Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

luciik
23. bře 2009

Mil, děkuju, moc tomu nevěřím, po tom co vidím tady ☹

milena26
23. bře 2009

luci.. to nemusí být stejné u tebe tak klídek a věř že to klapne 😉

luciik
23. bře 2009

Mil, a kdy budeš znát ten výsledek??? Jsem napnutá, jak špagát 😀

milena26
23. bře 2009

luci jsem napnutá jak kšandy ,ale neovlivním to jen se dozvím 100% výsledek.... nooo na odběrech říkala,že si mám zavolat kolem třetí...

luciik
23. bře 2009

Teda, tak to tady budu sedět a čekat, snad vše dopadne dobře 😵

milena26
23. bře 2009

luci uklidním tě...volala jsem tam a výsledky ještě nejsou...takže volat buť po 16té hodině nebo zítra... já mám noční tak se jdu nachvíli natáhnout snad usnu a stihnu zavolat po tý 16tý hodině.... 😅

luciik
23. bře 2009

jéééééé, tak to já jdu vařit, ve čtyři jsem tu jak na koni 😵

beryk
23. bře 2009

Ahojda holky,můžu mezi vás? Já jsem včera byla na odsátí folikulů,bylo jich 1o , měla jsem z toho takovou radost. Dnes jsem si měla volat jak to vypadá(máme to metodou ICSI),tak mi řekli ,že zralých bylo 7,z toho jedno se nepodařilo oplodnit,jedno bylo s vadou,tak mi zbylo 5vajíček a zítra si mám zavolat zas jak to vypadá. Ted místo radosti mám strach,aby už vajíčka byly v poho a ve čtvrtek bych mohla jít na transfer. Je to můj druhý pokus, první byl v listopadu,otěhotněla jsem,ale 8tt zamlklý potrat.Mražáčky jsem žádný neměla. Chtěla bych se vás optat,kolik vy jste měli folikulů a kolik jich vydrželo.

kapunka
23. bře 2009

berak - já měla 23 a k použití bylo 12 😀

annina
23. bře 2009

beryk - já 19 folíků - 17 vajíček(některá nedozrálá)-13 oplodněno ICSI - 2 zavedeny - 7 vhodných na zamražení
Jsou na tom kočeny mnohem hůř! Drž se 🙂

ixi
23. bře 2009

beryk ja som mala 28 a stoho som mala 16 oplodnenych 🙂

vladka1
23. bře 2009

milé březnové KETinky....
chci Vám poslat optimismus ....minulý týden se mi narodil clapeček...taky z KETu...( dávali mi naději 5% )...
držím Vám všem palce...a hodně štěstíčka 🙂

luciik
23. bře 2009

Vladěnko, moc děkujeme za pozitivní zprávičku, gratulujeme a přejeme mnoho zdravíčka 😵

Mil, tak co?????????????,

ili5
23. bře 2009

vladko, super, moc gratuluji.
Tak krev je negativní. Dnes jsem tam nebyla, jen u svého dr. V pátek jsem objednána do poradny a čekat se nemusí po KET, tak v pátek jedu se domluvit. Jen ten spermiogram nevezmou, nebo v pátky to nedělaj, tak pak až pojedem po druhé. Takže nemocenskou zatím rušit nebudu 🙂 Budu čekat, ale až to schválí pojišťovna, nevím jak dlouho se čeká.

musilka
23. bře 2009

hojda tak jsem z práce doma zítra jdu až na odpol tak se dlouho vyspinkám 😵 😵 😵 Dneska to je tři dny co jsem po Ketíku takže uvnitř už je asi vše rozhodnuto. Občas mě tak divně píchne v břiše ale nedávám tomu žádnou váhu. Uvidíme 😉

luciik
23. bře 2009

Ili, tak vzhůru do dalšího pokusu 😵
Musil, doufám, že to všechno klapne 😵
Kde je ta Milena???? Sarkra, pořád čekám na info a ona nikde 😕

musilka
23. bře 2009

lucii i já doufám sice se snažím na to neupínat a nevěřit ale pořád je tu ta možnost co kdyby 😵

ili5
23. bře 2009

Taky furt zahlížím kde je Mil, jak může spát? Já jsem nervozní místo ní a ona si chrupe.
Mil , 😠 vstávej a piš.

luciik
23. bře 2009

Musil, přesně tak, ale tohle prostě neovlivníme 🙂
Mil, vstávéééééééééééééééééééj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

beryk
23. bře 2009

Vlaďko,taky se přidávám k gratulaci,přeji tobě a mimískovi všechno nej nej nej...... 🙂

bonsai
23. bře 2009

😢 ahojte dievčatá..ja mám tiež krv negatívnu..aj keď mne sa zdá 10 deň po vložení skoro..síce mi vkladali blastocystu 5 dňové embryjko.. 😢 😢 ..rozhodli sme sa s manželom, že ešte jedno IVF skúsime..mám tento rok 37 rokov..tak už nemám chuť byť ako pokusný králik..ak ani 2. IVF nevyjde..už to vzdávam..nemienim život podriadiť čakaniu na // čiarky a sporenie peňazí na lieky, injekcie..možno som len nahnevaná, že to nevyšlo, že...

ili5
23. bře 2009

bonsai, to jsem taky říkala, ta beznaděj je děs. Ale to tě přejde, já ještě 2. ivf podstoupím a taky jsem se zařekla, že už e. Myslím, že ale naposledy. V pátek jedu se domluvit, tak snad to nebude moc drahé.

luciik
23. bře 2009

Bonsai 😢 😢 😢

bonsai
23. bře 2009

lucik ďakujem..ili..Ty si už dostala aj mrchu?..ja ešte ani nešpiním..ale už mám vysadiť lieky..a asi sa pôjdem dohodnúť čo ďalej, ak dostanem mrchu..ešte to skúsim..ale neviem, či to mám urobiť teraz alebo neskôr..neviem, či budú potrebovať znova sledovať 3 cykly..

luciik
23. bře 2009

Mil, asi se tě nedočkám ☹

milena26
23. bře 2009

holkýýý já nechrnííím já jsem tomu dala trošičku čáááásek sem se musela smát jak mě tady taháte z pelíšku ......

jinak u nás nic nového pravda byla jen potvrzená krev negativní... jen jsem se dozvěděla,že moje dr tam nebude celý duben ☹ tak jsem se objednala k jiné dr ,ale aaaaaž na 23.4. což je určo jeden cyklus...tak snááád to zvládnem a v květnu půjdeme nooo ,tak to asi budu tichý posluchač a z postraní budu fandit...... 😒 ☹ 😔

kapunka
23. bře 2009

mil 😢

milena26
23. bře 2009

bonsai..... je mi to moc líto,ale není brzy 10 den po ket ?

kalka
23. bře 2009

Ahojky holčiny.. takže krevní testy potvrdily, že nejsem těhu ☹ .. Každopádně jsem pak hned mluvila s Dr. a není problém hned další cyklus jít na další KETík.. takže teď jen čekám kdy přijde mrcha a pak tak za 14 dní jdu na další KET 🙂

milena26
23. bře 2009

kalka tak to máš super zprávičky nám se to o měsíc asi protáhne,mám chut napsat mojí dr meila.... aby se to dalo stihnout ještě v dubnu....