Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

beryk
8. kvě 2009

Ahojda holky, přeji všem krásný prodloužený víkend 😉 .Já mám dnes tu synovce,tak jsme lítáli venku. Ted je u nás pěkně zataženo,jsem zvědavá jestli se rozprší. Večer máme jít na návštěvu

mimimimimimi
9. kvě 2009

Ahoj holky
Jak se máte ja jsem byla na horách a tam jsem dostala masaž hrala jsem tenis a jezdili jsme na bobove dráze v Krkonošich.Bylo fajn děti kolem tak čas letěl, jako voda a nakonec jsme si všichni udělali ohen a opikalo se mnam jsem ještě přepapana . Alespon jsem se před tim vším zase trošku odreágovala to jsem potřebovala a tet jdu do boje papam divinu a čekam nevím zda-li je to z tabletek, ale za 2 dny ma plet se mnohem zhoršila tak doufam, že to nezustane dlouho nemohu se na sebe ani podívat do zrcadla samej pupen.Ach jo co si to vše musíme vytrpět.A co planujete ? Ja už zase budu jen vyčkavat na 21.5. na kontrolu tak at to utíka.
Přeji krasný odpoledne.

beryk
9. kvě 2009

Ahojda holky dnes bylo nádherně,celý den jsme byli venku ,pes se mě v něčem voňavým vyválel 😝 , musím ho jít vykoupat.

mimi supr,že jsi Krkonoše užila,na bobové dráze jsem ještě nikdy nebyla,chtěla bych to někdy zkusit,pěkný tip na výlet

mimimimimimi
10. kvě 2009

Ahoj holky
Přeji krásný sluneční den. Tak jak se mate a co noveho se děje ja jen čekam na dny a papam divinu po ktere jsem se tak olezla, že tomu nemohu ani uvěřit. No ale co pro to neudělam, pro to miminko. Asi si zajdu na tenis a někam do sauny možna to pomuže. Venku je tak krasne, že to musime nějak využit.Tak zatim pa a dejte o sobě vědět.

beryk
10. kvě 2009

Ahojda holky,přeji báječnou neděli.Ted jsme do obídkovali měli jsme mramb. kmedlíky ,vepř.masino a špenát.Juknem na formule s razíme ven

mimimimimimi
11. kvě 2009

Ahoj holky jak se mate tak Vam všem přeji krasný den je tam sluníčko tak je hned lépe. No jsem nabouchaná hormonama, ale co se dá dělat. Nějak se to musí překonat. V rodině se nam rodi jenom miminka jenom ja nic jak s manželove strany tak i z mojí. Někdy se tomu neda ani uvěřit a sestřenka vždy otěhotněla po prvnim IVF tak nevím jak dlouho budeme čekat a to je ješte moje maminka a manželuv tatinek z dvojčat.Ještě že mame ty naše zlatička (manžel) je na mne tak hodnej ,že ho musím něčím krasným potěšit. Tak to něco malo o nas a tet dejte vědět o vašem krasnem dnešku ahoj.

mimimimimimi
11. kvě 2009

Holky tak kde jste?

mimimimimimi
12. kvě 2009

Dobre rano jak se všechny mate přeji Vam krasny den a at se Vam splní Vaše přani, ktera mate na srdičku.

beryk
12. kvě 2009

Ahojda holky všem pohodový den,já za chvíli mažu na KO do sanusu. Včera nešel net,tak doufám ,že dnes to bude v poho.

Milen ty by jsi měla mít dnes taky KO viď? At dopadne OK.

mimi tobě taky at se splní veškerá přáníčka

mimimimimimi
12. kvě 2009

Ahoj holky dnes se to vleklo to čekani je nekonečne. Jak tak koukam do albumu na fotky je tam tolik štastných rodiču.Sem tam tak uvažuji nad adopci rada bych pomohla někomu a dala dětem lasku kdo ví možna je to pro to abych někomu pomohla a potom to samo přijde ale dítě budu mít určitě i kdyby bylo od srdce.Už nevím kde mi hlava stojí tak uvažuji nad všim, ale vše se stava z duvodu tak jsem zvědava na ten svuj osud.

milena26
13. kvě 2009

beryk diky kontrola dopadla dobre sliznice nam roste krasne rikala mudra..... a japak jsi dopadla ty?

mimi nad tim asi uvazuje kazda ktera nemuze otehotnet.... neboj tohle uz jsem taky mela,ze jsem myslela na adopci... ale tezsi to bude asi s manzelem... on by taky to joo ,ale jeste by si vybiral 😀 😀 😀

beryk
13. kvě 2009

Ahojda holky,já jsem dnes byla po delší době v práci,takže slušný blázinec. Včerejší KO smíšené pocity, myslela jsem , že navrhne další vyšetření, ale řekl mi, že si myslí ,že by to bylo zbytečný, ,že vinou je málo málo sperma a tak se mám připravit na 3IVF,měla bych jít v červenci, ale říkal bude v caru 14 dní dovolená ,tak by to nechal až na srpen, nevím jak to čekání vydržím, no budu muset hlavne ,že je naděje,už aby byl srpen .....

Milen kdy jdeš na další KO?

mimi musíme věřit!!!!!!

milena26
14. kvě 2009

beryk ja si mam v pondeli volat rano v osm a kdyz snehulacci prezijou rozmrazeni,tak pojedu na ketilk,ale mam strasek,aby to prckove zvladli a bojovali.... mame posledni snehulacky...... 😔

beryk
14. kvě 2009

Milen budu na tebe myslet a držet pěstičky,neboj sněhuldové jsou bojovníčci, bude to v poho a za 14 dnů dálnice //

Karol zítra at výborně dopadne konzultace ve fakultce

mimi kdes dneska lítala?

milena26
15. kvě 2009

beryk diky moc... urcite dam vedet jak jsem dopadla a v kolik si pro ne pojedu a kdybych to nestihala,tak az prijedeme s prckama domu,tak pisnu ...

mimimimimimi
15. kvě 2009

Ahoj holky navštívila jsem sestru a ma problem s počítačem tak jsem nemohla okouknout a jak tak vidim tak Milen přeji ti moc at maš ty zmrzlíčky v pořadku kolik jich máš mohu li se zeptat?
Take se bojim jen at to vyjde. Ja jdu na kontrolu 21.5. tak potom budu vědět jak je vše dal a když bude vše fajn do toho 25.5. by se to mohlo podařit tak vím jake maš čekaní jsem na tom tak nějak podobně. Hodně štěstí.
Beryk ja jsem se toulala ale jen na pár dní a tet zase čekam na ty naše dny, ktere se vlačou minuta je jako celý den.To je asi pro to , že si to tak přeji ale když člověk čeka tak dlouho tak se ani nedivím. 😝

milena26
16. kvě 2009

mimi mame uz posledni 2 snehulacky.... 😔 tak snad to budou ty pravi bojovnicci........

ili5
16. kvě 2009

Ahoj Milen, tak to jsou super zprávička. Moc držím pěstičky. Tak zase spolu, nyní nám to výjde, musíme věřit!!! Budu tě sledovat, tak piš. Dobrou noc.

milena26
16. kvě 2009

ili a ty uz jsi byla na ketiku nebo jak to s tebou vypada vubec ?? jsem rada ze jsi sem zavitala mezi nas 🙂

mimimimimimi
16. kvě 2009

Ahoj Milena
Ono to vyjde take mam poslední a tak počítam, že to musí vyjit za to dlouhe trapeni tak jdem do toho dej o sobe vědět hodně štěstí.

milena26
16. kvě 2009

ili tak jsem patrala a ty uz jsi po ET tak budu drzet palecky aby to tentokrat vyslo a mohla ses radovat z toho jak ti roste pupik 😉

mimi tak taky budu drzet palecky a kdy jdes na ketik ? ja v pondeli budu volat,tak se modlim aby to bojovnicci zvladli a mohli pak jit zpet ke me do pupiku.....

ili5
17. kvě 2009

Ahojky Milen, na zítra hodně štěstíčka. Já jsem 6 den po ET. Mám zavedeny blastocyty, 5 dní kultivace, ale bude to stačit ke zdárnému konci? V pondělí jsem měla Et a ve středu jela do školy, vůbec kromě pondělka neležím a vařím, uklízím, dělám vše. Prý je to lepší jak psali na diskuzi co děwláte po Et. Má se prokrvovat děloha. Snad už to výjde. test nevím jestli budu dělat, bojím se 1 čárky. Zítra by ale měla už být viděna, že?
Nemám zatím ani testy koupeny.

mimimimimimi
17. kvě 2009

Ahoj holky
Přeji Vam krasny sluneční den.
Ili moc ti to přeji take budu asi cupitat vařit a podobně alespon to vše rychleji uteče v postylce prolétávají vždy myšlenky a tak to necham osudu co se ma stat to se stane.
Milen ja jdu ve čtvrtek na kontrolu a určitě v pondělí by se to mohlo vše odehrat tet se jenom modlím aby ti mojí zmrzlíčci 😀 😀 😀.................................................................................................................
To čekani je nejhorší už at ty starosti mame za sebou a držíme v náručí krasne zdrave mimi.

milena26
17. kvě 2009

ili tak budu drzet palecky 😉 no ja po ET si delala 7 den a byl tam stinek a dalsi den silnejsi a silnejsi.. ale pak se to bohuzel zastavilo... ale to ty urcite mot nebudes 😉 tak hodne stesticka.

mimi doufejme ze se dockame a budeme konecne maminy.. snad se na nas uz dostane rada... 😉

ili5
17. kvě 2009

Ahojky, mimimi, snad ti to konečně výjde, máš poslední mražáčky? Jak bys nááááhodou šla do dalšího IVF, utíkej raději jinam, ať nejsi zas zklamaná a vycucaná z pěněz, je to tam drahé a moc poctivosti tam není. fakt jen o náhodě, si myslím.
Kdyby mi to nevyšlo nyní, tak vím, že je chyba někde ve mě, ale , že tam pro mě udělali vše. Prostě rozdíl jak hrom. Ale já taky nevěřila, jak se říká, lepší jednou vidět, než 100x slyšet.
Holky všem mooooc štěstíčka. Dnes je nádherně, si opaluji nohy na balkoně, to se snad může, neb ne?

mimimimimimi
17. kvě 2009

Ahojky holky
No Milen už se těším na krasnou zprávu
Ili mam posledních 5 mrazáčku, ale jak víš všechny to často nezvladaji naposledy jsem přišla o 7 no tak uvidíme nejraději bych si dala všech 5 a abych pravdu řekla pokračovat snad nebudu muset, ale kdyby nahodou tak jdu jinam. Abych ti pravdu řekla nejlepši chovaní tam nebylo a podpora žadna nic moc což bylo z me stranky dost chladne, jako by dnes lidé dělali to co by dělat ............Jak kdo ale většina nebyla nějak moc příjemna což je mi líto jak pro nas tak i pro to včem se ve dnešni době nacházíme.Těším se až daš vědět užasnou novinku doufam, že to budeme spolu všechny prožívat ja ještě nikdy nespatřila // musi to být krasný pocit zatím jsem se radovala jen pro jine a čekám až to potka nas. Všude kolem je tolik dětí a ja s něma navíc ještě pracuji tak je mam kolem sebe stále. Také se stale ptame proč? To snad není možne, aby to nešlo budu pro to dělat vše i když v dnešní době jsem z toho všeho tak vyčerpana, ale musím bojovat když to tolik chci musim do toho věřím a cítím, že to jednou vyjde jen je škoda, že se pro to musíme tolik trapit.Hlavu vzhůru ještě, že mam hodneho manžílka ......

ili5
17. kvě 2009

Mimi, určitě to vyjde. Nebo si je taky převez do Ol, já toho nelituji, aspoń jsem se dozvěděla jak špatně byly zmrazeny. napsali, že 8 buněčné, že tak zamrazují všechny a přitom byly 4 bubuněčné a 3 na hovno, ten čtvrtý pomalý, tak mi hned řekla, že nemám čekat zázraky. Tak aspoň jsem byla klidnější, že nejsem na vině já, můj 2. transfér, ale že to zvrzly oni. mimco na diskuzi z OV do OL, by ti mohla vykládat, v jakém stavu měla ona a to jich měla myslím 15. Však ji napiš třeba do IP, řekně ti svoje zážitky zas o nich. Michule taky převezla. Ve FA OL si už o nich taky myslí svoje.

mimimimimimi
17. kvě 2009

Ahoj Ili je to škoda, jake maš skušenosti s Ostravou a je mi to moc líto člověk si myslí, že to dělají pro to aby nam pomohli a podívej jak někdo někdy dopadne. Je to smutne tak nam přeji všem at se zadaří a at už to konečně vyjde dej nam brzo vědět už maš prcka v sobě ja se take těším tak at už prožívame krasne dny na ktere čekáme spoustu let.

milena26
17. kvě 2009

ili a kolik jste meli tentokrat vajuch??

ili5
17. kvě 2009

16 vajuch, z toho 13 se oplodnilo, domluvily jsme se na 5 denní kultivaci, kvůli špatným spermiím, takže nakonec nechala 3 krásné do páteho dne a 4 kusy čtvrtý den pěkné zmrazila. To jsem ani nevěděla jak jsou špatné spermie, že nejlepší je blastocyta. Poněvadž 3 den budou krásné, ale v tělě se přestane vyvíjet. Me taky nakonec zůstalo 7. Mám v sobě 2. Tak jsem zvědavá jak to dapadne.
po Et jsem měla velké bolesti, už to je dobré, jen v noci, mě to ještě trápí, břicho už taky nemám tak napuchlé.