Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

ili5
25. bře 2009

nějak mi to nesedlo, snad jak to dostanu, tak se to vše odplaví a bude mi dobře. Jenomže jestli hned začnu zas stimulovat, tak se z toho nevyhrabu. ta hlava je hrozná.

beryk
25. bře 2009

Ahoj holky, volala jsem do sanusu,5 embroušků se zatím drží,zítra v 10h. transfer 2 embr.

Ili-ať ti je líp.

bonsai
25. bře 2009

ahojte..ili..mňa zase bolia neskutočne kríže..a tuto niekde som sa dozvedela, ze mrcha može dôjsť aj veľmi neskoro..2 tyzdne..tak dufam, ze tak dlho trvat nebude..lebo sa zblaznim..inac stale si meriam BT a je vysoka..dnes som mala 37,11 keby som nevedela, ze mam v sebe hormony..tak sa aj tesim ze som tehu..ale ☹

beryk
25. bře 2009

holky,ted mi volali ze sanusu,a transfér mi posunuli už na 8h.zítra 🙂

Bonsai -tobě taky přeju at tije líp a líp

milena26
25. bře 2009

ili jo jo akorát dneska dorazila teta z Ruska... ale jak jsem měla niční,tak jsem myslela,že v noci mi bouchne bruch a nebo že mi všechno spodem vypadne jaký jsem měla křečky v břiše... ale už to trochu povolilo jak jsem to dostala.. jinak na zvracení mi bylo včéra taky.... 😝

milena26
25. bře 2009

beryk tak to je super .. hodně štěstíčka na zítra a pak hezky bobásky hýčkat at se jim u tebe líbí... 😵

ili no to ti nezávidím s tou hlavinou... holka at je ti zase brzy dobře....

bonsai
25. bře 2009

berky..ďakujem..snáď keď dorazí mrcha..bude dobre..

karolo
25. bře 2009

Holky já jdu na Ket v pondělí, pokud teda embryjka správně rozmrazí? budu brát jenom ultrouš? Měli jste ještě něco kromě prednisonu? Před ET jsem měla hormonů kvanta a teď jen ultrouš? Vím, že se mám zeptat doktora, ale já zapomněla.

bonsai
25. bře 2009

ahoj karolo..ja som brala všetky lieky..teda estrimax (aj keď na ňom píšu, že počas tehotenstva sa nemá užívať)..prednison a utogestan..+ kysleinu listovú , vitamín C a B komplex

karolo
25. bře 2009

Na co je ten estrimax?

beryk
25. bře 2009

Mili, Bonsai doufm, že už vám je líp

Karolo v pondělí hodně štěstíčka at se uchytí

milena26
26. bře 2009

dobré ránko holkýýý 😉

no mě jak se mrcha rozjela,tak úlevička teda je aspoň ty křeče už nemám takový.....

karolo napondělek držím palečky a hodně štěstíčka samo 😉 já po KETu měla crinone 8% to je na stejné bázi jako utrouš a zavádí se jen na noc,takže přes den jsem měla klídek..... a prednison jsem brala páč mi ho doporučili na imunologii jinak jsem brala taky kys. listovou a baby plán no a pak kvůli leidenský mutaci z genetiky jsem si musela píchat clexan....

bonsai
26. bře 2009

karolo..estrimax som užívala pred KET-om a vlastne po celý čas až do krvi..po oznámení výsledku som ho vysadila..bolo to na stimuláciu maternice..ale neviem prečo sa nevysadil po transfere.. 😅

karolo
26. bře 2009

Holky díky, držím vám palce do dalšíck pokusů. 😉

bonsai
26. bře 2009

Karolo..aj ja Tebe držím palčeky na pondelok..a hlavne drž sa 😉

milena26
26. bře 2009

bonsai já měla estrfem a co jsem se dozvěděla,tak kdyby se prcek uchytil a vydržel a bylo samo jak to má,tak bych estrofem brala snad do 12tt nebo tak nějak.. estrofem je taky na tu stimulaci sliznice...

bonsai
26. bře 2009

ja som sa teraz od jednej baby dozvedela, že estrimax sa vraj berie len do 1 utz, ak sa zistí tehu..vysadzuje sa..no a teraz buď múdra..človek aby začal študovať medicínu.. 😅

ixi
26. bře 2009

bonsai ja som po et bola tehu a estrimax sa bere az do 12 tt 🙂

beryk
26. bře 2009

ahoj holky,přeji všem bájo den
Před chvílí jsem se vrátila ze sanusu, už mám v sobě dva embroušky,tak hladím břicho a ukecávám je, aby se zakousli a byli silný

karolo
26. bře 2009

ahoj berry, tak jsem si myslela, že na tom budem stejně, já vás totiž denně pročítám, ale já jdu až v pondělí. Škoda, mohli jsme se testit súolečně. Tak ti držím palečky.

beryk
26. bře 2009

karolo, v pondělí budu na tebe myslet,hlavně aby sněhuláčci byli OK a mohli ti je zavíst.Dáš si 2 embrouše_?

karolo
26. bře 2009

Bery já mám jen jedno, tak nemám nad čím přemýšlet. Kdybych měla dvě tak si dám hned dvě. Snad to jedno to rozmrazení přežije. Budu tu načumovat a sledovat, jak se držíš 🙂 Hned má člověk víc síly bojovat, když čte,že to někomu vyšlo. 😉

beryk
26. bře 2009

Karolo tak tobě a sněhuldovi hodně síly

dracekmracek
26. bře 2009

Ahoj holky tak potvrzuji že jsem těhu🙂a vidíte byl jen jeden 🙂 takže to musí jednou vyjít vám všem 😵

milena26
26. bře 2009

baryk tak hezky hlad a přemlouvej a taky odpočívej 🙂 držím palečky 😉

beryk
26. bře 2009

Dracku,obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!Tak at se mimísek drží a hezky roste

Mili díky, jojo odpočívám

melisska
26. bře 2009

dracek blahozelaaaaaaaaaaaaam, bol to bojovnicek 😵

ixi
26. bře 2009

dracek blahozelam az som sa rozplakala od stastia 😵 😵 😵 😵

dracekmracek
26. bře 2009

Děkujeme 😵 opravdu jsem mu měla víc věřit....snad se nevzdá...ale věřím mu🙂po takové námaze🙂asi jsem měla pozitivní test tak brzy protože roste rychle🙂

ixi
26. bře 2009

DRACEK DAVAJ PEKNE NA VAS POZOR VSETKO BUDE OK 🙂