Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

beryk
27. bře 2009

Ahojda holky, přeji překrásný den.

Milen, Bonsai doufám ,že už vám je líp.

bonsai
27. bře 2009

ahoj beryk..ale áno..vyplakala som sa..a hlavne..snažím sa niečo vymyslieť..nájsť nejaké riešenie..takže som sa pustila do ďalšieho boja...ešte to nevzdám..

bonsai
27. bře 2009

drackumracku..blahoželám..tak aspoň tebe to vyšlo.. 😉

beryk
27. bře 2009

Bonsai-jsme holky statečný bojovnice, tak hodně síly a moře štěstíčka

bonsai
27. bře 2009

beryk..ďakujem..a Ty si opatruj svojich dvoch malých bojovníkov.. veľa šťastia 😉

beryk
28. bře 2009

Ahojda holky,přeji kouzelný víkend

milena26
28. bře 2009

Ahojyk holky,taky přeji krásný víkend... já ho mám sice pracvní,ale jde to... 😉

beryk
28. bře 2009

Milen hlavně jestli už ti je dobře?

ili5
28. bře 2009

Ahojky, mráčku, proč jsis změnila jméno, Katuško? Zmátla si nás v začátku. Gratuluji.
Tak já mám spousty injekcí doma, 3 druhy a v dubnu začínám stimulovat. Mil , jak se cítíš? Já ještě nic moc, ve čtvrtek jsem se obsypala na břiše. Raději jsem to dr. neukázala, nebo bych nemusela na 2. pokus ještě jít. V pondělí jdu k obvodnímu, snad mě nechá doma ještě, začínám až koncem dubna.

beryk
28. bře 2009

Ili v dubnu přeji mocinky štěstíčka,vyrášku pošli pryč. At se zadaří

Bonsai kde pak tě máme,jak se máš?

milena26
28. bře 2009

beryk.... mě nic nebolí.... teda ohledně ketu,pak jen srdíčko ještě,ale z toho,že to nedopadlo.... jinak na mě skočila nějaká viróza.. kašel takovej hodně dráždivej a pak bolí hlava.. ale to bude za pár dní OK----¨

ili tak super,že budeš ke konci dubna stimulovat,to já půjdu na kontrolní UTZ ořed ketem a pro prášky,tak zase budeme v jednom kole 🙂

beryk
28. bře 2009

Milen jo bolest na srdíčku je šílená, ale hlavně že je naděje a ta to může krásně vyléčit. Tak ať tě co nejdřív opustí viróza a jsi připravená do dalšího boje v plné síle.

bonsai
28. bře 2009

ahojte dievčatá..včera sme s manželíkom trošíčka oslavovali...a potom sa mi už nechcelo k PC..a ako sa mám... smútok som musela zatvoriť do tajnej komnaty..a kedže som narodená v znamení streleca..nevzdávam svoj boj o bábätko..našla som si nové nádeje..chcem podstúpiť s manželíkom všetky možné a dostupné vyšetrenia..nechcem sa hneď vrhnúť do ďalšieho IVF..najprv chcem zistiť, či tomu nemôžeme ešte nejako pomôcť..až potom ďalší pokus..ináč dnes dorazila mrcha..v stráááášššnnnyyych bolestiach..už si ani nepamätám, ked yma tak bolelo brucho a kríže..príšernéé..

dracekmracek
28. bře 2009

holky moje posílám vám spousty sil!!!!

bonsai
28. bře 2009

katuška..krásne //..tak som TI to želala..a snáď aj na nás sa usmeje šťastie.. 😢

beryk
28. bře 2009

Dráčku dík, opatruj se

Bonsai,držim pěstičky at vám vyšetření pomůžou a zadaří se

milena26
28. bře 2009

beryk jo jo doufám,že virózu brzy zdolám,kdyžtak si v pondělí skáknu pro nějaké léky k dr... at se neléčím sama....

bonsai mě dorazila mrcha taky a to byli taky šílené bolesti... trvali do druhéo dne,tak at to máš zítra už mírnější.... ,jinak jsem moc ráda,že jste se takhle s manželem domluvili a jdete hned takhle dáál... 😉

ahojky Katu 🙂

dracekmracek
28. bře 2009

holky moje kdybych vám mohla nějak dodat sílu udělám to ☹

bonsai nebuď smutná ☹ 😉

mil tyhle mrchy jsou hrozné ale neboj už jen maximálně jedna 😉

milena26
28. bře 2009

Katu to budu věřit až to tak bude... 😉 ale kéééž by jsi měla pravdu holka jedna těhotná 😉

dracekmracek
28. bře 2009

cítím to 😵

milena26
28. bře 2009

tak to se rozhodne v květnu KAtu joo a pak tii řeknu jestli jsi měla pravdu.... 😉

beryk
29. bře 2009

Ahojda holky, přeji všem bájo den.
Dneska už si dám pomalu procházky po bytě, doufám, že embrouši už se zakousli.

luly3
29. bře 2009

ahojte tak mne dnes volali že všetky 3 embrijka prežili
rozmrazovanie a krasne sa delia zajtra o 10.00 mam ket
a vkladaju mi všetkych 3 😀 😀

karolo
29. bře 2009

Luly já mám taky zítra v 10,00 Ket. Tak držím palečky.

luly3
29. bře 2009

karolo no super budeme stresovat spolu 😀 😀 😀 😀
kolko ti vkladaju????

musilka
29. bře 2009

Hojda tak já 10 dni po KETu 3denních embryí nic ani stínek prostě test bílej jak lilie... 😔

karolo
29. bře 2009

Luly pokud to přežije tak jenom jedno. Boužel muj Car o víkendu nefunguje, tak nevím, co se ze sněhuláčkem děje. ☹

beryk
29. bře 2009

Luli, Karolo budu na vás myslet, tak tfuj tfuj tfuj at to dopadne!!!!

musilka
29. bře 2009

i já vám držím palce ať dopadnete líp než já

karolo
29. bře 2009

Musilko, nestrácej naději, hodně holek mělo test pozitivní až 12 nebo 14 den.Pokud nekrvácíš je naděje hodně veliká. 🙂