Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

karolo
16. bře 2009

Já bydlím blízko Opavy.

luly3
16. bře 2009

ili ako testovala si????

milena26
16. bře 2009

kapunko nesmutni...co ty víš co se ti děje v pupíku... koukej vydržet.. vy aspoň chodíte na kontroli at to dopadne nebo ne ale my si děláme jen testíky... chjoooooo 😅

luly3
16. bře 2009

je tu niekto? 😕 😕 😕

musilka
16. bře 2009

ahoj lul 😉

luly3
16. bře 2009

ahoj musilka 😉 kedy ideš ketovat?

musilka
16. bře 2009

lul no měla jsem jít už minulý týden ale nemám sliznici zítra jdu na další UZ a kdaž bude tak KEtík bude tehle týden asi v pátek tipuju

luly3
16. bře 2009

noooo to je super sa tešíš čo???? 😅 😕 😅

musilka
16. bře 2009

lul no spíš se bojím jak dopadnu zítra poslední dobou mě moc pozitivní zprávy cose KETu týče doktor nesdělil. Tak uvidíme jak zítra. A ty jdeš kedy?

luly3
16. bře 2009

no mne to podla mrchy vychádza na 29.3
neboj zajtra ti povedia dobru správičku

musilka
16. bře 2009

luly no doufám že vám sem budu moct zítra napsat že jde vše podle plánu 😵

kapunka
16. bře 2009

milena - já taky jen udelám test žádná kontrola...je v případě // 😲

milena26
16. bře 2009

musilko na zítřek budu držet palečky at sliznice naroste a můžeš jít do ketíku... 😉 tobě dr nedal nějaké léky na růst sliznice ?

milena26
16. bře 2009

kapunko ahááá já myslela ,že jdeš i když nebude// 😕

m.aa.b
16. bře 2009

Ahojky holky
Mohla bych na vás mít otázečku? Je možne, že budu mít pozitivní test při každém těhu v jiný den? Po ET v říjnu jsem měla posit. test už 7 den poET, no a teď jsem 9 den po KETu a nic ?! 😒 😒 Tak jen jestli je ještě naděje ....
Více méně jsem smířená že to neklaplo.... 😔

Jinak všem držím palečky 🙂 🙂 🙂

musilka
16. bře 2009

mil no dal brala jsem 3x estrofem a 2x divigel od 1.DC no a ještě 17. DC jsem pořád měla jen těch 5 mm takmi zvýšil estrofem na 5xD a uvidíme zítra. Já špatně reaguju na jakoukoli hormonální léčbu takže se to bude muset asi zkoušet víckrát no než sliznice opravdu naroste

milena26
16. bře 2009

m.aa.b nooo já měla po ET taky pozitivní testík už 8 den po ET ,ale co tak pročítám,tak u ketu se to asi ukazuje pozdějc....saze měla taky 8den po ketu pozitivní a 10 den našla // tak neházej flintu do žita a bojuj 😵 😉 držím palečky 🙂 😉

angel78
16. bře 2009

ahojte dievcata, pripajam sa k vam. ja som dnes 8 den po ET. vcera som sa v noci zobudila asi 3 krat na to ako straasne ma bolia krize. Moja kamoska ked otehotnela tak prve tyzdne chodila na masaze, ze ju krize bolia 😀 a to bola tehotnaaa 😀 😀 😀 takze verim ze je to pozitivneeeee 😉

kapunka
16. bře 2009

angel držíme palečky!!!! 😎 a co jiného cítíš? a bereš utrogestan?? 😎

milena26
16. bře 2009

angel tak to budu držet palečky aby to dopadlo jak píšeš 😉 // samo 😵

milena26
16. bře 2009

musilko no to je škoda,ale budu moooc držet pěstičky aby sliznice narostla....jsou to nervíky,ale zase lepší to zkusit pomaleji aby věděl jak reaguješ než aby tě předávkoval... ale i tááák tfuj tfuj tfuj na zítra 😉

m.aa.b
16. bře 2009

Flintu jsem ještě nazahodila, ale .... pořád si s prďolkama povídám a vysvětluju jim proč tam musí vydržet 😀 😉 jo ataky je uplácím 😅 slibuju co jim pěknýho koupím 🙂

Bylo by fajn kdyby se to po KETu ukazovalo později - jsem rozhodnutá počkat na další test do pátku to budu 13 den po KET tak uvidíme....

jinak taky mě píchá v břiše a od neděle jsem už několikrát byla přesvědčená že jsem to dostala a nic 😕 tak jsem zvědavá.

milena26
16. bře 2009

auuu tak jsem přišla na to,že mě začínají bolet prsa.... 😅

m.aa.b
16. bře 2009

Tak ty mě bolely tak do 4 dne po Ket a pak zničeho nic přestaly ...

angel78
16. bře 2009

necitim nic moc. sem tam ma trochu pichnu vajecniky ale inak nic. som z toho bola trochu smutna ked som citala ako tu dievcata maju vselijake priznaky a ja nic, ale verim, ze to uz vyjde 🙂 Hej beriem utrogestan, prednison a medocriptine. ..no a baby plan a kyselinu listovu 🙂 a ty si kapunka ktory den??

angel78
16. bře 2009

jaaj no a prsia trolilinku, ale tie mam take trochu citlivejsie este od stimulky, tak to moc neberiem.. to je podla mna z tych hormonov, ved aj velkost je riadna 😀 tie by mohli tak zostat, hihi 😀 😀

milena26
16. bře 2009

m.aa.b tak vydrž .když bobásky takhle hezky uplácíš,tak to tam jistě budou 😉

kalka
16. bře 2009

Ahoj holky.. dnes jsem 10 den po KETu... beru 3x2 Utrouše, 3x1 Estrimax, 1x Prednison.. Jde o můj první KET tak jsem napnutá ... testovat chci tule sobotu... holky před chvilkou jsem na konikovi četla, že mrcha může přijít i přes Utrouš a tady jsme četla, že většinou po KETech přijde 10 den po transféru.. tak mě to docela vyděsilo.. jsem vůbec celá vyplašená.. Při IVF ET neproběhl protože jsme měla OHSS.. už se to všechno nějak dlouho táhle.. teď je to čtvrtý rokem.. dítě zatím nemám.. Tak jsetli můžu tak mě zařaďte do to vaší tabulky..

Kalka-Míša 33let, 1 KET 6.3. dvě emryjka, beru Utrouš, Estrimax, Prednison, těhu test 21.3.

Jinak mě bolí pořád prsa, podbříšek.. jinak žádné změny, ale ani tohle za žádný znamení nepovažuju, to spojuju s Utroušem.. ten je na to jak dělanej.. jediný co mě udivuje, že nemám vůbec chuť na maso.. to jediný.. přitom já bez masa ani ránu.. a teď jsme si ho dokonce odendala z talíře.. ale raději to ničemu nepřičítám.. Musím vydržet do soboty..

Tak holky hozký večír 🙂

kalka
16. bře 2009

Jo a chodím do CARu v Praha Podolí 😉

angel78
16. bře 2009

vitaj Kalka a drzim palceky.ako to ze mas test az tak neskoro? kdze si bola na ET uz 6.3? ja som bola 8.3 a testik mam uz 20.3