Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

musilka
2. bře 2009

mil aha to já mám dneska nočko nic se neděje je klídek tak internetim 😅 a nudim se 😀

katus jaký snad ? Jedině určitě 😉

musilka
2. bře 2009

od embryologa mi bylo řečeno březnem začíná jaro všechno pučí rozmnožuje se tak proč byste nemohli i vy ? 😀

milena26
2. bře 2009

tak holky brou brou já jdu do peřinky dělat tu peřinku 😀 at máme kam ustlat sněhurkááám 🙂 😉

musilka
2. bře 2009

mil dobrou 😵 taky bych šla do péří ale bohužel až ráno 😅

milena26
2. bře 2009

jistě na početí je nejlepší jaro to řekl i můj gyndař před 2 roky nám 😀

já budu mít nočku středa čtvrtek ,tak uvidíme jaká bude 😉

katuska23
2. bře 2009

musil tak dobře 😉

musilka
2. bře 2009

mil taky jsi špitálnice?

musilka
2. bře 2009

katus já vím že je v tvé situaci těžké v něco doufat něčemu věřit ale s dobrou náladou se vše zvládá líp ne? A optimismus naší situaci jen prospěje chceme přece veselá mimnika 😵

katuska23
2. bře 2009

musil já budu asi věřit víc až zjistím že bobek žije a dostanu ho do bříška 🙂

musilka
2. bře 2009

katus to je jasný a úplně tě chápu... ALe věřím že to všechny doklepeme až do porodu ta smůla už se musí někdy prolomit

milena26
3. bře 2009

musil nene nejsem špitálnice 🙂 já dělám v potravinářským průmyslu 😉

ili5
3. bře 2009

Ahojky, tak kde jste všechny, už jsme byly na 3 straně!!
😒

katuska23
3. bře 2009

když sem nikdo nechodííííííííííííííííííí

kapunka
3. bře 2009

caute - tak dnes kontrola UTZ - prý zatím ovu nic nenapovídá...je to 13DC - ale při KET to zase tak moc nevadí, když není ovu - hlavně aby byla sliznice....to je zajímavý ne????????????? já myslela že ta ovu být musí..ale zní to logicky..takže v pátek další UTZ a tak myslím že v so nebo v po KET..

dorra
4. bře 2009

Kapunko, já OVU taky nemám, embrya mi rozmrazili jen orientačně po OVU - 15.-16. den. Byla jsem na KET jen jednou, ale i ET mívám po 16. DC.
Strašně Ti závidím, v dobrém samozřejmě!!!!, bo jsi byla po KET, když jsem se k vám přidala a teď už fičíš zase. Já jestli v pátek nedopadneme, tak mám chuť jít taky na KET ..a hned, ale budu muset té těhu děloze dát 3 měsíce čas, aby se dala do rychtiku a odpočinula si. A to mě otravuje. Navíc nevím, co by mi na to řekli v práci.. Ale to je fuck.

milena26
4. bře 2009

ahoj dorro
ted tomu nějak nerozumím,ty jsi těhulka néé ?

milena26
4. bře 2009

jinak dobré ránko holky 🙂

kapunko ,OVU být nemusí ,podle toho co miřekla dr. tak oni sledují sliznici a pak podle toho jak rozmrezí embrijka,tak se musí trefit do tojho období - podle stáří embrijka,jinak zajímavý to rozhodně je 🙂 a nejen KET ,ale celý IVF program 🙂 tak na pátek budu držet palečky aby všechno klaplo 😉

já jdu na KO zítra kolem oběda tak jsem taky zvědavá jak dopadneme....ale že to jsou nervíky to joooo ,ještě,že chodím do práce a nesedím doma,to bych se asi z toho stresíku nevyhrabala.... 😅

milena26
4. bře 2009

dorro... já po ET měla taky pozitivní testíky.. a i na UTZ se nám mimísek ukázal.... a pak na další kontrole se ukázalo,že se přestal vyvíjet ,tak jsem musela jít na revizi a dr pak říkala,že bych mohla jít hned na KET ,ale pak chtěla to imuno.... tak se to protáhlo o půl roku

ili5
4. bře 2009

Dobré ranko, kapunko a kolik ti narostla sliznice? Byla ok? Máš ještě čas, já jdu na KET 21.den, tak mi z těch 9 určitě ještě poskočí 😀 .
Mileno, držím pěsti, pak hned pískni jak to s tebou vypadá.

Jinak ta naše debata tady opravdu vázne, pište, nebo nás zamknou, papa. 😠

kapunka
4. bře 2009

ahojky - já nevím jak moc vyrostla. ale určitě 8mm jo 🙂

milena26
4. bře 2009

kapu kdyby nebyla dostatečně vysoká,tak by tě na ketík nevzali nebooj
🙂

katuska23
4. bře 2009

ahoj holky tak já jdu zítra na kontrolu kk primáři co mě operoval tak si od něj tu sliznici nechám změřit...budu sice teprve 8DC ale abych věděla 😉

mil a ty jdeš na kontrolu zítra nebo jsem se spletla?

milena26
4. bře 2009

katu jdu zítra na KO UTZ 😉

katuska23
4. bře 2009

tak ať ti to dobře dopadne 😉 jsem ráda že aspoň ty jsi u své doktorky spokojená 😉

kalka
4. bře 2009

Ahoj holky 🙂 Tak dneska jsem 12 DC a sliznici po stimulaxi Estrimaxem mám 9 mm. A KETík mám naplánovaný na pátek. Tak se hrozně moc těším a zároveň bojím 🙂

katuska23
4. bře 2009

kalko už?no to je paráda 😵 takže já když budu mít kontrolu 13DC mohlo by se to taky stihnout? 😲

kalka
4. bře 2009

katuska23 Já myslím, že bez problémů 🙂 Dneska mi doktorka říkala, že sliznice na KET by v ideálním případě měla být od 11 - 14 mm.. takže u tebe není nic ztraceno 🙂

katuska23
4. bře 2009

tý jo já myslela že stačí tak 9mm 😲 no uvidím zítra nechám si jí změřit v nemocnici 😎

to mám fakt radost za tebe 😵

kalka
4. bře 2009

katuska23 9 mm je prý spodní hranice... ale zrovna tak není dobře když zase vyroste až moc..

kalka
4. bře 2009

mně vůbec nejdou vkládat smajlíci:(