Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

milena26
12. bře 2009

kapu tak velká gratulace 😵 a ted budeme držet palečky i tobě a na zítra katušce na KO

milena26
12. bře 2009

ili joo už to vidíím asi někdo okopčil špatnou tabulku....

milena26
12. bře 2009

ČEKATELKY NA //:

Ixi- Lenka 23 rokov, SPLN Kosice, :IVF-oktober 08-tehotna december 08 MA, mame 14 zmrzliniek, 1.KET 4.3.2009 berem Estrimax 3x1,Utrogestan 2x2,vit.E, Acidofolan, Calibrum Babyplan a kys.listovu vlozili nam 2 babulky, TT 18.3.

Milena26 - Milena 29let,Car-gennet Praha, máme 4 mrazáčky, bereme Estrofem 3x1 tbl.,prednison 1x1 tbl.,clexan inj. (na ředění krve). 9.3.09 -dnes zavedeny 2 embrijka, tt 24.3.

Kapunka - 32 let, ET říjen08, KET leden09, nebereme nic jen chilli a babyplan,KET 12.3. 2 embýsové

ILI5- Ili 35 let, Car FA OL, 1 mražáček, KET 8.8. 3x1 Divina, 2x3 Utroš zavést, 1x1 Listovka tt 23.3

ČEKATELKY NA KET:

Musilka - Markéta, Car Pronatal ,IVF 9/O8 OHSS, 11 mrazáčků, KET kolem 11.3. beru estrofem 3x1, divigel 1x2,vitamínky B a E, 9.3.UZ- sliznice jen 6 mm změna estrofemu na 5x1 a další UZ 17.3.

luly - Car GF 1 IVF máj08 neg 0 snehuliačikou, 2 IVF december 1HCG 50, hcg kleslo- potrat,
9 snehuliačkou, KET marec2009 užívam: kys.listovú,piridox,prednison

katuska23-Gennet Praha, Po odběru vaječníků tepenné krvácení do břicha,nuceno odebrat roztrhaný vaječník,pouze jeden mrazáček,beru estrofem,listovku a babyplan,kontrola v caru 10.3.

kapunka
12. bře 2009

ILI - JEN 4BUNEČNÉ 2 DENNÍ 🙂

luly3
12. bře 2009

krasnu nocku babulky a prajem tie najkrajšie sníčky
o uzlíčkoch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milena26
13. bře 2009

luly ted když to čtu,tak jsem se musela úplně zasmát...já celou noc lítala na zíchod s kakačkou a nakonec jsem ještě telefonovala tetě do austrálie 😝 takže noc plná vášní 😕 😅

ili5
13. bře 2009

Kapu, no jak já, taky po rozmražení bylo jen 4 buněčné, ale začlo se dělit, tak je to ok. Tobě se bude dělit už v peřince u tebe. Jak se cítíš? Já kromě strašné zácpy v poho.
Milenko, tobě tu hnačku závidím, já se trápím opačně 😀 .
Mil, jsi jen o 1 den ode mne, máš pod pupkem nafouklé břicho? Mám jen hrbol pod pupkem, spodek už je normál. V neděli bych měla dostat menzes, bude to 28 den, tak snad nééééé.

kapunka
13. bře 2009

ili ahoj...cejtím se normálně..nic nic nic..prsa bolej po utroši, mám je jako nikdy...ale manža má radost..

stejně ba mě zajímalo jak je to když udelaji tem 4bunečným AH...není to brzy??? kdy se uhnizdujou????? 😅

ili5
13. bře 2009

Kapu, no mě ho nechtěli zavést, že je jen 4 buněčné, malinké, ale jak jsem tam volala na druhý den, tak se začlo dělit, tak je to ok. To Ah dělají hned, než se začnou dělit, myslím.
Ty máš 3, tak máš velkou šanci. Já prsa mám normál, nebolí. Ale břicho nafouklé dnes víc. Dnes jen šmatlám, furt něco dělám, ani jsem přes den nespala, tak jsem unavená, nějak mimo. Utroš otupuje mysl.

kapunka
13. bře 2009

ili mám dvě 🙂 nechápu proč je zamražovali jako prvojádra.... 😠

milena26
13. bře 2009

ili já mám pupík normálka,takže jestli tam mám bouli to nefíííím 😀 mě dneska bolej válečníci a kříž,já prospala skoro celé dopoledne a jsem taky chcíplá ,ale ne po utrouši ten neberu,prsa mě nebolej ,ale příjde mi,že nějak nabejvaj 😅 noo uvidíme,až přijedu domu,to pozná 100% manža jestli jsou větší já se nehlídám.... já mám delší cyklus,tak bych to měla ofiko dostat až příští týden ke konci,tak doufáám,že mrcha nedorazí minimálně 9měsíců.... 😔

ili5
13. bře 2009

Milenko, to bys sis všimla toho břicha. Mám jak balon už. A nejen dole, prostě celé, rifle nezapnu.
Kapu, co jsou prvojádra to nevím zas já, tk napiš co to je. 😒
Který den po KET testujeme, královny, hm?

kapunka
13. bře 2009

ili to že je zmrazili hned první den - takže když je ted rozmrazili byly dvou bunečná a za další den 4bun - tak takto.. ☹ bojim se že jsou malé... ☹

ili5
13. bře 2009

Kapu, snad ví co dělají. A co Ti k tomu řekli, jak je rozmrazili před KETEM. Mě řekla embrio., že se začal dělit a neví kolika buněčné nakonec. Po rozmražení do KETu od pátku do neděletakže celé 2 dny. A tvoje jak dlouho po rozmrazení ?

kapunka
13. bře 2009

taky tak to delají stejně - záleží ale na tom kdy ti je zamrazili 😒

ili5
13. bře 2009

Mě je zamrazili po 4 dnech.Takže dokupy 6 dní byly ve zkumavce.

milena26
13. bře 2009

kapunko cetla jsem na netu,ze je zamrazujou takhle brzy... a pak jsem se divila,kdyz mi embriolog rekl,ze je zamrazovali a byli sedmi bunecne... nebooj nebudou malicky
nasi mazlicci byli ve zkumavce taky 5 nebo 6 dni...

milena26
13. bře 2009

tak jsem nato jukala... od OPU po ET byli venku 4 dny a ted 2 dny nez nám je dali do pupiku.... tak snad to prckum pomohlo....

ili5
13. bře 2009

Milenko, tak jak moje. Mě řekli, že se zamrazují pouze 8 buněčné, v Ostavě. No a vidíte, přitom 3 se rozpadly a čtvrté jak řekla boroček, který snad to nedá ani. Mrazí to jak chtějí, v té Ostavě jsou hov...

katrin111
13. bře 2009

ili ja mam taky zacpu

milena26
13. bře 2009

ili jo jo vím,řetla jsem to..... a i co jsem tak nakukovala,tak v tý Ostravě bych je hnala svinským krokem.... když to vemeš tak nejen to kolik peněz nás to stojí,ale i sil a nervíků to je děs co ? no naštěstí jjeden bojovníček to nevzdal a určitě to ani nevzdá 😉

ili5
13. bře 2009

Katrin, co na to bereš? Mě tady někdo radil a pomohlo mi to. Vypít 2 sklenky ráno na lačno vlažné vody, tak trošku dobré. Jinak dnes mamka poradila z kysaného zelí šťávu vypít. 😎

ili5
13. bře 2009

Mil, díky. Mimča se zahnizďují 3 den myslím, tak už jsme těhotné, ne?

kapunka
13. bře 2009

hmm tak to pak nechápu proč mě je zamrazili takhle brzy když vám až po 4 dnech.. 😢

ili5
13. bře 2009

Já měla prodlouženou kultivaci + Ha. Takže je museli nechat ty 4-5 dnů. U mě 4 dny, pak vyberou ty nejhezčí a zbytek v 8 buněčném stavu mají zmrazit. Jak vidíš Ostrava si stejně udělá jak chce, oni by mi inkasovali beztak 2x KET, i když by se jim to rozpadlo, zhrábli by prachy a na UZ ti stejně neukazují ani, že ti je zavedli, prostě nic.

milena26
13. bře 2009

ili a nebo si dej švestkovej kompot a nebo si kup i čajík švestkovej to je taky dobré na zácpu....
no doufám,že těhule doufáám buddeme a nebo vlastně jsme 😉 mě včéra asi n ěco nesedlo,že jsem měla tu lítavku a zvracela jsem 😝 a měla jsem děsnou žížalu....

kapunka
13. bře 2009

no mě se jich oplodnilo 12 - 10 hned zmrazili a 2 prošla PK..nechápu...

ili5
13. bře 2009

Zvracela? Snad to bude dobré, neboj. Já se zaz bojím, že jsem ho vytlačila na tom záchodě, snad tam ještě je v pupku. Kdybychom mohly zajít alespoň na UZ teď ke svému dr, jestli tam ta fazole je, to by bylo super.

lubkaeck
13. bře 2009

Ahojky 😉
No takze mam v brusku 2 embryjka, jedno 8 bunkove a jedno 10 a vcera mali vraj po 4 bunky - embryologycke sa pacili, tak dufam, ze budu posluchat 😀

Kocky budete aj testovat? alebo pockate na krv???

ixi
13. bře 2009

lubka gratulujem 😉 ahojte kocky