Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

m.aa.b
23. bře 2009

Ahojky, tak já se taky připojuji k těm neúspěšným ☹ ☹ ☹

testík nic a krev se u nás nedělá a i si myslím, že v zhledem k tomu že jsem 16den po KET je to celkem zbytečný ... tak teď musím počkat na mrchu, objednat se na konzultaci a doufám, že květen to jistí. \Máme poslední dva mrazáčky tak to snad dobře dopadne....

všem držím palečky....

luciik
23. bře 2009

Tak to snad není možný, vyšlo to vůbec někdy někomu???????????, ☹ 😢

m.aa.b
23. bře 2009

jj a doufám že to vyjde brzy i nám ostatním 😠 😠

milena26
23. bře 2009

m.aa.b tak to je mi líto ,že taky nic.. 😔 asi jsme v nějakým zaklatým kruhu čii co .... to je mazec teda... my taky máme poslední 2 sněhuláčky....

musilka
23. bře 2009

doprčic holky snad to není zakletý ten březen ? 😖

beryk
23. bře 2009

holky doufá,že ta smůla pude už do pryč.... a konečně budou samé krásné zprávičky

bonsai
23. bře 2009

milenka...aj mne sa zdalo, že 10 deň po transfere je skoro..ale nie som lekár, tak som to neriešila..rozhodla som sa s manželom , že do paitku, 14 deň po prenose budem ešte užívať lieky, ráno si urobím testík a až bude negatívny..vysadím lieky.. Ty si bola ktorý dník po prenose ?

ixi
23. bře 2009

dokelu baby co sa to deje? kedy budeme stastne mamicky? 😒

kapunka
23. bře 2009

😠 😠 😢

melisska
23. bře 2009

ahojte ja ja mam len / a ziadneho mrazacika som velmi nestastnaaaaaaa ☹

kapunka
23. bře 2009

melisska...neboj...vzhuru do dalšího pokusu..

bonsai
23. bře 2009

ixi..už som sa pýtala pánbožka, čo sme mu narobili, že nám nechce dopraiť jedno jediné bábätko..a mňa trestal už skôr, keď som mala dopravnú nehodu.. ☹

ixi
23. bře 2009

melisska ved este nieje nic stratene to mi nehovor ani zo srandy ☹ ☹ ja to nechapem

melisska
23. bře 2009

kapunka do 3.IVF nejdeme, manzel uz nechce, hlavne koli peniazom ☹

ixi
23. bře 2009

mne sa tie kety dajak nezdaju aka tam je vlastne uspesnost?

bonsai
23. bře 2009

ixi..veľmi malá..čítala som knihu léčba neplodnosti..kde myslím spomínali len 25% a možno ešte menej.. ☹

ixi
23. bře 2009

😕 😲 tak to je nefer 😠 😔

bonsai
23. bře 2009

to teda nie je..práve som v inej téme písal dievčatám, že jeden lekár v knihe o liečbe neplodnosti písal, že pri umelo riadenom cykle pri KEt sa test robí až 2 alebo 3 týždeň ak je negatívny, ešte sa robí aj test na HCG a až potom sa vysadia lieky a čaká sa na mrchu..tak sa divím, prečo mi robili test na 10 deň po prenose..veď to HCG môže byť nízke..

milena26
23. bře 2009

bonsai já jsem dneska měla 14 den...

milena26
23. bře 2009

proč ti dělali test 10 den po transféru ??? to je brzy nee ?

ixi
23. bře 2009

cele je to dajake na hlavu........kde mame stale brat silu bojovat? 😕 ☹ ja som tak verila ze to vynde a nic

kapunka
23. bře 2009

bonsai a jak stará embr. jsi měla??

beryk
24. bře 2009

Ahojda holky,přeji všem báječný den.

bonsai
24. bře 2009

kapunka..mala som 5-dňové..tak asi preto som bola na test 10 deň po prenose..neviem.. ☹

kapunka
24. bře 2009

holky tak dnes opět / 😖

beryk
24. bře 2009

Kapu,je mi to líto. Kdy máš jít na krev? Třeba .......

kapunka
24. bře 2009

krev u nás neberou..jen přineseme moč..takže prd...

beryk
24. bře 2009

Jo,život je někdy tak nespravedlivý a krutý. Člověk se musíme se oklepat,najít další sílu a bojovat dál. Už víš kdy by jsi to mohla zkusit znova?

helenky
24. bře 2009

ahoj holky, nevíte něco o katušce?

kapunka
24. bře 2009

beryk - na poslední KET máme ještě 4 sněhuláky/ pujdu v květnu - pak chci to imuno..nevíte jak dlouho trvá?? 😕