Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

katuska23
19. bře 2009

anni no právě,já beru 2-0-2,ráno si ho dávám a půl hodiny ještě ležím a pak na noc,a fakt to nechápu 😝

annina
19. bře 2009

Tělo si vezme kolik potřebuje Katuško.

milena26
19. bře 2009

jojo katu tělo si veme to co potřebuje tak nemusíš mít strášek 😉

ili a co ty japak jsi dopadla s testíkem ? nebo jsi to nechala až na víkend ? Já budu testit zítra.... dneska jsem to nestihla. noooo spíš jsem si to uvědomila,když jsem měla vykonanou potřebu a pak mě to svitlo.... 😀

ili5
19. bře 2009

Ahoj Milenko, tak jsem ráno testla a opět nic. Jinak ještě nekrvácím, ale myslím si, že ta Divina je něco jak antikoncepce, tak to drží. Bohužel nikoho jsem na koníkovi nenašla kdo bere po Ket Divinu, tak nevím. Dnes jsem 32 DC.
Testni dnes a napiš, držím ti pěstičky. Mám tušení, že tobě to výjde. Tušení mi dost vychází, tak máš šanci velkou 🙂 .
Katrin měla ráno slaboučkou, víc se jí dařilo testit v poledne, tak neboj a testni, jsem napnutá jak kšandy. Já testla i včera večer a nic. Už nemám test, tak asi ani nebudu kupovat, seru to, už tomu nevěřím.

milena26
19. bře 2009

ili já to nechám na zítra na ráno..... jinak jestli to opravdu nevyšlo je mi to moc moc líto.... ☹ 😔 ☹ a ty by jsi šla do dalšího ketíku hned další cyklus?

lucaaa
19. bře 2009

Ahoj hokly chtěla jsem se zeptat stimuluji a mam šest foliku ale zaroven s něma mi roste cista. Nemate někdo s tim zkušenosti? děkuji

kapunka
19. bře 2009

ČEKATELKY NA //:

Ixi- Lenka 23 rokov, SPLN Kosice, :IVF-oktober 08-tehotna december 08 MA, mame 14 zmrzliniek, 1.KET 4.3.2009 berem Estrimax 3x1,Utrogestan 2x2,vit.E, Acidofolan, Calibrum Babyplan a kys.listovu vlozili nam 2 babulky, TT 18.3.

Milena26 - Milena 29let,Car-gennet Praha, máme 4 mrazáčky, bereme Estrofem 3x1 tbl.,prednison 1x1 tbl.,clexan inj. (na ředění krve). 9.3.09 -dnes zavedeny 2 embrijka, tt 24.3.

Kapunka - 32 let, ET říjen08, KET leden09, utrogestan a babyplan,KET 12.3. 2 embýsové

ILI5- Ili 35 let, Car FA OL, 1 mražáček, KET 8.3. 3x1 Divina, 2x3 Utroš zavést, 1x1 Listovka tt 23.3

Kalka-Míša 33let, 1 KET 6.3. dvě emryjka, beru Utrouš, Estrimax, Prednison, těhu test 21.3.

Fialka70- 38 let (za 14 dní 39) - Gennet - 2x neúspěšný ET, 1 KET - zamlklinka, 1 KET storno - nevyvíjející se embryjka teď 2. IVF - 12.3. KET - 2 blastocysty po 5 denní kultivaci, u jedné proveden AH - utrogestan 2-0-2, 1/2 prednison, 1/4 anopyrin 400

ČEKATELKY NA KET:

Musilka - Markéta, Car Pronatal ,IVF 9/O8 OHSS, 11 mrazáčků, beru estrofem 4x1, divigel 2x1 17.3. UZ sliznice 7 mm ode dneška ještě 3x2 utrogestany a 20.3. hurá na KETík

luly - Car GF 1 IVF máj08 neg 0 snehuliačikou, 2 IVF december 1HCG 50, hcg kleslo- potrat,
9 snehuliačkou, KET marec2009 užívam: kys.listovú,piridox,prednison

angel78
19. bře 2009

ahoj lucaaa ja mam, neboj, ked my odoberali
vajicka,tak mi urobili aj punkciu cysty. takze pohodicka, neboj, bude to dobre... 🙂

ili5
19. bře 2009

Mil, já měla jen 1 zmrzlíka, nemůžu už na ket.

milena26
19. bře 2009

ili ajoooo vlastně.....tak půjdeš do dalšího boje a do druhé stimulky hned jak to bude možné ?

milena26
20. bře 2009

ili tak jsme natom stejně....dneska jsem testila a nic.... ☹ 😢 😢 😢 😢 ☹

bonsai
20. bře 2009

ahoj milenka...a ktorý deň po KET si?...ja na 10 deň po ket idem na krv..neviem, či to nie je skoro..vkladali mi blastocystu..

katuska23
20. bře 2009

mil,vždyť ještě může být brzy ne?jsi dneska 11 den po ketu viď?

luciik
20. bře 2009

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Pravděpodobně stihnu ještě KET v březnu. Jdu na uzt 27.3.

katuska23
20. bře 2009

luci vítej 😵 tak to je paráda že tak rychle 😵

luciik
20. bře 2009

Ahoj Katuš, jo je to rychlost. Snad už to teď konečně klapne....

katuska23
20. bře 2009

luci ale ono to je dobře,než čekat tři měsíce....pokud to bojovníček vzdá chci jít znovu do IVF i s tím jedním vaječníkem,jen asi budu muset mít měsíc pauzu,aby tam byl ten odstup...ale to se dá vydržet 😉 ale nesmím to vzdávat 😉

bonsai
20. bře 2009

ahoj katuska..tie slová sú hodné bojovníka..máš veľmi dobrú náladu..kedy ideš na krv?..

katuska23
20. bře 2009

bonsai snažím se 🙂 jdu ve středu příští týden.....a v pondělí na kontrolu k primáři co mě operoval,on se o mě pořád stará tak mu spíš jdu říct že teď už je to na bojovníčkovi stejně by na ultrazvuku nic neviděl....objednala jsem si nějaké dražší testy přes net,a ještě nepřišly,aspoň mě to nebude lákat🙂

a co ty?kdy budeš testovat?

bonsai
20. bře 2009

katuska, Ty ideš už na 8 deň po prenose?..ja ani neviem, či budem testovať..a ak áno, tak to bude v deň odberu krvi..skôr isto nie..a čo Ty?..aké sú to drahšie testy?...

katuska23
20. bře 2009

to už by tam mohlo být něco vidět...v krvi určitě.

já už ani nevím jak se jmenují🙂ale jsou z umělé hmoty🙂

bonsai
20. bře 2009

áno..?..tak sa potom teším na pondelok u nás a v stredu budem myslieť na vás..a samozrejme držať palčeky..a objednávala si si tie testy tuto cez koníka..alebo?

katuska23
20. bře 2009

nene přes internetovou lékárnu....zkusím je najít 😉

bonsai
20. bře 2009

ok..veď môžem skúsiť aj ja niečo nájsť..ale teraz už prchám od PC..ale zastavím sa neskôr..zatiaľ želám pekný dník a ak tú internetovú lekáreň nájdeš..hoď sem link... 😉 ďakujem

milena26
20. bře 2009

katu mě dávali morulky a dneska jsem 11 den takže je to jasný 😢 😢 ☹

katuska23
20. bře 2009

ale vždyť na tom mil nezáleží podle mě,mohly se zahryznout dýl,kočko co jsi mi říkala ať neházím flintu do žita 😉

ili5
20. bře 2009

Ahojky, katus, ten test z umělé hmoty taky měla--FOR YOU COMFORT. Je normál v lékárně. ukázal mi jen 1/. :-
Mil, snad je to brzy a nakonec budem obě těhu!!!
Já už testy nemám a nebudu testit. Včera jsem se i koupala, pytlovala mě zimnice, tak jsem se šla vyhřázt a hned mi bylo líp.
Na 2.ivf bych šla hned, ale nevím zda na to budu mít. Uvidím co mi nabídne. ale jedině, hned a být stále na nemocenské, tak nevím.
Po KETu se může hned v tom měsící stimulovat, tak snad.
Jedu v pondělí, tak si hned manža tam zajde na spermiogram, ať tam pak nemůsíme tolik kilometrů jet. Snad ten 2. pokus výjde. FA je fakt dobrá a věřm jim. Mají docela velkou úspěšnost, asi že jsou státni a nejde jim o peníze.

😉

katuska23
20. bře 2009

ili tak pokud těhu nebudu taky mi ukáže jen 1 😅

katuska23
20. bře 2009

tak je to test RapiPreg Classic

ili5
20. bře 2009

No právě, jsem si to chtěla nechat na památku a jen 1/. Příště kupuji ty nejlevnější, jsou už všechny na stejné úrovni, jen platíš za značku. Ale je hezoučký.