Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

snahapada
19. dub 2009

milena 26 ještě mam 2 mražačci tet jsem 10 den po druhem ketu po prve se nezadařilo bylo jedno vajičko tet mam dany 2 vajička tak čekame zda to vyjde potom bych dala ty zbyle 2 vaj.

milena26
19. dub 2009

beryk no oni leteli do Tallinu a poznavacka tam dneska trajektem do Finska a zitra si pronajmou auto a pojedou na poznavacku do Rigi.. takze maji krasny vylet

snahapada tak tfujtfujtfuj at najdes \\ 😉 kdy budes testikovat ?

beryk
19. dub 2009

Milen to se maj, hned bych taky brala ňáký výlet.Co počásko ,už se jim zlepšilo,nebo drkotaj?

beryk
20. dub 2009

Ahojda všem nádherný den. Dnes jdu na KO kvůli štítné žláze.

milena26
22. dub 2009

beryk furt do telefonu brečeli ,že jim je zim a,ale to je mohjlo napadnout,když je to na severu 😀 😀 nooo měli pánové co chtěli že jo 😀 Jinak už jsou doma včera navečer přiletěli a byli rádi zato teplo co jsme tady měli tam se pohybovala teplota kolem nuly....

A co jinak holky japak pokračujete ?

Já byla v pondělí na kontrole u gyndaře po půl roce takže pravidelné stěry atd.. jnak cista žádná ,tak jsem si nechala písnout zprávu do caru,kdyby náááhodou ve čtvrtek dorazila mrcha... to mám jít do caru,ale mrcha má dojít v pátek tak jsem zvědavá 😉

beryk
22. dub 2009

Ahojda holky, já dnes volala do sanusu, rozmrazovali mě 3 sněhuláčky. 2 jsou špatný a jeden dobrý.Zítra se mám v 8h. dostavit na KET, tak doufám, že ten jeden vydrží a bude silnej a uchytí se. Ty 2 špatný j sem malinko obrečela ,moc bych si přála dvojčátka, ale musím být ráda a vděčná, když mi dopadne jeden a bude naděje. 🙂

Milen supr, že ti KO dopadla výborně,hurá do KETU, dej vědět jak si dopadla

milena26
22. dub 2009

beryk taky budu moooc drzet palecky aby se bojovnicek zahryznul... jinak ja byla jen u gyndare na KO do caru jdu az zitra na desitku....budu na tebe zitra myslet at je to OK a mimískovi se u tebe líbí 😉

beryk
23. dub 2009

Ahojda holky, už jsem doma po KETU a věřím ,že sněhulda se zavrtá a vydrží 🙂

Milen jak v caru?kdy půjdeš ty do boje?

mimimimimimi
24. dub 2009

Ahoj holky tady toho je, že nevím kam se mam zařadit, ale asi tady byla jsem na KET v dubnu a nic jdu do toho hned a květen to jistí už at to příjde přeji Vam všem totéž.Dnes jsem dostala injekci druhý den menses a za 10 dní nasadi hormony a kolem 22.května by to mohlo být zavedeno. Mam jenom 5 snehurek tak jsem se polekala, protože jak to tak čtu o te Ostravě nemam z toho nejlepší pocit. Holky ono to vše jednou přijde to je osud. Přeji Vám Všem at to vyjde 😉

beryk
24. dub 2009

mimi přeji hodně štěstíčka, budu ti držet pěstičky.5 sněhurek je hezký, já už nemám žádný, ale věřím, že ten jeden sněhuláček, co je ve mě od včerejška ,je silnej a udrží se.

ripmajka
24. dub 2009

Ahoj Beryk

🙂 tento krát to snehuliačik určite dokáže 😵
Je Jar , nádherný apríl a v takomto nádhernom mesiaci to proste musí výjsť 😵
Neboj za dva týždne budú // a to ani nevieš ako rýchlo to ubehne .
Hlavne úsmev 😀 a pozitívne myslenie 😵

Marec 2009 už proste škrtáme z kalendára . Nebol !!!!

milena26
24. dub 2009

ahojky holky 🙂

beryk,tak hodně hodně štěstíčka a at se prckovi u tebe líbí a zvrtá se 😉
jinak já čekám na mrchu a zase stimuluju sliznici estrofemem a pak prednison a clexan na ředění krve a jak to dostanu tak 10-12 DC se objednám na kontrolní UTZ jak nám roste pelíšek 😉 takže doufám,že květen bude plodný 🙂 😵

mimi tak vítej mezi námi a brzy at jdeš zase se sněhuláčkama do boje 😵 sice na tu Ostravu tady moc chváli nebylo,ale doufej a věř,že prckové zabojují 😵

mimimimimimi
24. dub 2009

Ahoj Beryk tak at ti to vše vyjde do toho cítím s Tebou to bude krásný pocit moc ti to přeji tak jako ostatnim, protože někdy je toho na nas tolik, že mam pocit,že to nezvládnu a za minutu se to otočí mit mimi je prostě to nej. co může.......................
Ahoj Milena moc ti děkuji za to že ses ozvala je to mile a jsem tak ráda. Take ti přeji jen to nejlepší a do toho holky tet to příjde .Přeji krasný večer.

beryk
25. dub 2009

Ahojda holky ,krásný sluníčkový víkend.Už se moc těším až budu mít vycházky a půjdu s hafanem na procházku 😎

ili5
25. dub 2009

Ahoj Mil, super, tak zase budem spolu, já zítra píchám a UZ mám ve čtvrtek.

milena26
25. dub 2009

ahojky ili no já furt čekám na mrchu měla přijít ve čtvrtek nebo v pátek a ono nic....takže jestli se mi to protáhne tak to bude mazec se snad nedočkám 😀

mimimimimimi
25. dub 2009

Ahoj holky přeji Vam krásný sluneční víkend.To čekání je věčnost. Beryk take mám hafana mazlíme se a tulíme . Mam Labradora Bleska a ty? To je potěšení, jak ho vemu ven tak sousedé říkají, že on jde na procházku semnou, protože jak vidí kočku tak mám co dělat ho udržet.A jak se cítíš hodně štěstí a odpočívej hafáček ti bude dělat společnost a bude ti zahřivat bříško jak si hodíte šlofíčka.

beryk
25. dub 2009

mimi jééé labradory miluji!! My máme křížence z útulku jmenuje se Max, váží asi 12kg.,v srpnu mu budou 2roky,je to peknej lumpík,porád by si hrál a kousal,ale je to moje zlatíčko.Já polehávám,ale už se těším odpolko na prochajdu.

mimimimimimi
25. dub 2009

Jsem moc ráda, že se cítíš fajn v Dobre je pout tak se jedu odreagovat s mrnouskama z rodinky tak budou mít veselo.A co Max dej mu za mne pusu na čumáček to Blesk miluje.Ještě že máme krásne počasí to hned zlepší náladu. Toho mojeho lumpika jsem dostala před 7 lety miminko ne a ne tak jsem na tom byla dost špatně manžel mne naložil do auta dovezl do velkeho domu kde bylo tolik labradoru, že to nešlo spočítat. Tak jsem řekla ten kdo přijde k mamince první ten bude ten štastlivec a hup Blesk tak tak chodil spíše se válel břiškem po podlaze za měsic to vyběhal brzo budu dělat album tak se můžeš kouknout.

beryk
25. dub 2009

mimi užij te si pout,(nevim kde je v Dobre)hned bych taky někam jela 🙂 jo a už se moc těším jak se budu moc kouknout na fotečky. Maxika mám ted u sebe porád mě strká svou uslintanou hračku,takový ho šerednýho kohouta,šíleně píská(to byl kup 😝 ),je mu se moc líbí,porád si s ním hraje a chce ho házet.

milena26
25. dub 2009

beryk a mimi my máme doma jorkšíra sice je vetší,ale i tááák je to mazel 🙂 noo ten náš má zase pejska,když byl Čendík malej,tak jsme mu koupili hračku a byli stejně velký a dneska je to jeho trenažér,když se mu splašej hormónky 😀 a už je takovej rozcupovanej,ale on ho miluje tak mu ho necheme brát... když jde chrnět,tak si ho bere s sebou 😀 😀 😀

mimimimimimi
25. dub 2009

Ahoj Beryk a Milena tak se mazlíme není nad nej. přítele člověka co?Je s něma tak hezky a jak se rádi mazlí.Ten můj spáva jedině na polštáři to je ti sranda.A miluje svěží čiste prádlo jak vyperu a hodim to na sedačku skočí tam zaboíí čumaček do prádla a spí je srandovní.

milena26
25. dub 2009

mimi no joo je s nima srandy kopec,my ho máme taky pekně rozmazlenýho jen co je pravda,ale ted na jaře až do podzimu jezdí s tchánovcema na chalupu a tam lítá na zahradě,ale je mu tam samo dobře než v paneláku 😀 a pak přijede domů a zbytek neděle prochrápe jak je ulítanej 😀

mimimimimimi
25. dub 2009

Milena take sis vytrpěla jak tak čtu jednou ti ti ANDILCI příjdou čekam spoustu let na zázrak a vím, že to příjde jenom nevíme kdy máme to nadělený uvidíš. Vím, že je to někdy hrozne vždy v obchodě zabloudím do dětského a procházela bych se tam hodin a hodin. Jsem sama nebo je na tom někdo stejně.Hlavně Vam přeji krásný den.Nakouknu večer.

beryk
25. dub 2009

mimi jojo je to dlouhá cesta,taky čekám spoustu let,ale já věřím a nepřestávám bojovat,že jednou to vytoužené miminko přijde,doufám, že za pár dnů bede testík // 🙂 Jak bylo na pouti?

milena26
25. dub 2009

beryk jiste na testiku brzy najdes vytouzene \\ uvidiiis 😉 moc drzim palecky

mimimimimimi
25. dub 2009

Ahoj Beryk a Milena tak Vám to holky přeji už se brzo pochlupte. No ja tet čekam a modlím se abych kolem toho 20.května dostala dobrou zprávičku, že mám ty sněhurky a sněhuláčky protože jich mám jenom 5. Kde jsou ty časy jak jich bylo 21.Pout byla krásná připominalo to dětství perniček srdíčko, turecky med, kokos, marcipán atd. Přeji krásný večer a hezky se opatrujte.

beryk
25. dub 2009

Holky díky.Já ted čučím na hokej,zůstala jsem samotinká,teda kecám Max se mnou zůstal,je v pelíšku rozvalenej a má půlnoc, milďa šel čučet na hokej s partou do hospody.

milena26
25. dub 2009

beryk to ja jsem doma sama pes na chalupě a manžel v praci.... a ja rano stavam do prace.... takze zachvili pujdu hajiii nebo se mi rano nebude chtit vstavat... 😅

beryk
25. dub 2009

Milen tak krasnou dobrou noc a zítra at to v práci utíká 🙂