Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

milena26
17. kvě 2009

tak hlavne ze vanm nechali kvalitni bojovnicky a nezamrazovali zbytecne slabe ktere by nevydrzeli.... taky jsem mela blastocyty pri ketu,ale bohuzel nic,tak jsem zvedava na zitra az si tam budu volat

beryk
17. kvě 2009

Ahojda holky,hlásím návrat z chajdy. Bylo tam nádherně,pěkně jsem si tam vyčistila hlavu. Byli jsme se podívat na Potštejnský pouti,pak na Vochtánce, večery grilovačky a pivečka

Milen zítra budu držet pěstičky,aby bojovníčci byli silný a vyšlo to 😉

mimi at ti to utíká ..... 😉

ili myslím na tebe,at ti to dopadne a na testíku uvidíš //

mimimimimimi
18. kvě 2009

Ahoj holky
Přeji krasný den
Beryk neni jak na chate krasne prostředí pivečko................
Milen tak jsme s Tebou at ti vše dopadne moc dobře a ti mrazíčci bojovníčci se usadi v pupíčku .
Ili jak se cítíš ?

milena26
18. kvě 2009

ahoj holky...
tak jsem volala do car a bobasci se sice rozmrazili,ale zatim se nevyvijej,tak mam volat zitra jestli bude transfer..... 😢 😢 😢 😢 chjooo to je zase dneska den

ili5
18. kvě 2009

Ahjky děvušky, Milen, neboj já to měla to samé, volala a ten 1 prcet se nevivíjel a na druhý den se začal dělit. Oni jsou v šoku, když je vzbudí z ledu, neboj, uvidíš zítra bude ok.
Mimi, berik, děkuji za podporu. dnes jsem 7 den po Et. Udělala jsem si testík, no nevím co si myslet. 1 čárka, druhou vytahuji očima, asi jak je to mokré, tak prosvitá, ale já ji malinečko vidím. Asi sugesce, nevím, chodím ji furt očumovat, jestli vyleze, ale je stále náznaček, který snad vidím pouze já.

milena26
18. kvě 2009

ili to budes mit jen stinek tak za dva dny udelej dalsi testik a pak porovnej jestli sili.... 😉 budu drzet palecky
jinak zitra dam vedet ... jsem docela na vaskach... a pak jsem jeste hned rano dostala pokutu za spatne parkovani.. uz aby ten dnesni den zkoncil... mam den blbec.... 🙄

mimimimimimi
18. kvě 2009

Ahoj holky
Milen to je šok pro ty prcky ten první den je nejhorší zítra to bude lepší uvidíš dej nam hned vědět musí to tam být.
Ili no to jsem rada, že tam něco malo vidíš to je dobře za par dní se ti to určitě vyjasní ¨. Už je na čase, aby se nam začalo dařit....................... 😀
Ve čtvrtek jdu na kontrolu tak doufam,že vše bude jak ma být, protože to čekani je nekonečne. Přeji Vam přijemný večer Milen netrap se a přitul se k tomu Tvojemu a zítra bude lepši den uvidíš! 😉

beryk
18. kvě 2009

Ahojda holky,po práci byla jsem si užívat na masáži zad,bylo to supr odrágování. 😉

Milen myslím na tebe a zítra budu držet co se dá,jak píšou holky,dnes embroušové byli ještě v šoku z rozmrazka,ale zítra už si dají říc a budou se vyvíjet.

Ili já to u tebe vidím za pár dnů na pořádnou dálnici.

mimi jojo to čekání se zdá nekonečné,ale ještě se 3x vyspinkáš a kontrola je na dosah

mimimimimimi
18. kvě 2009

Mila Beryk ty nas maš všechny pod kontrolou. Hlavně at to vše dopadne tak abychom se jednou navzajem kochaly// a potom take mít ty Andílky doma musí být užasne. To je stále čekání a čekáni myslím, že už aby bylo na řadě konečně to kochání.Jsem ráda, že si s Vama mohu prohodit nějakou tu řeč, protože asi jenom ten kdo se prochazí stejnou cestou, jako snažilky není jedno pochopit člověk tím musí projít, aby věděl co to obnáší. Hlavně se hezky všechny vyspinkejte a hlavu vzhůru do dalšího dne.

ili5
19. kvě 2009

Ahojky holčinky, tak Milen, jak dipadly mimča, drží se? Napiš, stále vyhlížím a zatím nic nepíšeš.
berik, kéžby se to ujalo, byla bych šťastná po těch letech.
mimimi, ty se drž, už se to blíží. Připravuješ se nějak, vitaníny atd?

janysek70
19. kvě 2009

Tak Ili jakou..???? Četla jsem, že včera jsi měla ducha...., dneska jsi testila? 😉

ili5
19. kvě 2009

Ahojík, dnes jsem netestla, chodila jsem po obchodech od rána, stejně nic nekoupila, chtěla jsem boty, ale v mém čísle co se mi líbily nebylo nic. Jak je tobě, testla jsi už?

janysek70
19. kvě 2009

Já nee, jsem 7. den po KET a vůbec se mi do toho nechce, dnes mi bolí bříšek strašně mrchovsky 😒

ili5
19. kvě 2009

No já včera taky 7 den a testla a byla tam slabouká. Tak zítra testnem sppolu, ju?

janysek70
19. kvě 2009

Se bojím, bude tam hovínko a budu stresovat 😉 . Ten 10. den by byl pro mě lepší a ještě kdyby do té doby nenastoupila mrcha....

lenkacar
19. kvě 2009

ili já když 7den testla tak tam bylo prd a 8den mrcha

lenkacar
19. kvě 2009

hele ili mrkni na druhou diskuzi jsem se tě na něco ptala

milena26
19. kvě 2009

ahojky holky,díky že jste na mě mysleli.... já měla noční a ráno jsem si nařídila budíka a jen do Prahy zavolala a tam mi řekli..... "bohužel se embria nevyvíjela,tak je nám to líto" a chtěla mě sestra hned objednat k dr,ale já jsem odmítla,že si ještě zavolám.......

všem vám moc přeju aby jste brzy měli vytoužení \\ a mohli se radovat.... já nevím ještě kdy půjdu do dalšího boje,jsem nějaká vyčerpaná...možná je to momentální,možná tam půjdeme brzy.. to je ve hvězdách....

evak99
19. kvě 2009

ahoj holky, omlouvám se za blbý dotaz, ale máme za sebou neúspěšné ivf a máme jednoho nanučka...chci se zeptat, jak probíhá KET? musí se na to stimulovat? nebo jsou jen utz a pak si pro něj půjdu...díky moc

ili5
19. kvě 2009

Mil, to je mic líto, já taky tak dopadla s KETem. Naber sílu a další IVF se ti opravdu povede. Já po nevydařeném ketu šla hned další cyklus do IVF, snad úspěšně. Určítě běž, dopadne to dobře. Kolik IVF máš za sebou?
Evko, nebere se nic, jen na růst sliznice, některé CAR to dávají, jinak nic, pak se jde na UZ jak roste a na KET.

janysek70
19. kvě 2009

Evak, pokud budeš mít KET v přirozeném cyklu (normálně ovuluješ), tak by jsi ničím stimulovat neměla.... Důležité je, aby dostatečně narostla sliznice a aby se folík uvolnil.... Já byla na UTZ 11.DC, folík byl ještě malý a sliznice také chyběla, tak znovu 14. DC a to už bylo fajn, píchla jsem si Ovitrelle (to je jako Pregnyl) na vyvolání ovulace a za 5 dní jsem jela na KET....

ili5
19. kvě 2009

Já chtěla Divinu, aspoň preventivně, sliznice naroste i když bez ni taky, ale chtěla jsem pro to vše. Já nepíchla nic, jen jsem přišla byo to myslím 18 den.

evak99
19. kvě 2009

holky, díky za radu...no já normálně ovuluju...jen máme teda teď za sebou to neúspěšný ivf...za jak dlouho poté jste šly na ket?
dr mi ještě říkala, že nás chce poslat na imuno vyšetření...nevíte jak to probíhá?
se omlouvám, že se tak ptám, ale člověk si myslí, když projde iui a ivf, že už všechno zná a ono prd... 🙂

janysek70
19. kvě 2009

Já jsem měla měsíc pauzu mezi ET a KET a to chtějí v Pronatalu vynechat 3. cykly.... V Sanusu mě vzali hned po neúspěšném ET na KET
Na imuno chci jít také, pokud se nyní nezadaří, už jsem si nechala napsat doporučení...

ili5
19. kvě 2009

Já byla na KET v dubnu a nyní už mám 8den v sobě mimi po IVF, prý je dobré jít hned, že tělo je nadopované hormony, tak je to lepší. Ale každé CAR je jiné, takže já neměla ani měsíc pauzu. Hlavně jsem chtěla prodloužit nemocenskou, spojit to, tak mi to i vyšlo.

janysek70
19. kvě 2009

Ono mezi jednotlivými stimulkami má být 3 měsíce pauza, aby se tělo zmátožilo....., když je KET a pak se jde do dalšího IVF, tak to nevadí, když tam ta stimulační pauza byla

ili5
19. kvě 2009

Janysku, zítra testnem a ráno se tady sejdem, budem si držet pěstičky a ráno tady. Dobrou noc.

janysek70
19. kvě 2009

Jo ty už jsi tam ducháčka měla, tak je ti hej, ale já se bojím 🙂

evak99
19. kvě 2009

diky za odpověď
jany neboj, testnout musíš tak jako tak... 😉 kolikaty den po KET jsi?

janysek70
19. kvě 2009

Evi dnes 7. den