě jedna velká hromada. Dělám jen co se mi chce. Jak se mu to nelíbí, tak a´t si to uklidí. Neplakej a pošli ho .... 😀

kači, já taky v začátku nebrala přesně, až pak jsem si to sjednotila ten čas. Neva

katuska23
18. bře 2009

kapu fakt se na tohle vyser nemá to cenu,nejseš žádná služka abys uklízela,snad by ti mohl pomoct ne do háje 😠 mně mají přijet naši a kašlu na to 😝 pošli ho do pr....do kostela 🙄

kapunka
18. bře 2009

no on mi to říkal právě při tom když to uklízel.. 😝 no tak se na něj zlob....a ja bulim a bulim 😝 🙄

katuska23
18. bře 2009

no tak aspoň že tak,příště ať to má bez keců syčák 😠

kapunka
18. bře 2009

katu 😀 😀 😀 😀 😀 když on je jinak strašně zlatej a moc mi pomáhá... 😵 ale asi mu taky prdly nervy no.. 🙄
a jak se cítíš s embýsem??

angel78
18. bře 2009

ahojtee, prave som si precitala vas komentar ohladne brania utogestanu. mne niko nepovedal, ze ho mam brat v rovnaky cas. ja ho beriem len tak ze rano na obeda vecer pred spanim ☹ to vam povedal lekar, ze to je trebav rovnaky cas????

kapunka
18. bře 2009

mě řekli 2 ráno dva v poledne dva večer - tak beru v 9 v 15 a ve 23

angel78
18. bře 2009

ale nepovedali ti, ze to ma byt v presnu hodinu, ze? lebo ja to len tak priblizne davam 😒

kapunka
18. bře 2009

přesnou hodinu neřekli 😀

ili5
18. bře 2009

angel, neřekli, ale vychází to po 8 hodinách. Jsou tohormony, tak by to měl být nějak načasované. Tak zkus si to taky načasovat, ale jinak určitě nevadí, půl hod. sem, tam