Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

beryk
25. kvě 2009

Ahojda holky 😉 , všem krásný večer,já jsem se ted připachtila dom: práce ,sraz sanusek, prochajda s bafanem.

mimi tak 4 máš zavedený? Držím mooooooooooooooooooooc pěstičky,ať to klapne. 😉

Ili pořád na tebe myslím jak ty na krvi?

Leni je to boj někdy je to pěkně na prd,ale musíme být bojovnice a věřit, že bude líp a nakonec to vyjde.Dnes na srazíku co jsem byla ,tak se to těhulkami hemžilo,hned jsem nabrala lepší náladu. Posílám sílu a přeji štěstí 😉 😉 😉

dracekmracek
25. kvě 2009

Ahoj holky,

mimi tak 4?to je paráda,ať se aspoň jedno chytne 😵

ili5
26. kvě 2009

ahojky, mimi držím pěstičky, ať nemusíš na další IVF!!§
dracku, ahooooj, jak je? Tak já už taky kkonečně. Včera HCG po 14 dní 889,1. Tak si myslím jestli to nebudou dvojčata, velké hcg, no uvidíme 11,6, jdu na srdíčko. Jak se cítíš?

milena26
26. kvě 2009

ili moooc gratuluju k tak krasnemu hcg... budu drzet palecky at ti jde vsechno tak jak ma a konecne se muzes tesit z pupiku. 😉

dracekmracek
26. kvě 2009

ili tak paráda 😵 😵 😵

my se máme docela dobře klepu se na screening tak snad to dobře dopadne 😉

ili5
26. kvě 2009

Milen, děkuji mooc, teď je řada na tobě, určitě už to musí vyjít. Říká se, že musí někdo odejít aby druhý se narodil, my měli od 16,4 do 22,4 pět úmrtí, jsem myslela, že to neskončí nikdy, ale jsem toho důkazem, že je to pravda. Neštěstí už bylo dost, tak jen samé radosti budou, snad!!

milena26
26. kvě 2009

ili jj to jsem taky slysela a paaar lidi tomu jsou dukazem..... budu drzet moc palecky a jsem moc rada i za tebe ze vam to vyslo.... no ja se dotoho vrhnu asi az na podzim zari rijen... asi si dam pauzicku,ale to proberem s dr toho 15.6. abych pak nemusela cekat 2 mesice kdybych se objednavala v srpnu,tak by jsem to asi nejak rovnou naplanovali...
to dam kdyztak vedet holky...

ili5
26. kvě 2009

Milen, já když jsem byla před KET, tak jsem si nabrala lélky od dr. a pak záleželo na mne kdy začnu, byla jsem nemocná, tak jsem počkaůa, ale nemusela jsem už tam jezdit pro ně.Je to lepší. tk pak dej vědětd jak začneš, ať to prožíváme s tebou.

lenkacar
26. kvě 2009

bery tak si chytám jedno štěstíčko a těhu bacil ,no snad se už taky někdy chytnem 😉

mimimimimimi
26. kvě 2009

Ahoj holky
Děkuji yza podporu a přeji Vám krasný den.
Ano včera jsem si nechala zavést 4 zmrzlíčky tak tet to dlouhe čekání at se alespon jedno zakousne .
Ili to je krasna novinka jsem tak rada že se ti to podařilo. Tak tet jen čekám co se bude dít nechávám to osudu co se má stat to se stane vždy jsem to prožívala každou minutu a tak dnes se snažím na to tolik nemyslet a věřím, že jednou to vyjde.Zatím pa dám Vám všem vědět.

lenkacar
26. kvě 2009

mimi to by bylo ,aby nebylo 😉

mimimimimimi
26. kvě 2009

lenkacar to bylo dobře řečeno

lenkacar
26. kvě 2009

😉 😀 😵

janysek70
26. kvě 2009

Leni, četla jsem, že máš odklad kvůli cystě, ach jo, stále máš taky nějaké komplikace 😒

lenkacar
26. kvě 2009

jojo janý a začla jsem do toho krvácet ..tak uvidim co mi 1.6. řekne na kontrole mudr,po 12dnech znova menstruace ..to se jim líbit nebude...a mě se zase nelíbí to nic nedělání a čekání

lenkacar
26. kvě 2009

tak mizim do pelechu,přeju hezké sny tady je bouřka jako bejk..takový blesky

janysek70
26. kvě 2009

Jejda, tak k nám to zatím nedorazilo......
A nemáš to krvácení od té cysty..., že by praskla?

ili5
27. kvě 2009

Ahojky, dnes prší, je hnusně, ale včera bylo u nás nádherně, jsem byla na zahradě.
Mimi, to je super, oni ví v OV proč si můžou dovolit zavést až 4, Hlavně a´t Ti to výjde, hlavně pak utíkej od tama pryč!!!!!!! Tak nyní prokrvuj dělohu, žádné ležení, jsem to vyčetla na diskuzi co dělat po et, tak normál fungovat. Tentkrát jsem se tím řídila za 2 dny jela do školy, vařila, umývala nádobí, chodila po obchodech, prostě všechno a ono to uteklo, do toho stres, zkouškové období, prostě zabavit se něčím jiným. Netahej nic těžkého. Já na to často zapomínám, jak vše dělám. 😀

mimimimimimi
27. kvě 2009

Ahoj holky
Tak co jak se mate ja se mam fajn dnes je tu nic moc tak se vyvaluji a papám celý dopoledne.

ili5
27. kvě 2009

Ahojky, byla jsem ve škole, písemka ok, nyní vařím polévku a čučím na telku. jak je tobě, prokrvuješ dělohu, chodíš na procházky? Asi dnes moc ne, bylo škaredě, ale zítra bude hezky. včera jsme grilovali na zahradě, bylo super a dnes hnusně.

janysek70
27. kvě 2009

Ili, tak kde máš u nicku tt? Kontrola už byla? 🙂

sonikah
27. kvě 2009

ahoj, je tu niekto?

mimimimimimi
27. kvě 2009

Ahoj Ili no dnes bylo nic moc, ale už se těším na procházku doma mne to nebaví koukat ne bednu číst luštit atd.
Jinak je vše fajn nějak to neprožívám jako jindy řekla jsem si, že to je osud a co se má stat to se stane.Přeji krásný večer papaš nějake pilule?

snahapada
28. kvě 2009

Ahoj holky jdu vas pozdravit a rict ze jsem byla 16,5, na druhem Ketu.Mela jsem dva posledni bojoncky.Doufala jsem a pevne sem verila jelikoz jedno embrijko z tech tech dvou uz bylo hedcujici.Tak jsem aspon kapanek doufala.No a 7 den po Ketu jsem to nevydrzela a udela jsem si test a byli tam.Krasne tluste //Dnes jsem sla na krev tak uvidime jeste z krve.Jen vam vsem chci rict ze i z KETU je sance.Moc vam to vsem preji z celeho srdce.

ili5
28. kvě 2009

Ahoj, Janýsku, co je to u nicku tt?
jinak mimimi, já jím listovku ráno a večer jsem začla baštit baby plan, ale to když jsem zjistila, že jsem těhu. je to zbytečné brát, ale házím to do sebe. Jinak zavádím Utrogestan, ale momentálně, že v celém Česku došly, tak mi napsali gel, ale měla jsem ještě zásoby utroše, tak od zítra začnu zavádět gel Crinone. Snad bude taky dobrý a hlavně se bere jen jednou denně.

mimimimimimi
28. kvě 2009

Snahapada to jsem moc rada konečně nějaké krasne novinky ja jsem take po Ket tak doufam, že tu krasnou zpravu mohu zdělit.
Ili dík take nemohu sehnat utroš dala jsem to za ukol sestře děla v nemocnici tak doufám, že bude mít štěstí nechce se mi to nějak míchat, ale když budu muset tak co se da dělat. A co ty budou to krasne dvojčátka?

ili5
28. kvě 2009

Utroš neseženeš, jen kdyby náhodou měly v lékárně schovaný, ale k čemu, že? Ten gel je taky v poho. psala mi jedna z koníka, taky bydlí ve městě jak já, že má 2 balení, ale mám ty gely 3 krabice, tak co bych s tím dělala. A oni ti v Ov napsali Utroš? Však musívědět, že nikde není a má se psát něco jiného. No jo no, slavný Čermák a jeho kolektiv...

matelko1
28. kvě 2009

ahojte.prepacte,ze som sem tak vtrhla.chcem sa opytat,dava sa pri KET aj lepidielko,alebo nie?

ili5
28. kvě 2009

matelko, jaké lepidýlko, to je co?

matelko1
28. kvě 2009

pri ET ak si priplatis,tak existuje lepidielko a to zvysuje sancu na otehotnenie.to som si dala,ked som bola na ET.a teraz sa chystam na KET a preto sa pytam,ci aj pri KET sa dava.