Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

kalka
11. únor 2009

Čauky🙂 já.. se hlásím 🙂 druhý týden v březnu + - mě to čeká.. 🙂 Máš to se stimulkou?..

zedulka
autor
11. únor 2009

Ahoj
nemám to se stimulkou,prý koukne dr. na utz až budu mít ovulaci a pak naplánuje,kdy bude vhodný transfer,myslím si ,že ho budu mít tak v půlce března
Kalka to bude tvůj první ket?můj bude první

kalka
12. únor 2009

Dobré ránko 🙂

Ano, u mě půjde o první KET. Čekám už na to dlouho. Když jsme stimulovala na IVF, tak po odběru vajíček jsem měla hyperstimulák.. měla jsme 41 vajíček.. takže ET nemohl proběhnout.. Tak jsem čekala na další cyklus a na KET.. ale bohužel cyklus byl bez ovulace... což se po odběru vajíček stává.. že několik cyklů jeb ovulky.. protože vaječníky odpočívají.. tak jsme čekali na druhý cyklus.. a ten vypadal slibně.. sliznice rostla a folík taky.. ale bohužel mi prasknul předčasně:( takže zase KET neproběhl.. no a třetí cyklus byl zase bez ovulace.. no a protože bychom takhle mohli čekat do alelujá, tak jsem na další cyklus vyfásla stimulku před plánovaným KETíkem, abychom už nemuseli čekat.. No a koncem příštího týdne čekám na mrchu.. takže jestli všechno klapne, tak bych tak ten druhý týden v březnu šla na svůj první KETík.. 🙂
Máme spoustu mrazáčků,tak můžu na KET chodit každý měsíc.. teda pokud by se tenhle nezadařil.. ale moc chci věřit tomu, že se povede🙂

Tak nám budu držet pěsti 🙂

ili5
16. únor 2009

Ahojky, tak já se taky chystám na ket, dnes jsem dostala mencky, takže začínám brát Divinu a za 15 dní jedem na UZ. Je to můj druhý pokus o KET,minule jsem jela na Uz a zjistil mi dr. cystu, takže jsem vysadila prášky, nasadil na 2 měsíce antikoncepci a nyní čekám a doufám, že bude vše ok. Tak pište jak pokračujete. 😉

ili5
17. únor 2009

Zedulko, jak se na něj připravuješ, bereš nějaké vitamíny, hormony, nebo cvičíš? Přivítám každou radu. 😎

saze
17. únor 2009

Ahoj holky, já jdu také na Ket. Svůj druhý. Dneska mi řekl doktor, že to jde hned další měsíc. Tak jdeme do toho.

ili5
17. únor 2009

Saze a kam chodíš? První nevyšel? Já mám zamražené jen 4, takže buď a nebo

milena26
17. únor 2009

ahojky holky já jdu taky na svůj první ketík,a doufám,že tak v půli března..dneska a nebo zítra by mi měla dorazit mrcha,tak doufám že tentokrát duphaston nezradí a mrcha dojde....
Mě nenarostla sliznicetuten měsíc,tak mi dr. raději nasadila léky,aby jsme nepromarnili zbytečně měsíc.Jinak máme taky 4 sněhurky,tak doufám,že nám to vyjde.Ono ET se podařilo,ale pak z toho byl zamlklý potrat s revzí,a proběhlo imunologické vyšetření,takže už se těším po takové pauze. 😉

milena26
18. únor 2009

ahoj holky,tak kdepak jste ? 😅

ili5
19. únor 2009

Ahojky, jsem tady. Já beru na růst sliznice Divinu, minule mi narostla na 10 cm, ale k vůli cystě jsem to musela přerušit. Nyní taky beru, tak snad to bude v pohodě. Musím tam zavolat, asi zítra a objednat se. Kam chodíš Mileno?

milena26
19. únor 2009

ili5 já chodím do gennetu a jsem tam moooc spokojená 😉
jinak tedy hlásím,že mrcha došla o den později,tak jsem se objednala dneska hned na UTZ a jdu 2.3. tak to budu 12DC ,tak se už ted moc těším 😵

milena26
19. únor 2009

no já mám taky jednu kůru ,tak ted nevím jestli jí mám brát k lékům... aby byla jistota,že sliznice fáákt naroste

kapunka
19. únor 2009

ili - na 10 cm???????????????????????????????????????????? to je moc..spiš 10mm, ne?????????????? 😀 😀 😀

dorra
20. únor 2009

Děvčata na sliznici je dobré pít kontryhelový čaj!!!Do 15. dne cyklu (do ovu nebo OPU). S Divinou si zahrávejte jen po poradě s dr. Mi sliznice taky neroste (3-4mm). Ale teďjsem ji s kontryhelem měla 9mm týden před ET. A zatím jsem ještě pořád neprokazatelně těhotná.

kapunka
20. únor 2009

dorra - čus!!!!!! a už od prvního dne ms???? nebo až po ms?????? tan kontryhel??

dorra
20. únor 2009

Kapunko, já ho pila hned od 1DC. Koupila jsem si v lékárně sypaný, je lepší než pytlíčky. Vařila jsem si ho do termosky, bo v práci nemám čas, ani klid. Je dobrý i neslazený a já mu fakt věřím, že mi tu sliznici vyčaroval a že mrňousům zachutnala, že se rychle kousli. Ale při OPU dárkyně jsem ho přestala pít. Pak už se nemá. Od OPU piju směsi s maliníkem. Ten tady holky taky doporučovaly, ale já jsem někde vyčetla, že maliník se má pít až od tří měsíců před porodem.

kapunka
20. únor 2009

dorra - a když ho teda začnu pít ted tak kdy vysadit???????????????????????? těsně před KET???

dorra
20. únor 2009

Řekla bych, že jak Ti řeknou, že je rozmrazí. Prostě do 15.DC.

kapunka
20. únor 2009

dík 🙂

ili5
20. únor 2009

Ahojky, samozřejmě, že 10 mm, se moc omlouvám. Já taky piju kontryhel už několik let a sbírám si ho na horách sama, je to rozdíl kupovaný a domácí, jak chuť, tak barva. Divinu mi nasadil dr., jedu taky na UZ 2.3. je to 15 den. Musím se ale nechat tady prohlídnout jestli zas nemám cystu, ať tam nejedu zbytečně.

milena26
21. únor 2009

holky já taky před 1IVF pila kontryhel a sliznice narostla a pak ho vysadila,takže budeme bábi kořenářky a budeme vařit bylinky aby jsme měli krásné pelíšky pro mimísky 🙂 Jinak já já jdu 2.3. na UTZ tak budu 12DC tak snad to nebude pozdě a dopadnem dobře a pro sněhurky si pojjedem v březnu a třeba na výročí svatby budeme mít krásné překvapeníčko ,bylo by to úžasné 😵

kapunka
22. únor 2009

ahojky - kontryhel je super - taky mi vyrostla sliznice ne 1..ale nedopadlo to..dvakrát za sebou..tak nevím.. 🙄

milena26
22. únor 2009

nebooj ,když nezaberou bylinky,tak dr ti může napsat léky néé?

kapunka
22. únor 2009

no sliznice mi roste, takže zabírají to není problém..ale prostě se nedaří - mám po dvou transferech a prd... 🙄

zedulka
autor
22. únor 2009

ili buď ráda,že jich máš 4,já mám jen jedno,ale dávám mu velkou šanci a věřim,že to dokáže 😉

milena26
22. únor 2009

kapunko a dělali ti nějaké vyšetření ?

my měli ET v září a chytlo se jedno embrijko,ale pomalu se vyvýjelo a pak to vzdalo,takže jsem musela jít na revizi,ona ta naděje a pak sklamání,taky nic moc není... jelikož jsem měla druhý zamlklý potrat,tak mě dr mohla poslat na imunologii a tam taky něco našli,takže mi zvýšili akorát dávku prednisonu z půlky na celý a u ledu máme 4 embrijka,tak doufám,že zvládnou rozmražení a pak bude úspěšný ket....

zedulko,tak to budu moc držet palečky,japato,že máte jen jednoho bojovníčka?

zedulka
autor
22. únor 2009

milena .měla jsem 9folíků,z toho 6vajuch a oplodnily se 3 ☹ prý byly ukázkové ale asi má psychika je nakonec odpudila,mno a proto mám jen jednoho a toho už nevyštvu 🙂

ili5
23. únor 2009

Ahojky děvčátka,tak byla jsem dnes u svého gynekologa jestli nemám cystu, nebo v pondělí už jedu na UZ. Tak cysta velká už není, jen plno malých 5 mm, to říkal, že by mu nemělo vadit. Takže pěticentimetrová je pryč. Bojím se, aby mi do pondělka ale nenarostly, zapomněla jsem se zeptat za jak dlouho můžou dorůst. Sliznice 5,5 cm, to je super, když jsem 7 den od menzes. Beru Divinu, tak asi po ní. Ale i bez ní mi dobře rostla, ale raději chci něco brát, ať vím, že tam nepojedu zas zbytečně. V pondělí mi držte pěsty, 8 30 tam mám být. Bude to 15 den, tak kolikátý den pak proběhne KET, když bude vše ok? Hned na druhý den, neboza 2 dny? 😉

milena26
23. únor 2009

zedulko... my měli 15 folíku z toho 9 nebo 10 vajuch...oplodnilo se nám jich 6 pomocí ICSI a 2 nám zavedli a 4 máme u ledu...
já je sice nevypudila,ale prostě asi nebylo něco v pořádku a nebo něco z té imunity,ale ted už to mají podchycené,tak doufáám,že to bude dobré 🙂

ili5 ty jdeš až 15tý den na UTZ ? já mám v protokolu napsáno 11-12 DC a zavádět by se měli kolem toho 16tého dne u nás rozmražujou 2dny předem co jsem se teď dozvěděla,ale nechci tě strašit to rozhodně néééé v každém caru to je jiné.. já chodím do gennetu do Prahy.a tohle je můj první ketík,takže moc toho nevím.

kapunka
23. únor 2009

milena - mě žádný vyšetření nedělali - sliznice vždycky ok a nic jiného nedělají - dělali mi takové to vyšetření před stimulací....krev moč manžel to samé a pod.... ☹