Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

katuska23
20. bře 2009

ili já si objednala jiné,ty v lékárně neměli.....udělala jsem to proto že je nemám hned doma tak nebudu testovat🙂

ili5
20. bře 2009

No je jich spousta druhů. Já měla před 17 lety krásný, 6 hran s víčkem, tam se to nalilo moč a čekalo. Pak se mi tam oběvilo + znamenalo pozitivní. Asi 10 let jsem si to nechávala na památku, ale plusko se roky ztrácelo, tak jsem to pak vyhodila. Ty sprosté proužečky co vyrábí China, bych si asi nenechávala 😀 .
Hodně štěstí ostatním.

milena26
20. bře 2009

katu neházím flintu do žita... to asi každá vycítí jak to je....
holky hodně štěstí... a všem čekatelkám po ketíku přeju //

ili5
20. bře 2009

Mil, budeš ještě testit, nebo počkáš jen krev? Já dnes cítím že dostanu mrchu. Pnou mě prsa, bolí ledviny, takže dnes do večera to musí dotzit. Prsa mě nebolely do dnešního dne.

milena26
20. bře 2009

ili my na krev nechodíme jen testujeme,ale v pondělí zavolám do caru a zdělím jím výsledek a hned se objednám k dr a v dubnu bych chtěla jít na další sněhurky

katuska23
20. bře 2009

mil a stimulovala jsi sliznici?jo viď?tak v gennetu chtějí po užívání estrofemu měsíc pauzu.... ☹ je mi to moc líto,věřila jsem že ti to vyjde 😔

lubkaeck
20. bře 2009

Ahojte kocky 😉

Ja som len taka striedma dopisovatelka 😉

Zo mna tiez utros vyteka najma v noci a cez den staci slipka, ale niekedy je chuda cela mokra 😀
Ja chodim do prace, tiez som sestricka, ale ja robim len denne 12 hodinove smeny 😉
No a v buduci piatok mam ist na krv, ale v utorok mam dostat mrchu, tak som zvedava a testovat sa bojim 😕 😕

Cakatelkam na // drzim silno palce 😉

ili5
20. bře 2009

Když jsem chodila do OV, tak tam na nic nečekali, hned si mohla stimulovat na další pokus a ket navazoval další měsíc. Pauzy nedávali, jen když platíš.
To slyším poprvé, že ne krev se někde nechodí, někde na ty testy nevěří. Já musím tolik kilásků i když vím, že na nic. Snad bude mít na mne čas a nahodí mi hned stimulku na další pokus. jen ty peníze nevím, ale v Olomouci je to prý o hodně levější, tak uvidím.

milena26
20. bře 2009

ili tak to je škoda ,že kvůli krvi musíš tak daleko,ale zase je to lepší.... U nás se dělá jen test za 14 dní a voláš tam každopádně výsledek at je jakýkoliv..... no jsem zvědavá jak to bude ,když jsem musela stimulovat sliznici,ale to budu muset stimulovat i na další ket neroste mrška jedna,no uvidíme noooo

katuska23
20. bře 2009

Mil já jsem to právě četla na stránkách gennetu,primářka a Vykysalá tam psaly že je lepší mít pauzu,pokud probíhá stimulace sliznice,zjišťovala jsem si to.My už nemáme žádného mrazáčka tak jedině IVF pokud to nevyjde....a to nevím jestli se jim do toho bude chtít znovu jít....

ili5
20. bře 2009

Tak jsem měla pravdu, už špiním. Volala jsem do Car jestli mám vysadit prášky, že test negativní a špiním, řekla mi p.dr, že nemám vysazovat prášky, že to nic neznamená, že test je možná brzy, že ukáže až krev. Tak zavádím dál. V pondělí vám řeknu jak jsem dopadla a jestli můžu hned stimulovat, jestli to nebude drahé.

milena26
20. bře 2009

ili jo jo určitě dej vědět a doufejme,že v car mají pravdu,že na test je ještě brzy.....
katu nooo tak si olt dáme měsíc oraz a pak by jsme začli znovu od začátku.... chjooooo to je smůla... 😢

katuska23
20. bře 2009

mil neboj jednpou to vyjít musí já se tím uklidňuju pořád,dokud máme šanci tak musíme věřit 😉

milena26
20. bře 2009

katu to joooo,já věřím,že to jednou vyjde... ale toho zklamání je na mě nějak moc..... já se toho krásnýho pupíku s miminkem asi nedočkám... budu mít jen ten svůj pupek co mám z těch všechnech hormonu,a mimi nikde... dneska to asi balím,mám depku jako blázen... a nechci to na vás přenášet.... ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 ☹

katuska23
20. bře 2009

mil pojď na icq 😉

musilka
20. bře 2009

tak od dnešní 13. hodiny mám v sobě dva osmibuněčný embrouše a teĎ děj se vůle boží 😵

ili5
20. bře 2009

musilko, to je krásné, tak držím palce, ať alespoň tobe se to už konečně povede. Drž se a piš jak ti je. 😉

Mil, tys byla na imunologii, Holky opravdu se musí až do Plzně, nejde jen poslat krev?

musilka
20. bře 2009

ČEKATELKY NA //:

Ixi- Lenka 23 rokov, SPLN Kosice, :IVF-oktober 08-tehotna december 08 MA, mame 14 zmrzliniek, 1.KET 4.3.2009 berem Estrimax 3x1,Utrogestan 2x2,vit.E, Acidofolan, Calibrum Babyplan a kys.listovu vlozili nam 2 babulky, TT 18.3.

Milena26 - Milena 29let,Car-gennet Praha, máme 4 mrazáčky, bereme Estrofem 3x1 tbl.,prednison 1x1 tbl.,clexan inj. (na ředění krve). 9.3.09 -dnes zavedeny 2 embrijka, tt 24.3.

Kapunka - 32 let, ET říjen08, KET leden09, utrogestan a babyplan,KET 12.3. 2 embýsové

ILI5- Ili 35 let, Car FA OL, 1 mražáček, KET 8.3. 3x1 Divina, 2x3 Utroš zavést, 1x1 Listovka tt 23.3

Kalka-Míša 33let, 1 KET 6.3. dvě emryjka, beru Utrouš, Estrimax, Prednison, těhu test 21.3.

Fialka70- 38 let (za 14 dní 39) - Gennet - 2x neúspěšný ET, 1 KET - zamlklinka, 1 KET storno - nevyvíjející se embryjka teď 2. IVF - 12.3. KET - 2 blastocysty po 5 denní kultivaci, u jedné proveden AH - utrogestan 2-0-2, 1/2 prednison, 1/4 anopyrin 400

Musilka - Markéta, Car Pronatal ,IVF 9/O8 OHSS, KEt 20.3. dvě embryjka, beru 4x1 estrofem, 3x2 utrogestan, 1x2 divigel, prednison tt 5.4.

ČEKATELKY NA KET:

luly - Car GF 1 IVF máj08 neg 0 snehuliačikou, 2 IVF december 1HCG 50, hcg kleslo- potrat,
9 snehuliačkou, KET marec2009 užívam: kys.listovú,piridox,prednison

ili5
20. bře 2009

tak už jen luly.
musilko jak se cítíš?

musilka
20. bře 2009

il no trochu mě bolí spodek nemohli mi roztáhnout čípek tak to dost bolelo a i embrya dávali nadvakrát páč jednomu se nechtělo z katetru ven tak mi ho zaváděli znova ale teĎ už bude všechno jen fajn 😵

katuska23
20. bře 2009

musil držím palce 😉

kalka
20. bře 2009

Ahoj holky🙂 Tak všem mrazáčků držím pěsti 🙂

Já se chystám na těhu test zítra ráno.. ale holky asi nic.. protože se cítím jako před mrchou.. 😒
Tak mi zítra držte pěstičky!

Hezký večer 🙂

luciik
20. bře 2009

Holky, v jakém stádiu vám zamražovali embryjka?

musilka
20. bře 2009

lucc mě je zamrazovali po 24 hodinách a teď před KETem je 48 hodin kultivovali

kalka
20. bře 2009

luciik.. jestli si dobře pamatuju.. tak 14 nám jich zmrazili hned druhý den po oplodnění a 5 jich zamrazili po čtyř denní kultivaci.. to už byly blastocyty..

ili5
20. bře 2009

lucik, v OV tvrdí, že všechny 8 buněčné mrazí, ale po převezení do Olomouce se 3 rozpadly, špatně zmrazené a jedno jen 4 buněčné. Takže se nedovíš. Ale každý car jinak.

kalka, tak zítra dej vědět. Já dnes špiním jsem 33 DC.

kalka
20. bře 2009

ili5.. sakra 😒 a to špiníš i přes Utrouš???

kalka
20. bře 2009

ili5..ale špinění ještě nemusí znamenat, že se nezadařilo! Zkoušela jsi si doma už těhu test???

katuska23
20. bře 2009

lucii mě je vzali v pátek a v neděli zamražovali jako dvoudenní,teda vlastně toho jednoho,a teď ho jeden den rozmrazili a druhý mi ho dali....

kalka
20. bře 2009

katuska23.. no.. normálka.. a copak se ti na tom nezdá? 😉