Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

katuska23
18. bře 2009

kapu šikulkaaaaaaaaaaaaa 😀

kapunka
18. bře 2009

snad je to v pořádku kdyžtak se holky doplnte 🙂

ili5
18. bře 2009

doplňte a nenadávejte

musilka
18. bře 2009

il já nenadávám jen jsem myslela že jsem byla vyšoupnuta záměrně nic víc 😉

kapunka
18. bře 2009

ČEKATELKY NA //:

Ixi- Lenka 23 rokov, SPLN Kosice, :IVF-oktober 08-tehotna december 08 MA, mame 14 zmrzliniek, 1.KET 4.3.2009 berem Estrimax 3x1,Utrogestan 2x2,vit.E, Acidofolan, Calibrum Babyplan a kys.listovu vlozili nam 2 babulky, TT 18.3.

Milena26 - Milena 29let,Car-gennet Praha, máme 4 mrazáčky, bereme Estrofem 3x1 tbl.,prednison 1x1 tbl.,clexan inj. (na ředění krve). 9.3.09 -dnes zavedeny 2 embrijka, tt 24.3.

Kapunka - 32 let, ET říjen08, KET leden09, utrogestan a babyplan,KET 12.3. 2 embýsové

ILI5- Ili 35 let, Car FA OL, 1 mražáček, KET 8.3. 3x1 Divina, 2x3 Utroš zavést, 1x1 Listovka tt 23.3

Kalka-Míša 33let, 1 KET 6.3. dvě emryjka, beru Utrouš, Estrimax, Prednison, těhu test 21.3.

Fialka70- 38 let (za 14 dní 39) - Gennet - 2x neúspěšný ET, 1 KET - zamlklinka, 1 KET storno - nevyvíjející se embryjka teď 2. IVF - 12.3. KET - 2 blastocysty po 5 denní kultivaci, u jedné proveden AH - utrogestan 2-0-2, 1/2 prednison, 1/4 anopyrin 400

ČEKATELKY NA KET:

Musilka - Markéta, Car Pronatal ,IVF 9/O8 OHSS, 11 mrazáčků, beru estrofem 4x1, divigel 2x1 17.3. UZ sliznice 7 mm ode dneška ještě 3x2 utrogestany a 20.3. hurá na KETík

luly - Car GF 1 IVF máj08 neg 0 snehuliačikou, 2 IVF december 1HCG 50, hcg kleslo- potrat,
9 snehuliačkou, KET marec2009 užívam: kys.listovú,piridox,prednison

katuska23
18. bře 2009

ili nerozčiluj se 🤐 😀

ili5
18. bře 2009

musilko, vždyť by sme si to nedovolily, máme tě rády. Jsme na jedné lodi.
Holky, já šla si koupit další testy, gravidit. Tetla a zas nic, tak to už je konec. jen 1/ ☹
Asi ráno zkusím ještě znova, byly tam 2 testy. bojím, že výsledek bude stejný. Po KE by to mělo 10 den jít vidět. ☹ ☹

kapunka
18. bře 2009

Přii gravitestu po KETu záleží především na citlivosti použitého testu a na tom, jak stará embrya byla zaváděna. 14. den vývoje embrya (12 dní od transferu embryí starých 2 dny) je hraniční dobou, aby test s citlivostí 20 IU detekoval HCG a byl pozitivní. V tomto případě může být ještě určitá šance, že test bude s odstupem pozitivní. Byla-li ale zaváděna embrya stará 5 dní, je již šance na úspěch poměrně malá.

ili5
18. bře 2009

tak jsi mě potěšila Kapun ☹

kapunka
18. bře 2009

ili - jakto?? já myslela že te právě potěším..

katuska23
18. bře 2009

kapu a když to moje zamražovali dvoudenní,v po ho rozmrazili a v úterý dali.....

ili já ti zkopíruju co mi napsala moje mudr,nech toho holka 😉

kapunka
18. bře 2009

tohle napsali na Unice:

KET již nemá rizika. KET není náročný na psychický stres, není při něm zasahováno do hormonálního systému ženy....vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠

katuska23
18. bře 2009

kapu to jsem včera četla 🙄

kapunka
18. bře 2009

to jsou idioti vid???? já bych jim tam napsala, co je to za stresy..a hormony spodem i horem - doslova.. 🙄 😠

milena26
19. bře 2009

brý ránko holkýýýý 😉
teda vy jste byli včera ukecané 🙂
katu tak jak je druhý den s bobíkem v pupíku? 😉

musilka
19. bře 2009

dobré ránko tak vrzla jsem si dva utroše a ještě se pelešim jdu do práce až v jednu. a zítra konečně pro nanuky !!!!

lenkacar
19. bře 2009

ty musil ty jdeš zítra na ketík? no to je bezva

musilka
19. bře 2009

leni jj zítra ráno tam zavolám v kolik si máme přijet dopředu mi řekli že kolem druhý odpol ale ještě to upřesní abych tam nemusela čekat 🙂

katuska23
19. bře 2009

dobré ráno 🙂

mil já se cítím úplně normálně ani si to neuvědomuju až si občas nadávám,dělám věci jako dřív....a co ty?

kapu jako otřes to jsou blbci....

musilka
19. bře 2009

holky jste tu některá co po KETu normálně chodíte do práce ?

katuska23
19. bře 2009

já mám neschopenku po operaci ale jinak bych do práce chodila,záleží co děláš....já i teď doma občas něco dělám.

musilka
19. bře 2009

katus já jsem zdravotní sestra a do práce chodit chci doma by mě to ubíjelo teď mám pátek sobota neděle volno takže tři dny klidu a pak už od pondělka normálně budu fungovat v práci. Dělám na třísměnný provoz a nechala jsem si dát hodně odpoledních to je klidnější a nemusím ráno vstávat jako dnes 😅

katuska23
19. bře 2009

ale to je dost náročný zaměstnání nebo ne?a na jakém oddělení děláš?ale fakt jde o to jak se cítíš ty,mně bylo řečeno že pokud je zaměstnání sedavé nevadí to...

annina
19. bře 2009

Musilko ahoj. Ano já. Teď sem psala do spolubojovnic. Pokud nemáš makačku,tak já bych fungovala normálně. Já sedím v kanclu nebo dělám na kosmetice. Snažím se dělat v klídečku,stoupám pomalu,ale to je vše. Aspoň to čekaní rychleji utíká,v práci pokecáme s holkami,doma se pak na chvíli (cca 10 min) natáhnu a jdu dělat dál. Takže tak.

annina
19. bře 2009

Katuško od začátku držím pěsti,zasloužíš si to po tom všem. Taky jsem ti už psala na spolubojovnicích. Pěkný den holky.

musilka
19. bře 2009

No já dělám na psychiatrii na oddělení detoxu pro závislé (drogy alkohol). Jenže jsme tam fajn kolektiv a nechci holky nechat ty dva týdny ve štichu a jak říkám potřebuju se něčím zaměstnat a ne být doma a myslet jen na to jestli se podařilo nebo ne..

katuska23
19. bře 2009

anni děkuju moc 😉

musil já bych se radši zeptala doktora 😒

holky ze mě ten utroš hrozně vytejká nevadí to?zůstane tam něco?

annina
19. bře 2009

Tak počkej jak se budeš cítit a pokud jste dobrý kolektiv-tak ti holky pomůžou. Kdyby ses dobře necítila-tak to přes koleno nelámej a zůstaň doma aby sis to potom nevyčítala.

annina
19. bře 2009

Katuško nevadí! Ze mně paradoxně nejvíce teče v noci,když ležím. A přes den si ho zavádím v práci a dobrý, stačí slipovka. V noci spím s plínkou mezi nohama a ráno celá lepím 🙂

musilka
19. bře 2009

katus ze mě taky občas trochu vyteče ale není to nijak strašný 😉 dvakrát denně ho zavádím a jednou denně ho jím mám jich 6 denně 😉

an skočím si tak ten 13 DPKET do laborky na odběr a pokud by bylo HCG pozitivní tak okamžitě na PN jdu ale těch 14 dní do odběru mi to prostě nepřipadne nijak důležitý stejně neovlivním co se v těle děje. Můžu být psychicky v pohodě hodně odpočívat a tak ale do práce taky musim je to taková moje droga 😅