Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

dorra
5. bře 2009

Katuško, jedna holčina má 3x2 estroše, já mám 5x1, 5x2 utroše a náplasti Estrahexalu nebo jak se to jmenuje (musela bych se podívat o poschodí níž). A strašně moc věřím kontryhelu. Pije se do ET/KET a lepší je sypaný.
Já měla veliké problémy se sliznicí. A vlastně až teď, po kontryhelu, jsem ji měla 9mm už týden před ET.

kapunka
5. bře 2009

katuško kontryhel je super..určitě ho pij.. 🙂

dorra
5. bře 2009

A taky to chilli, viď, Kapunko?

milena26
5. bře 2009

ahojky holky,tak hlásím návrat z KO ... tak sliznice dorostla uf uf máme 8,02mm a pak udělala dr jinej UTZ a tam sliznici měřila znovu a bylo tam 10,06mm takže prý nevidí jeden jediný důvod proč nejít do ketíku,holky já byla tak šťastnááááá 😵 😵 😵 😵 a stále jsem 🙂

jinak jdu dospat tu noční a dneska mě čeká ještě jedna ,tak buť se sem juknu pak a nebo až v práci vás v noci dočtu 😉 🙂

kapunka
5. bře 2009

jo chilli je samozřejmost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ili5
5. bře 2009

Milenko, to je super a kdy jdeš tedy na KET, řekla ti už přesný den? A co za léky přidala? Utroš určitě, to berem všechny, jak tak sleduji.

katuska23
5. bře 2009

milenko ani nevíš jakou mám radost 😵 já jsem na tom blbě 😒 ale teda za pár dní ti krásně dorostla 😵

mně psala Vykysalá že u mě požaduje sliznici min 8mm,to jsem zvědavá kde jí vemu 😝 ,piju kontryhelík 😀

kapunka
5. bře 2009

já utroš neberu 😒

lubkaeck
5. bře 2009

Baby - normalne ste ma navnadili, ze zajtra niekoho v robote ukecam, aby mi urobil sono 😀 😀 ja robim na porodnici, tak hadam niekoho najdem 😅 Ja som tiez nikdy nemala problem so sliznicou, dufam, ze ani teraz nebude 😉 A neviete ci je problem, ze som uz asi ovu mala? Lebo ovu hlien som mala az po "kolena" a uz nemam, sa bojim aby sme ten KET nepresvihli, ale dnes som len 9DC 😨 tak vobec neviem ☹ 😖
A inak sliznica, kludne za dva dni narastie aj o 1-2mm, to sa len musi zmenit pomer hormonov a ona pekne rasite 😀 😀 😀

milena26
5. bře 2009

katu nebooj do příštího týdne ti jistě sliznice doroste a budeš moct jít taky na ketík..... 😉 😵

tak my si máme v pondělí volat okolo půl devátý až devátý a oni mi řeknou přesný čásek ketíku,takže ketík proběhne v pondělí,pokud mimísci zvládnou rozmraženíčko,tak snad nám je nepřepečou v mikrovlnce a nastaví jí na kvalitní rozmraženíčko 😀 jinak klasika....estrofem zůstává,clexan na krev taky samozřejmě a pak utrogestan my vyměnila za vaginálnígel,ale pokud bych ho špatně snášela,tak si to můžu prohodit za utrogestan,nějaký mám doma a jinak bych to musela volat do car a dr mi napíše receptík

ili5
6. bře 2009

Milenko a kdy ti roznrazují miminka? Mě dnes a KET je až v neděli, takže od pátku do neděle musí vydržet. A to je loni 14.12.2007 oplodnili a zavedli 18.12.. To znamená 6 dní jsou ve zkumavce. Oni toho boročci už zažili, převoz 2hodinový v dusíku... Tak jak to vše přežijí, tak snad by se měly i zabydlet a nevzdávat to po tom všem. 😀

katuska23
6. bře 2009

mil ty bereš i utroš?jaktože já jen estrofem? 😒

sliznice ti teda krásně narostla jak jsi to dokázala? 😵

kalka
6. bře 2009

Ahoj holky 🙂 tak jsem volala do CARu a sněhuláčci jsou připravení 🙂 Mám přijet dneska v 11:30 na KETík 🙂

Holky já se asi podělám.. mám hrozný srtrach.. a přitom radost.. asi umřu ...

katuska23 já taky beru Utrouše.... a Estrimax.. Utrouše ti nasadí až tak dva dny před KETíkem 🙂

melisska
6. bře 2009

Ahojte, katuska narastie a inac ani nebude 😉 🙂 😉

kalaka drzim palce 😵

katuska23
6. bře 2009

kalko tak to budu moc držet palce 😵

mil to se takhle volá i do gennetu?já to tam mám tak dvě hodiny cesty takže si tam ten den zavoláš jestli vůbec můžeš přijet? 😕

jo a ket ti bude dělat Vykysalá 😵

melisska
6. bře 2009

katuska kedy ides na tu kontrolu sliznice? ja som bola vcera a mala som 10mm 😀 tvoja je trosku mala ale dorastie a utros tiez beriem az od pondelka, teraz estrimax 3x1, od pondelka aj utros 2x2 🤐

ixi
6. bře 2009

melisska a ze nechces hovorit o kete ta ty si 😀 😀 😀 😀 😀 tak to je paradna sliznica ja som mala len 8 😎

melisska
6. bře 2009

ixi toto som napisala aj do splnu-fora 😉 len ta si to necitala, ale aj tak si myslim ze od sliznice to nezalezi 🤐 takze tak ty pozorovatel 😀 😀 😀 😀

ixi
6. bře 2009

ja vidim vsetko 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
6. bře 2009

ahaaaaa tak ty si ta bystrozrakaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

saze
6. bře 2009

Dobré ráno holky. Tak jsem 4 den po Ket a stále žádné příznaky břicho trochu pobolívá ale prsa vůbec. Bojim bojim

ixi
6. bře 2009

saze nekontroluj sa tolko ajtak to neovplivnis ja tiez nemam ziadne priznaky 😠 ale co narobime treba verit a zasa len a len verit

melisska
6. bře 2009

saze nasleduj sa tak, aj tak to my nezmenime, skor sa uvolni 😉 🙂

saze
6. bře 2009

Holky já vím. ale je to 4 pokus a přiznám se že už mě to fakt nebaví.

ixi
6. bře 2009

saze ja ti verim a koho to bavi? netrap sa teraz mojko mysli ma daco ine citaj .................. najhorsie je ked potratis 😢 😢 😢 bud kludna a vsetko vinde a ty budes mamicka 😀 😀 😀

saze
6. bře 2009

IXi - kéž kdyby to tak bylo.

ixi
6. bře 2009

bude 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀

milena26
6. bře 2009

katuš,když ti pak naplánují ket,tak ti určitě taky napíše ten utrouš,že ho budeš zavádět ještě před ketem,tohle se dělá i před ET a estrofem se myslím bere až do 12tt když se to povede,tak buť v klidu...jj v genetu si voláš,páč to pondělí je tak předběžné datum a kdyby třeba chtěli s prckama počkat do úterka,tak aby jsi zbytečně nejezdila do Phy a druhý den znovu a pak ten ketík- nevím přesnou hodinu,takže dr a i sestra mi řekli abych si právě zavolala kolem tý devátý 😉
jinak kde jsem vzala tu sliznici ?? noo holka dorostla po tom estrofemu,kontryhel sice mám doma taky,ale on stačil ten estrofem..a neboj do příštího týdne ti jistě doroste a pak nezapomeň že ještě čekáš a jak píšou holky ket se dá oddálit a já budu v pondělí 19DC tak klídek a nestresuj ať může sliznice v klidu růst 😉

ili5
6. bře 2009

Zítra mám volat jestli se miminka vyvíjí, já to nevydržela a volalauž dnes, když je dnes rozmražovali. A paní embrioložka mi řekla, že mě nepotěší, že 3 se rozpadly a to čtvrté je jen 4 buněčné, opožděné, takže mám počítat na 90%, že se nebude vyvíjet. Takže je konec 😢 😢 😢 😢 😢
Prý byli blbě zmrazeny ve špatném stádiu, ta Ostrava je příšerná, napsali, že jsou 8 buněčná a dnes mi řekla embriol. v Olomouci, že se ta jejich zpráva nezakládá na pravdě a oni je jak Ostrava vůbec nemrazí v takovém stádiu. Na druhý pokus nemám, tak nevím co budu dělat, tablety ještě beru, ale chce se mi brečet.

saze
6. bře 2009

Ili - to je mi moc líto . moc moc. Ale koukej vzít muže nebo tátu nebo mámu a vlítněte tam na ně. Dáváš za to peníze tak ať je koukají vrátit. Nech si to od té embrioložky napsat že to tak nebylo. A chtěj alespon zpátky penízky co jsi do toho dala.