Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

milena26
19. kvě 2009

ili to bylo nase 1IVF tak ja si zitra zavolam do caru,ale myslim,ze bude chtit dr jeden mesic pauzu zase protoze jsem stimulovala sliznici estrofemem a po prvním ketu chtela taky mesic pauzu... tak uvidim co mi rekne co a jak dal....
jen jsem se ptala sestry po telefonu co mam delat ted ona mi jen rekla,že mam vysadit leky,ale to zase dostanu mrchu asi driv neeee? jsem psala doktorce sms a nic mi neodpovedela.takže nic nevím....

mimimimimimi
19. kvě 2009

Ahoj holky
Milen to je nam moc lito ja se take bojím je to na nic jakmile člověk zjistí, že musí zase začít od začátku, ale hlavně si odpočin a moc se netrap deprese je hrozna mrcha. Ono nam to jednou vyjde ja jdu ve čtvrtek na kontrolu a potom uvidím co se bude dít jsem na to jako ty bojim bojim. Ili tak to jsem na Tebe tolik zvědavá už at je tam ta vysněná //
to Vam přeji holky všem hodně štěstíčka 😀

ili5
20. kvě 2009

Dobré ranko, tak jsem dělala test a je tam //. Jsem hrozně šťastná, ale hlavně záleží na krvi ať vydrží hlavně. 🙂

evak99
20. kvě 2009

ili, velká gratulace, hlavně nestresuj, jo? 🙂 kdy jdeš na krev?

ili5
20. kvě 2009

Ahoj evko, jedu v pondělí na krev. Já se stresuju, ale ne k vůli tomu, ale školy, dnes zas píšeme, je konec roku, tak je to blázinec. Dokonce jsem jela 2 dy po ET do školy, nebo ústně bych to pak nedala. Hrozně mi to teď utíká, mám plno práce, starostí, tak na to tak nemysím jak při 1.IVF. Jem občas zapomenu a zvednu něco těžkého. si to neuvědomím v tu chvvíli. Jsem děsná. A to na mě včera spadl pekáč s masem z trouby. Jsem ho vytahovala a dala na plyňák a byla sehnutá u trouby a ono to spadlo na mě. Pohroma, maso na koberci, já slitá Naštěsti mě to neopařilo, nebylo to už vařící. 😀

milena26
20. kvě 2009

ahojky ili moc velká gratulace k vysněným \\ 😵
ty máš teda akční zažitky ti povím... a je dobře ,že ti to čekání utíká 😉

beryk
20. kvě 2009

🙂 Ahojda holky, všem krásný večer

Milen je mi to moc líto,někdy ten život je krutý. Odpočin si ,nasbírej sílu a připrav se na další boj,ono to přeci někdy musí vyjít!!!!!!!

Ili obroooooooovská gratulace, já věděla ,že to bude dálnice,tak at čárky zesilují. 😉

mimi zítra na tebe budu myslet a držet pěstičky ,at kontrola dopadne OK 🙂

ili5
20. kvě 2009

Holky, děkuji mooooc, jsem ani nedoufala, ale po 14 letech se konečně zadařilo, alespoň doufám, počkám na krev

beryk
20. kvě 2009

janýsku taky držím pěstičky až testneš at tam jsou dvě krásný // 🙂

ili5
20. kvě 2009

Janýsku, ty jsi dnes tady vůbec nebyla a já myslela, že taky testneš. takže zítra šup a hned podej hlášení jak hrubá byla. 😉

monika0001
20. kvě 2009

http://monikamartincova.rajce.idnes.cz/4listkyII/

Pre všetky ženy na koníkovi!!!

mimimimimimi
20. kvě 2009

Ahojky Ili to je ta nejkrasnější novinka, kterou jsem dnes dostala, protože den byl pro mne šokující , ale tím hlavu nebudu ani nikomu zatěžovat. Jsem tak rada přala jsem si to pro Tebe z celého srdce i pro ostatní a je moc krasne vidět a číst, že se někomu z nas zadařilo i přes to , že to vyšlo po tolika letech to je tak krasne.Přeji ti at si vše jenom užiješ je to nádhera.
Milen odpočíváš uvidíš take se dočkame .
Beryk ty jsi hodna každá podpora potěší a pomuže tet se jenom modlím, aby ti zmrzlíčci............................
A at se zakousnou do maminky.
Hlavně at se i Tobě daří už je na čase!!! Není možné,aby................................ 😀

ili5
21. kvě 2009

Ahoj, mimimi, děkuji moc. Jen lituji.že jsem tam hned nejela a zbyrečně se vyšťavila uz z peněz v OV. Řekli mi v OL, že jak jsou tak špatné speřrmie, určitě nechat 5 dní kultivovat a vybrat to co se chytne. Nebudu se ale nad tím zastavovat, se divím, že jim to tam ještě nezavřeli. Ale jak koukám na jejich téma, tak už tam moc lidí nejezdí. Sice je cesta do OL moc daleká, ale vyplatí se jak po stránce profesní, tak finanční hlavně. i s cestou to vyjde o moc levněji.

janysek70
21. kvě 2009

Jo já Ili včera testla 8. den a byla tam tlustice, ale jen jedna 😝 🙂 ...., už na testíka prdím a počkám, zda mrcha přijde nebo ne..... 🙂

mimimimimimi
21. kvě 2009

Ahoj holky
Přeji krásný den.
No dnes jsem byla u MUDr. a tak jsem ráda vše je v pořádku v pondělí bych mohla jít na Ket tet se jenom modlím, aby to ti mojí zmrzlíčci 😀 😀 😀 😀 😀 . No tolik si to přeji dnes jsem byla v lepší náladě, jako by to už mohlo přijít.
Ili já vím to stoji peněz ani to už spočítat pomalu nemohu jedu totiž bez pojištovny tak tam jsou už šílené pálky přes sta tisice. Tak kdyby to alespon vyšlo at se už netrápíme. Manžel je naštěstí moc hodný člověk. Bez něj bych to nezvládla.

ili5
21. kvě 2009

mimimi, neříkej mi, žes podstoupila v Ov 3 pokusy + kety?
Janýsku, to je mi strašně moc líto, mražáčky ještě máš nějaké, Je to nespravedlivé na tom světě. ☹

janysek70
21. kvě 2009

Mrazáčky mám ještě 2, ale nyní chci za každou cenu nejprve imuno vyšetření......, 4 transfery kvalitních embryí a nic, to už někde zakopaný pes být musí..... 😉

ili5
21. kvě 2009

Janýsku, nepočkáš raději ještě na 1 KET? Stejně by ti to neovlivnilo zmrazené embrijka. Hned napoj další ket bez přestávky jak já, tělo je nadopované, tak lépe přijme. Zkus, není možná.

janysek70
21. kvě 2009

No oni v Pronatalu chtějí pauzu i mezi KET, aby tělo bylo odpočaté..... Co CAR to jiný názor..... Já si myslím, že moje tělo ty emrya nechce přijmout a ničí je a tak už další obětovat nechci, jsou poslední a pak už jen 3. IVF ☹

lenkacar
21. kvě 2009

holky jak dlouho se ty embria rozmražujou než je KET?

lenkacar
21. kvě 2009

janý mě řekli to samé v caru hned po stimulce že je to nejlepší ,co car to jinej postup koukam

janysek70
21. kvě 2009

Myslím, že je rozmrazí den předem....., já si volala ráno v 8 a KET byl odpolko

lenkacar
21. kvě 2009

a to si voláš jestli přežili rozmražení ?

lenkacar
21. kvě 2009

já dneska dam řeč o protilátkách náběry můžou prej udělat v caru

lenkacar
21. kvě 2009

myslim ted krevní skupiny jsem neg. a manža pozit . a dítě bylo pozit. tak jestli nemám protilátky ..

janysek70
21. kvě 2009

No oni mi do telefonu řekli jen, že KET bude a kolik si mám přivézt chechtáků....

lenkacar
21. kvě 2009

kolik platíte za rozmražení my 3300kč

janysek70
21. kvě 2009

my 5.000,- + 1.700,- katetr 😒

lenkacar
21. kvě 2009

no kdoví kolik mi poví ,abych se nezlomila v pase z toho

janysek70
21. kvě 2009

Tak to máte Leni daný za KET ne? Tak na tom nic nezmění, to mají v ceníku....