Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

ili5
28. kvě 2009

To slyším poprvé, jak se to jmenuje, lepidýlko? Nikdy mi to nikdo nenabízel a ani jsem to nečetla na diskuzích. Popiš co ti to dali a kolik jsi za to platila, pomohlo?

matelko1
28. kvě 2009

plati sa za to 100 €.dost sa pise aspon v nasej teme o tom.niektorym babam to pomohlo.ja som tiez mala,ale vo 4-tom tyz.som potratila.

ili5
28. kvě 2009

Popiš jak se to jmenuje, co to vlastně je. My většinou zavádíme jen Utrogestan, nebo gel, jinak nic. A listovku, jako vitamín. A kde chodíš do CAR?

mimimimimimi
28. kvě 2009

Ten utroš segra sehnala tak jsem rada mam jej , ale prej už se těžce sežene tak ještě, že ji mam sestru jinak bych to asi nesehnala a když tak po velkem hledání .
No a tet nemam moc času protože dělam plany do školy tak je toho až moc najednou. Dnes jsem se navíc prochazela rano bylo hezke počasí. Jinak se cítím fajn hlavně at se sněhurky a nebo sněhuláčci hezky zakousnou do maminky.Přeji Vam všem krasný večer ja mam manžílka daleko tak smutím.

katica1
28. kvě 2009

Cao chcem poradit Matelkovi...dnes som bola na KETe a priplatila som si lepidielko...ako pri 1.IVF ktory zial nevisiel...ale poznam baby co si ho nedali a otehotneli...ale je tam vraj vacsia sanca... 😉

ili5
29. kvě 2009

K čemu to lepidýlko je. Z dělohy embrijko nevypadne, děloha jej drží , ale větší pravděpodobnost je, že se přestane vyvíjet v děloze, rozpadne se, a to lepidýlko určo nezabrání. Takže bych ho určo nebrala, a pálka to teda je. U nás ve státním car ho nemají. kam chodíte do Car a jak se to přesně jmenuje? Hledala jsem to na netu a nic takového jsem nenašla. Asi novinka. Věda jde stále dopředu, je to jen dobře.

katica1
29. kvě 2009

Vola sa to embrionalne lepidlo...vraj je to vacssia sanca....ale neviem na kolko percent...ale poznam babu co ho nemala a ostala tehotna....chodim do Gyncaru Kosice...

matelko1
29. kvě 2009

katica a ty si si ho pytala sama?..ja pri ivf ano,aj som si priplatila,ale hermi by mal odporucit,ci ano,alebo netreba.
je tam nejaka 50 % sanca,ze to zvysuje sance....ja si dam tiez ked pojdem na KET lepidielko.

katica1
29. kvě 2009

nie on sa ma pytal ,ci chcem lepidielko...a ja ze jasnee...vsetko preto urobime.. 🙂

matelko1
29. kvě 2009

no ved jasne,clovek kasle na peniaze,len aby to vyslo a urobime vsetko preto. 🙂

mimimimimimi
30. kvě 2009

Ahoj holky tak jak se máte ja stale čekam co se bude dít doufám, že se tam alespon ten jeden zmrzlíček zakousnul. Přeji Vám krasný den pa .

ili5
30. kvě 2009

Ahoj mimi, tak kolikátý den jsi dnes po KET? Kdy budeš testovat? Držím moc pěstičky. Venku je škaredě, tak dnes lebedím v posteli a tlačím jenom do hlavy. 😀

mimimimimimi
30. kvě 2009

no 5 den po Ket ,ale manžel chce okouknout až semnou a spolu budeme až ve čtvrtek tak to je doba, ale on si to tolik zaslouží

beryk
31. kvě 2009

Ahojda holky,já jsem ted byla pár dní bez netu. Dva dny jsem byla na Seči,měly to být sportovní soutěžíci dny,ale počasí nám nepřálo,tak jsme byli spíše zalezlí v chajdě a hrálo se na kytáry . Ted od pátka jsem v Pekle na chatě,večer jsme zavítali do hospody na bramborákové hody,já jsem si dala s vepřovou pikantní směsí,pak jsem chutnala se srnčim,bylo to mňaaaaam.V sobotu jsme byli na dětském dnu na Vochtánce,zas to počasí to kazilo,nebylo tolik soutěží, ukázka výcviku psů nebyla......, ale děti si to stejnak užili.Dnes jsme měli jet se podívat do Dobrošova ,ale nakonec jsme to zrušili,kvůli počasku.

Ili obrovitananananská gratulace HCG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mimi myslím na tebe a držím pěstičky,at se krásně zahnízdí 😉

mimimimimimi
31. kvě 2009

Ahoj holky
No Beryk jsem rada. že ses ozvala a děkuji za podporu tak uvidíme co se bude dít. No ještě, že ty jsi byla alespon někde. Nám take moc počasí nesloužilo tak jsem papala a papala až moc a skoro nic nedělala než plany do prace. Vracet do práce se mám v patek po 3 měsícich tak to bude něco budu lítat jako stihačka , ale naštěstí mam kolem sebe moc fajn lidi, kteří mi pomužou. Jinak nevím jak bych to popsala jak se citím každý se pta , ale po tolika pokusech už ani nevím co si mam myslet. Tentokrat to nechávám osudu co se ma stat to se stane určitě je k tomu důvod, jak manžílek podporuje. To viš, že si to moc přejeme a specialne po tom všem, ale už se tolik nestresuji nějak se snažim pochopit, že život ma smysl protože už jsem poznala meho manžela s kterym jsem tolik štastna tak alespon to štěstí mam v tom, že mam jeho. 😀

mimimimimimi
31. kvě 2009

Přeji krásný večer

mimimimimimi
1. čer 2009

jak se mate

beryk
1. čer 2009

ahoooj všem

mimi hezky odpočívej a pohlad si za mě bříško, věřím,že se u tebe zabydleli 😉 😉 😉

jdu do hajan dobrouuuuu

mimimimimimi
1. čer 2009

Beryk ty jsi prostě úžasná! No děkuji bříško jsem si za Tebe pohladila tak jsem jenom zvědava co se tam na mne chystá. Dam v pátek vědět už je to tady. Zatím dobrou noc kdo ví možná Vám to vyjde.....................

ili5
2. čer 2009

Mimi, tak nás už nenapínej a zítra testni, musí už to tam bejt. Budu nedočkavě vyhlížet a držím moc pěstičky, ať už to konečně výjde!!! 🙂

mimimimimimi
3. čer 2009

Děkuji Ili jsi moc hodna jak se cítíš ty? Maš nějake zajímave náznaky těhotenstvi a nebo se cítíš fajn?
Ja už se nemohu dočkat každý den mne to laka si koupit testík , ale manžilek by mi dal. No ale patek se už blíží a bude to tady věříme z celeho srdíčka a dušičky, že to tam je alespon jedno.
Jak se všechny máte?
Přeji krasný den ..................

ili5
3. čer 2009

Ahoj mimi, já bych teda nevydržela a testla tajně a pak s manželem jakože nic 😀 . Já už testla 7 den, chtěla jsem to vědět, ale jsi dobrá a jak vydržíš, tak v pátek budu vyhlížet nedočkavě.
Jinak se cítím už lépe, břicho už jen o 12 cm větší, takže už jsem v poho. Trošku se dostávám do normálu, ale furt vypadám jak v 5 měsící. Těhotenské náznaky nemám, jen mám převrácené chutě, co jsem milovala nesnáším a co jsem nejedla( svačinkové polévky) tak to vařím stále. to jsou ty hormony. Příští týden se těším a zároveň bojím na UZ jestli to srdíčko tam bude. 😒

ili5
4. čer 2009

mimi, tak jak je, nekrvácíš, jsi v poho? Zítra budu na tě myslet ráno a hned napiš jak testík dopadl. Hodně štěstíčka, papa

ili5
5. čer 2009

Mimi, tak Ty na nás prdíš? jak jsi dopadla, nenapínej, piš!!! 🙂

ili5
8. čer 2009

Ahojky, nevíte někdo co je s mimimi? Nevíte jak dopadla? 😒

lenkacar
8. čer 2009

ili a co máš srdíčko potvrzené?

ili5
8. čer 2009

ahoj Leni, nene až ve čtvrtek jedu, tak snad bude, bojím, bojím... Jak se máš, co nového u Tebe?

lenkacar
8. čer 2009

celkem nic ili ,furt čekám

ili5
8. čer 2009

Bylas už na kontrole oohledně cysty? Kdy půjdeš asi na KET?

lenkacar
8. čer 2009

koncem červ na na kontrole jsem byla cysta se tam drží furt 🙄