Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

milena26
25. dub 2009

beryk jj díkes urco bude ikdyž to jsou dvanactky,tak to docela utika.... tak sem zitra juknu z orace mejte se a krasnou dobrou nioc všem 😉

mimimimimimi
26. dub 2009

Ahoj holky tak tady máme další krasný den. Krásně si ho užijte.Dnes budu zase hodná tetička děti chcou znovu na pout tak musím, jak člověk vidí jakou mají radost tak pro to udělá všechno.Právě děláme s mámou pampeliškový med je to výborne a zdrave.
Recept: 350 pampeliškových hlaviček opláchneme pod tekoucí vodou
2 citrony nakrájet na kolečka
přidáme 2litry vody
¨ dáme vařit
hodinu povaříme a necháme přes noc vyluhovat přecedíme a do štávy nasypeme 3 kg cukru- podle hustoty si přidáte zda-li chcete hustější.Potom naléváme do skleniček.Mnam je to výborne jen tak a do čajíšku a zdravoučké.

beryk
26. dub 2009

Ahojda holky, přeji nádhernou neděli, tady od rána fouká,tak snad se to uklidní

mimi dík za recept,jestli příští víkend pojedu na chajdu,tak bych to zkusila 😉 Mě synoveček i s hafanem odjel na chatu.Užij te si pout, jojo tam by děti mohli být od nevidim do nevidim 😀

Milen co mrcha už dorazila? V práci at to jde od ruky . 🙂

milena26
26. dub 2009

beryk mrcha nikde....kozy me bolej jako sviňa a mrcha nikde... chjooo takže se ten ketík každým dnem oddaluje..ae snad s dočkám,pokud nedorazí tak v pátek skáknu na gyndu.....

mimimimimimi
26. dub 2009

Ahoj holky jak se máte? Užíváte si sluníčka.

sonka.77
26. dub 2009

Ahojky, můžu se zeptat? Jak se tělo připravuje na KET? Jaké léky se berou, nebo nic? Díky.

mimimimimimi
26. dub 2009

Sonka u prvniho jsem nic nebrala jen čekala na den a potom jsem si vlastně asi 3 dny před zavádění zmrzlinek musela zavádět utrogestan. A po druhe jsem už musela na injekci a hormony, ale to záleží každá jsme na tom trošku jinak a podle doktora a podobně.Hodně štěstí.

sonka.77
26. dub 2009

Mimi dík!

ili5
26. dub 2009

Ahoj sonka, každé car je jiné. Třeba v OV nedávají nic, prdí na to. Přešla jsem do OL i se zmrzlinkama a tam dávají divinu, na růst sliznice, listovku. Já pila kontryhel, velmi doporučuji.
Mil, tak možná jsi těhu a nepotřebuješ další KET, jé kežby, že? Zkus tesnout, hormony v sobě máš, tak tělo bylo nadopované, snad jooooo. Pak napiš.

beryk
26. dub 2009

Ahojda holky přeji bájo večer.Zas už se válím v pelíšku.Synovec už dorazil z chaty,tak jsme čučeli na kozí příběh

Sonko mě 6 dní před KETEM poslali na injekci(kvůli ovulaci),další den nasadili prednison a 3 dny před Ketem utrogestan

milena26
26. dub 2009

Ahojky holky 🙂

sonko noo ono zalezi jestli mas v normalnim cyklu ovulku a jestli ti roste sliznice prirozene ... pokud ano tak zadne hormony neberes.. jinak pokud nemas oni jedno,tak pak se stimuluje pilulema sliznice a chodi se na kontrolni UTZ a pak ti dr rekne kdy se jde na zavedeni...

ili jj keeez by aspon by to bylo prirozene ,ale v pondeli jsem byla na gynde na KO a folikul tam sice byl,ale sliznice byla malicka,tak tomu moc neverim..... ale uvidime,kdyztak si tam zavolam po nedeli kdyztak aby se jeste jednou na me dr juknul....

mimimimimimi
26. dub 2009

Milena tak at ti to vyjde vím jake to je to čekání. Nekonečné. To příjde krásně se na to vyspinkej.

beryk
27. dub 2009

Ahojda holky,přeji všem krásné pondělí.Jdu si dát spršku a za chvílimi začínaj vychajdy,tak hurá s pesanem ven

ili5
27. dub 2009

Ahojky, mimimi, já taky dělám pampeliškový med, čekám až budou pampeluchy, všude jsou, ale na naší zahradě pod stromy ještě ne, je tam stín. Já dávám na 350 hlaviček 1 litr vody, ale dělám dvojitou dávku, takže 700 hlaviček, 2 litry vody. Je to silnější. 2 kila cukru, vařím dlouhoooooo, asi taky přidám více cukru, ať to mám rychlejší 😀 . Mám poslední skleničku z loňska, tak už musím vařit. Dávám to do čaje.

milena26
27. dub 2009

noo takovejhle pampeluchovej medik nam delala mamka kdyz jsme byli malý..... a byl mňaaaaaaaaaaam 🙂

jinak me bolej prsa faaakt hodne a mrcha nikde.... chjooo tak nevííím,furt litam na zachod jestli uz a nic... pritom i bricho je takovi bolavi....

zuzuza
27. dub 2009

Ahojky holky, moc se omlouvám, že vám sem lezu, ale potřebovala bych poradit. mám před sebou 1. ket, začátkem června dejme tomu 1., při začátku ms začínám brát na měsíc HA, pak dostanu ms a kolikátý den od ms se jde na ket? tak asi? potřebuji to vědět kvůli zaměstnání, díky moc za odpovědi🙂.

kacarina
27. dub 2009

zuzu, v "mojom" centre sa chodi 16-18. den po zaciatku ms, to urci doktor podla stavu sliznice ...

beryk
27. dub 2009

Zuzu vítám tě mezi náma,nemáš se za co omlouvat,tady máme všechny kupu otázek a .............
Já jsem šla na KET 15 den od MS,ale je to různý,většinou 12 den jdeš na UTZ a podle taho jak vypadá sliznice.Držím ti pěstičky at o dopadne

zuzuza
27. dub 2009

Holky jste moc hodné, díky moc za info, u nás v CAR se musí po ivf čekat tři spontánní menstruace, to je vám děsný, mudr. mi říkala, že tam vevnitř mám vše v pořádku, zregenerované, a ted musím tak dlouho čekat, to je děs.(

beryk
27. dub 2009

Zuzu,jojo každý CAR doktor říká něco jinýho. Kam ty chodíš? Já do Pce a mě řekli naopak,když IVF nevyšlo a dostala jsem MS tak mě hned hnali do KETU, že jsem pěkně připravená. Na další IVF se musí u nás čekat,muí proběhnout 3MS.

zuzuza
27. dub 2009

Ty jo bery, tak to je síla a já se tady trápím na blbej ket tříměsíčním čekáním. Já chodím do Unicy v Brně, prý nejlepší....

mimimimimimi
27. dub 2009

Zuzu ja šla na ket , když jsem napočítala od druheho dne MS 19 dní, ale záleži na Dr. a take na zdravotním stavu každa jsme na tom přece jenom jinak. Přeji hodně štěstí a at ti to vyjde.Ili v čaji je to výborné akorát si dávám ma to dobroučkou chut .Přeji krásný den.

zuzuza
27. dub 2009

Holky děkuji vám za rady, dívejte, u mě je to tak, že mám pco syndrom a vlastně nemám ms, jelikož nemám ani ovu, teď jsem měla vyčkat 3 ms jenže sama mi nepřijde a nechtěla jsem do sebe zase ládovcat léky na vyvolání, kdxyž mám po ivf a tak jsem se rozhodla, že to nechám, buď ms prijde sama, nebo ne a já si pak v půlce května nasadím na deset dní proveru jak to dělám, pak dostanu ms a začnmu s HA a po dobrání HA bude stimulace před ketem a samotný ket, myslíte si, že když mi řekli v car že mám začít s HA před ketem při třetí menstruaci, že vadí, že budu mít např. jen jednu? Nebo jde spíše o ten, já si mysůím, že jde jen o tu dobu an regeneraci. Jinak tomu ketu moc nedávám, máme zamraženy jen dvě morulky, kdoví, jestli přežijí vůbec rozmražení:(

beryk
27. dub 2009

Zuzu naděje umírá poslední

kacarina
27. dub 2009

Zuzu, nechodim do tejto temicky, len som ti dnes napisala ... ja som podobna diagnoza ako ty, tiez som mala po MA od doktora stanovenu pauzu 3 mesiace, co su u mna leeedva 2 cykly ... takze asi ide o ten cas, a nie o pocet cyklov, to by sme sa potom asi nedockali 😒

zuzuza
27. dub 2009

Díky holky🙂

milena26
27. dub 2009

zuzuza proč ti dali vůbec HA před ketíkem ? tomu nerozumím....

zuzuza
27. dub 2009

Milenko, já také nevím, ale dávají to všem, asi aby třeba před ketem nebyla ovulka???? I když já teda žádnou nemám, ale fakt má HA každej před ketem i před stimulací na ivf mám měsíc s HA marvelonem, tak co já vím🙂

dracekmracek
27. dub 2009

zuzuzo kočičko moje,podívej na mě jak já na tom byla 😉 nevzdávej to PCO je svině ale máš dva bojovníčky 🙂

milena26
28. dub 2009

ahojky holky tak ja furt nic a ani na testiku nic,,,tak ja nevim kde se ta mrcha flaka pritom na UTZ folikul zrajici byla a i velky ale proste nikde nic jen me furt bolej prsa a tlaci drisko.....chjoooo 🙄