Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

kalka
22. bře 2009

no to jo.. a když mi někdo začne říkat nemysli na to, tak se mi obrací kulomet v kapse! 😠 😀 a nebo ještě miluju větičku.. "to bude dobrý!" 😠 😅

kapunka
22. bře 2009

a já miluju: ..ono to jednou vyjde neboj...

kalka
22. bře 2009

😀 😀 😀 ještěže tu máme koníka 😉

kapunka
22. bře 2009

ahojte - tohle jsem sem vložila já před několika dny - aspon vidíte, jak jsem pitomá..jenže člověku se dobře radí, než ho to samotnýho potká....

z poradny IVF:
Přii gravitestu po KETu záleží především na citlivosti použitého testu a na tom, jak stará embrya byla zaváděna. 14. den vývoje embrya (12 dní od transferu embryí starých 2 dny) je hraniční dobou, aby test s citlivostí 20 IU detekoval HCG a byl pozitivní. V tomto případě může být ještě určitá šance, že test bude s odstupem pozitivní. Byla-li ale zaváděna embrya stará 5 dní, je již šance na úspěch poměrně malá.

jenom nevim co to znamená ta hraniční doba??

kalka
22. bře 2009

řekla bych, že právě těch 12 dní je hraniční doba.. že u některé z nás může už test ukázat dvě // a u jiné ještě stále ne.. i když třeba těhu je.. teda alespoň to tak chápu 😉

takže to co tu teď čtu, tak vlastně mám ještě maličkou naději, že mám v sobě mrazáčka který se drží 🙂 v pátek jsme si dělal mamatest a teď jsme na koníkovi koukala, že spousty holkám ukazoval negativní výsledek a přitom byly těhu..

kalka
22. bře 2009

teda.. ta hraniční doba.. jsme měla napsat 14 dní

kapunka
22. bře 2009

no 12dní od ketu... ale jde o to že on tam píše o dvoudenních - ty já měla...kdy jsi byla ty a jak strá embr.???

kalka
22. bře 2009

no a mě zaváděli jedno emryjko 5 dní staré a jedno 2 dny staré... babo raď.. no prostě zítra se to rozlouskne..

kapunka
22. bře 2009

no tak vidíš - možná se to malé drží.....

kalka
22. bře 2009

na KETu jsme byla 6.3. takže dnes jsem 16 den po KETu...

kapunka
22. bře 2009

tak uvidíš 😎 držím ti palečky!!

katka444
22. bře 2009

ahojte, babemky, co sa stalo s katuskou 23? kukam, ze co nove, ci robila testik a ona ma vsetko vymazane 😨 aj album aj fotku s pasu. co sa stalo?

kalka
22. bře 2009

nic jinýho si nepřeju 🙂 zrovna v sobotu jsme měli a manželem roční výročí svatby.. ale spolu jsme už 9 let, tak jsem si tu sobotu ráno říkala, když jsem testovala jaký to bude krásný dáreček.. a místo toho mi bylo do breku.,. já už ani ale nebrečela.. snažíme se o miminečko už čtyři roky.. asi jsem všechny slzy už vybrečela.. jen jsme pak ještě ležela v posteli a koukala do stropu a a ni nevím nad čím jsem přemýšlela... tisíce smíšených pocitů.. ale slzy nikde.. 😔

kalka
22. bře 2009

katka444 😕 vůbec jsem si toho nevšimla... 😲 vůbec netuším co se mohlo stát ☹

kalka
22. bře 2009

kapunka jsi hodná.. moc děkuju 😉

katka444
22. bře 2009

kalka ale na 16 den po KETu by si uz mala mat mrchu nie 😕

kapunka
22. bře 2009

katka tu drží utrogestan asi..nebo těhu 😎 😎

kalka
22. bře 2009

právě utrouš jsem měla naposledy v pátek večer... když jsem v sobotu ráno měla negativní test, tak jsem si Utrouš už nevzala.. ale ještě beru Estrimax... a ten možná taky drží mrchu na uzdě.. 😒

katka444
22. bře 2009

urcite tehu 🙂 a bola uz kalka na krvicke?

kalka
22. bře 2009

katka444 kalka jde na krvičku zítra ráno a vpoledne si budu volat na výsledky 😉

katka444
22. bře 2009

jujha, tak to drzim palceky 😉 a v poledne nakuknem 🙂

kalka
22. bře 2009

jak to bude možný tak dám vědět.. ale spíš až později odpoledne 😉 a díky 🙂

kapunka
22. bře 2009

🙂 🙂 🙂

kalka
22. bře 2009

holčiny já se s vámi pro dnesšek rozloučím... zítra vám dám určitě vědět jak jsme dopadli... 🙂 papulík 🙂

ixi
23. bře 2009

dobre ranko kocky 😵 😵 😵

milena26
23. bře 2009

taky přeju dobré ránko 🙂

tak jsem volala do caru,že test je negativní a mrcha nikde,tak jestli mám vysadit léky,tak mi řekla,že neee ,že mám přijet na krev aby věděli co a jak,takže letím do Prahy a pak se zase ozvu papa

ixi
23. bře 2009

milenka tfuj tfuj bodaj by to bolo pozit 😉 ja tiez po et som mala negat testy a krv bola pozit. 🤐 drzim palce

milena26
23. bře 2009

ixi noo to se dozvím dneska kolem třetí,tak uvidíme noo ,chtějí vědět proč jsem nedostala mrchu ,když test byl negativní... tak jsem sama zvědavá nooo .... 😅

luciik
23. bře 2009

Ahoj kočky, Mil, tak mooc držím palečky 😵
Já jdu v pátek na uzt, tak doufám, že KET bude o víkendu nebo začátkem týdne 🙂

milena26
23. bře 2009

luci tak to tfuj tfuj tfuj a at se ketík podařííííí 😉 hodně štěstíčka