Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

saze
6. bře 2009

Jestli udělali chybu a to se stát bohužel může ať ti to napraví další ivf na jejich účet.

luly3
6. bře 2009

ili5 vydržešte do zajtra možno to jedno embrijko bude bojovníček 😉
budem ti držat palce

ili5
6. bře 2009

Děkuji moc, hlava mě bolí, zimnice pytluje....
To jsem nedopadla jen já tak v Ostravě, jedna co taky utekla s miminkama měla 16 a vše se rozpadly, byly hrozné a jen 2 byly jakžtakž. Stěžovala si, ale nic jí to nebylo platné, Mimčo se jmenuje.
Pak utekla Gabka,Michule,Koczurka a další. Udělaly jsme si diskuzi z ov do ol a naše začáteční písmena . Koczurce se podařilo nakonec v té Fakultce v Olomouci otěhotnět.
Holky držte se, zítra napíšu, snad se probere a začne se vyvíjet, musí bojovat. ☹

milena26
6. bře 2009

ili to je mi mooooooc líto.... budu moc držet palečky aby to ten jeden bojovníček nevzdal a bojoval.Ještě že jste odtamtud utekli.. tolik peněz a když se to veme vyhozené oknem... to mě moc mrzí....... 😔

katuska23
6. bře 2009

ili co to je za svině(pardo)v té ostravě? 😠 to mě moc mrzí kočko ☹ to fakt není možný člověk nemůže věřit už nikomu.Věřím že bojovníček to nevzdá!!!!

milenko já se bojím že nedoroste ☹ já vím máme spoustu času ale když za týden narostla jen do 4mm....tak do úterý....
ty jo já bych byla 19DC taky pondělí(až to další)ona mi stejně Vykysalá slíbila že mi to bude dělat jen ona.

kalka
6. bře 2009

Ahojky holčiny 🙂 tak jsme doma po KETíku... dali mi dva bojovníčky.. tgak teď bude 14 nervních 😉

ILI držím pěsti!!!!!!!!!!

katuska23
6. bře 2009

kalko tak ať bojovníčci zabojují 😉

milena26
6. bře 2009

katu neblázni a zbytečně neplaš fááákt,vždyť já jsem dnes 16DC a v pondělí budu 19DC a půjdu na ketík...když to chlapínci zmáknou... ty zbytešně fááákt stresuješ ,buť v klidu a nenervuj se neprospěje ti to

katuska23
6. bře 2009

já se snažííííííííííííííííííííííííímmmmmmmmmmm,za kolik dní ti vlastně tak narostla?nějaké dva viď?

milena26
6. bře 2009

12DC jsem měla 7,02mm a 15DC 8,02mm na jednom UTZ a na druhém byla vyšší,tak to zprůměřila a řekla,že doto jdeme

melisska
6. bře 2009

katuska prosim ta nestresuj sa, ja viem ze je to tazke ale toto nie je dobreeeeeeeeeee, ver tomu a budes sa cudovat ako ti podrastla 🙂

milena26
6. bře 2009

katu jojo souhlasím s meliss 😉

ili5
7. bře 2009

Ahoj, tak jsem dnes volala v 9 a ten jeden boroček se začal dělit, tak zítra máme dojet v 8 a uvidí se jestli se nerozpadne, tak mi ho zavedou. Ještě jsem tam v 13 hod. volala, ale nikdo to tam nezvedá. Nevím jestli mám dojet v 8, byla jsem tak nadšená, že ten čas mi vypadl z hlavy.

saze
7. bře 2009

Ili tak to je super zpráva - moc moc gratuluji a držím pěstičky.

luly3
7. bře 2009

ili no vydíš dubaček to vydrží 😅

melisska
7. bře 2009

ili aj aj ti drzim palceky a uvidis drobcek bude zajtra v tvojom brusku 🙂

ili5
7. bře 2009

Děkuji za podporu, zítra uvidíme.
Dívali jste se na zprávy jak ta baba v Karviné týrala pejska, vyhodila z okna? Tak brácha si ho vzal a dnes s ním byl u nás, je milučký, ale ustrašený, bojí se lidí. Dnes na Primě v 19 hod. bude jak ho přebírá. Tak se budu dívat.
Nevím jak někdo může být tak zlej a vyhodit pejska ze 3 patra, chudáček špatně chodí, prostě trauma na celý život.

luly3
7. bře 2009

ili verím že u brata mu bude fajn 😉
a tvoj brat mosí byt velmi dobry človek 😉

ili5
7. bře 2009

Prý byl jen v koupelně zavřený a jak se vyčůral, tak ho zbila. Prostě maraz. A nemůže se dojíst, hltá, nedávala mu najíst, tak sní co vidí.

melisska
7. bře 2009

ili je mi luto, ze su medzi nami taki bezcitni ludia, mali by ich niejako trestat ked ublizuju zvieratkam 😔 naozaj mas dobreho braceka 🙂

saze
7. bře 2009

Reportáž jsem bohužel neviděla. Ale brácha je fakt super když tohle udělal.

milena26
7. bře 2009

ili moc gratuluju a drzim palecky aby se drobek snazil a ty jsi ho mela zitra doma u sebe v perince 😉 budu taky drzet palecky 😵
ja reportaz videla,byla jsem akorat u babicky poprat ji k zitrejsimu MDŽ tak jsme tam jukali na zpravicky, je moc hodnej ze si toho psika vzal,bylo videt,ze je vyplasenej,a tu babu bych hnala 😠

luly3
7. bře 2009

ajoj ili aj ja som pozerala reportáž a sama mam psíka,
jaaaj neviem pochopit aky ludia možu robit toto zvieratam
ved bol krasny taky drobec, no hlavne že mu bude už dobre
a tej žene by som urobila to iste nech vie ako mu bolo,tak

milena26
8. bře 2009

ili už sis volala do caru jak se daří prckovi ? 😉

já si volala do caru,ale není tam sestřička,tak nic nevím ☹ tak doufám,že se jim daří ....... každopádně zítra žhavim drát 😅 😵 😉

saze
8. bře 2009

Milenko - držím palce.
Ili - tak jak ?
Holky já jsem 6 den po Ket a jsem pěkně nervní. Bojim že to nevyšlo. Ale hned další měsíc jdeme zase do toho. To jediné mě utěšuje, že tam máme ještě 2 mrazáky.

milena26
8. bře 2009

sazi moc držím palečky aby byl testím pozitivní a ty jsi byla mile překvapená 😉 hlavně klíííííd nervíky tomu rozhodně nepomůžou 😉
ale ono se to jen tak řekne že ??

kapunka
8. bře 2009

čau tak v pondělí další UTZ a středa nebo čtvrtek KET 😀 😀

neuděláme tabulku???

milena26
8. bře 2009

kapunko tabulku už jsme udělali přecííííí 😉

milena26
8. bře 2009

Milena26 - Milena 29let,Car-gennet Praha, máme 4 mrazáčky, bereme Estrofem 1x1 tbl.,prednison 1x1 tbl.,clexan inj. (na ředění krve).

Kapunka - 32 let, ET říjen08, KET leden09, další KET kolem 8,března, nebereme nic jen chilli a babyplan

Musilka - Markéta, Car Pronatal ,IVF 9/O8 OHSS, 11 mrazáčků, KET kolem 11.3. beru estrofem 3x1, divigel 1x2,vitamínky B a E, 9.3.UZ

ili5- Car FA Olomouc, 1.IVF Ostrava neg, 4 zmrzlinky, Divina 3x1, listovka, Utroš 3x2, 8.8. KET

luly - Car GF 1 IVF máj08 neg 0 snehuliačikou, 2 IVF december 1HCG 50, hcg kleslo- potrat,
9 snehuliačkou, KET marec2009 užívam: kys.listovú,piridox,prednison

katuska23-Gennet Praha, Po odběru vaječníků tepenné krvácení do břicha,nuceno odebrat roztrhaný vaječník,pouze jeden mrazáček,beru estrofem,listovku a babyplan,kontrola v caru 10.3.

milena26
8. bře 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Milena26 - Milena 29let,Car-gennet Praha, máme 4 mrazáčky, bereme Estrofem 3x1 tbl.,prednison 1x1 tbl.,clexan inj. (na ředění krve). 9.3.09 volat a asi ket

Kapunka - 32 let, ET říjen08, KET leden09, další KET kolem 8,března, nebereme nic jen chilli a babyplan

Musilka - Markéta, Car Pronatal ,IVF 9/O8 OHSS, 11 mrazáčků, KET kolem 11.3. beru estrofem 3x1, divigel 1x2,vitamínky B a E, 9.3.UZ

ili5- Car FA Olomouc, 1.IVF Ostrava neg, 4 zmrzlinky, Divina 3x1, listovka, Utroš 3x2, 8.8. KET

luly - Car GF 1 IVF máj08 neg 0 snehuliačikou, 2 IVF december 1HCG 50, hcg kleslo- potrat,
9 snehuliačkou, KET marec2009 užívam: kys.listovú,piridox,prednison

katuska23-Gennet Praha, Po odběru vaječníků tepenné krvácení do břicha,nuceno odebrat roztrhaný vaječník,pouze jeden mrazáček,beru estrofem,listovku a babyplan,kontrola v caru 10.3.