Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

ywushka
3. kvě 2009

asi tak nejak....

milena26
3. kvě 2009

noo ale uz se jinak tesim,ze se zase trochu pohnou ledy a ja budu moct jit zase na ketik,teda doufam,ze snehulacci prezijou rozmrazeni.... mame posledni dva snehulacky,tak snad nam to vyjde.... 😔

ywushka
3. kvě 2009

budu drzet palecky....!!!Preju hezky den

mimimimimimi
3. kvě 2009

Ahoj holky Milen ti dva sněhuláčci budou tam a už se těším jak budeme probírat mnohem víc než KET chce to přeskočit na něco noveho. Take mam strach zda-li budu mit zmrzlíčky. Naposledy jich 7 odešlo jen tak- tak 3 jsem si nechala zavést. Hlavne at nam to vyjde jedno dvě nebo tři hlavne at mame zdrave miminko /a/
Ywushka tolik se těším na tvou novinku hlavně si to hezky užívej a nech se rozmazlovat. Přeji příjemny den.

beryk
3. kvě 2009

Ahojda holky,ňáko nestíhám,včera jsme byli na oslavě narození mimča,domů jsme dorazili ve 2h ráno,jsem přesodovkovaná 😝 Dnes jsme měli návštěvy,no aspon mi to uteklo.

Ywusko držím pěstičky a zítra přeji co nejvyšší HCG

Mimi co jsi ty prováděla o víkendu?

Milen šťastnou cestu,užij si to v Holansku,hezky z relaxuj a naber další sílu do dalšího boje

mimimimimimi
3. kvě 2009

Ahoj holky
Beryk jak se cítíš? No ja jsem se o víkendu krmila jenom zmrzlinama mám někdy období, jako právě včera točene smetanove ovocne jakoukoliv jsem si dala tak jsem mlaskala. Potom jsem s rodinkou dělala ohen opíkalo se a dnes jsem to zakončila s rodinou venku grilovaní kuřecich prsiček. Hrala jsem si s neteři . Holky chcou abych s něma dělala /vařila/ domácí plastelinu tak se na to chystam maji z toho radost potom vyrábíme cokoliv nechame zaschnout a barvíme barvičkama je to dobre odreagovani a všichni z toho mají velkou radost. Dělají darečky pro rodinku a kamarády což je moc těší. Jinak dny se vlečou už at to mame za sebou a mame všechny ty miminečka.
😅

beryk
4. kvě 2009

Ahojda holky, přeji všem nádherný den.Já jsem měla šílenou noc,skoro jsem vůbec nespala,mám strach, mám přesný bolesti jako minule než jsem začla špinit a pak se mi mrcha rozjela

mimimimimimi
4. kvě 2009

Beryk odpočívej a koukej na nějaký krasný film at na to nemusíš myslet. Je to tam neboj a nech se rozmazlovat.

mimimimimimi
4. kvě 2009

Holky jak se máte? Dnes je zataženo to jste všechny v pelíšku?
Dnes jsem dělala svíčkovou na smetaně nějaka ta česka kuchyně v naší rodině stále vyhráva pozvala jsem brachu ten to zbožnuje. Včera jsem nemohla spat tak jsem si dala 2 skleničky červeného vínka no tak uvidím dnes.Stale si prohlížím alba na netu a miminka ty testy a podobně a čekám kdy konečně to štěstí potka i nas. Někdy to připada nekonečne jako by se s tím nedalo nic dělat a někdy zase naopak, jako by byla velka naděje a pocit, že se to jednou uskuteční. 😉

beryk
4. kvě 2009

Je mi hrozně,začala jsem špinit,přesně jak před měsícem po IVF,mám velký bolesrti v podbříšku,moc moc se bojim,že se mi rozjede mrcha,už pomalu přestávám věřit ......

mimimimimimi
4. kvě 2009

Beryk odpočívej ta mrcha nesmí přijít!!!

beryk
4. kvě 2009

mimi ležím ,ale zdá se mi,že špiním víc a víc,minule se mi mrcha rozběhla po 2 dnech špinění

beryk
5. kvě 2009

Ahojda holky,ráno jsem testla a bohužel,tak už jen čekám ,kdy se mrcha rozběhne,řvu ,řvu,řvu a porád ptám se proč........ Ve čtvtek jdu do Sanusu,tak jsem zvědavá na kdy mi naplánují 3 IVF

karolo
5. kvě 2009

Bery celou dobu sjsem tu nakukovala a čekala, kdy ti budu moct pogratulovat. Mrzí mě to. Zatím papa

mimimimimimi
5. kvě 2009

Ahoj Beryk= Je nam to moc líto to snad není pravda co si musíme vytrpět jsem rada, že ses tak rychle odhodlala ke 3 IVF. Naděje umíra posledni jak říkaš hlavně si nedělej starosti ono to jednou příjde každý mame ten pravý čas ja vím u nas to trva mnohem dele než bychom chtěly, ale věř tomu , že jednou budeme mít ty ANDILKY a 2 najednou možna i víc. Vím jak ti je chce se mi s Tebou brečet. ☹ ☹ ☹ Duležite je že mame šanci, protože na světě je lidi, kteří tu šanci nemají tak to je na tom to co nás povzbudi a jdeme do toho.

mimimimimimi
5. kvě 2009

Beryk vrat se za nama

beryk
6. kvě 2009

Ahojda holky,je mi zas pěkně zle, mrcha se rozjíždí,bolí mě podbříšek,žaludek,už jsem stihla i zvracet, no psychika udělá taky svoje, už aby to bylo za mnou,zítra jdu do Sanusu.

Mimi dík za podporu,ani nevíš jak mi to bodlo,je fajn mít lidičky kolem sebe jako jsi ty

Karolo dík, jak ty jsi na tom, kdy pujdeš do dalšího boje?

karolo
6. kvě 2009

Bery já jedu příští pátek na konsultaci do fakultky v Ol a uvidím, co řeknou, vidím to tak, že si uděláme prázdniny a pak se do toho vrhnem 🙂 Beruško drž se 🙂

milena26
6. kvě 2009

ahojky holky 🙂
tak jsem tady z výletu............... dočítám novinky...........

beryk moc me to mrzi,ze to nevyslo a mrcha se rozjizdi...... moc jsem ti to prala.... ale jak pise mimi.. mame dalsi sanci tak ji musime vyuzit.... tak pevne nerviky a hlavne naber psychiku a hura daaaal. ty pujdes na dalsi pokus (treti????) ty nemas zadne mrazacky ?

jinak vylet byl uzasny.. sice jsem toho hodne videla jen z auta,ale i tak to bylo krasny.... a nakonec jsem jeli jeste do Belgie 🙂 takže gtakovej bonus. 😉

beryk
6. kvě 2009

Karol, at konzultace dopadne dobře,jéééé prázdniny, ono to chce z relaxovat a vyčistit si hlavu,aspon člověk nabere sílu. Já jsem zvědavá jestli mi v práci v létě dají dovolenou aspon na pár dní,ted jak jsem chyběla IVF, KET .........

Milen vítám tě zas tu, supeeer,že sis výlet užila. Já jsem měla jen 3 mrazáčky a jak je rozmrazili,tak vydržel jenom jeden,tak mě čeká 3IVF. Kdy ty jdeš na kontrolu?

mimimimimimi
6. kvě 2009

Ahoj holky
Beryk co bylo skončilo začne co nebylo a to je to krasne miminko, ktere si všechny budeme užívat na ktere čekame sekundy, minuty, hodiny, měsíce, roky...........čas utíka jako voda smutne na tom je i to , že rodiče od manžela mají přes 70 let a tolik by si chteli užít naších dětí.Jak tak na ně koukam tak se trapi s náma což boli ještě víc.
Milen to jsem rada,že ses krásně odreágovala, protože ja mam pocit, že čas se zase zastavil. Ve čtvrtek jdu k dr tak uvidim co se bude dít, ale doufam, že vše bude fajn protože se nechce čekat dele jsem napjata už dlouho. Tak kamaradka poslala zpravu at se zastavim na víkend do Krkonoš tak to balim a jedu dáva tu nejlepši masaž což všechny potřebujeme.Doporučuji masáž člověk si tak krasně odpočine.Lávove kameny!!!
Jsem ráda,že Vas holky mam moc, moc, moc....................... 😉

beryk
6. kvě 2009

mimi na lávový kameny masáž chodím,nemaj chybu už se zase moc těším 😉

milena26
6. kvě 2009

beryk ahaaaaa ale ikdyz je 3 pokus IVF tak se preci jen tak nedame...
ja jdu na kontrolu 12.5. ranotak jsem zvedava jak dopadneme.. dneska mam bolenicko.. picha me vevnitr neee v brisku ale v ...... tak nevim co to muze byt,ale je to faaakt neprijemny,.... auvíííí 😕 snad to neni nic... chjooo ....
mimi tak ty si pujdes odpocinout do Krkonos hehzky na cerstvi vzdousek 🙂 tak to je prima a hetky si to uzij bude tojiste fajn 🙂

mimimimimimi
7. kvě 2009

Ahoj holky dnes jdu k dr tak vam dam vědět co nového. Milen přeji ti krasný den a at te už nic nebolí. Ja vím na srdíčku nas to bolí všechny, ale časem se vše ukáže kdo bojuje vyhraje! Ajak ty Beryk potřebuješ tu masáž tak na nic nečekej a šupky.................A nebo si ji mužeš nechat od milovaneho ono to potom vždy skončí krasně.
No jo zase jsem se rozkecala. Raději se vydam k tomu Mudr. at už vím co mne zase čeka.
Přeji Vam všem krasný den a at se Vam splní vase krasna přáníčka 😀

milena26
7. kvě 2009

mimi tak držím palečky na komtrolce 😉

jinak už to nepíchá tolik ale večer jsem nemohla ani seděět ,když tak opravdu na boku a pak jak jsem chtěla vstat tak jako bych tam měla tisíc bodlinek ....dneska už je to lepší... 🙂

beryk
7. kvě 2009

Ahojda holky ,všem nádherný den.

mimi myslím na tebe,at u dr. je vše OK 😉

Milen at to píchání je pryč a je ti hej 🙂

mimimimimimi
7. kvě 2009

Ahoj holky
tak jsem doma no poprve beru Divinu do 21.května kontrola a zda-li vše bude O.K tak mohu jít na zavedení. Ještě si moc přeji at ti mojí zmrzlíčci přežijí a at se s nich vyklubou krasna miminka chtěla bych si zavést min. 3
tak tomu bylo i naposledy tak uvidíme s divinou to je poprve tak nevím Bral někdo z vas divinu a co na to říkate
diky předem

beryk
7. kvě 2009

mimi budu ti držet pěstičky 😉 😉 😉 ,Divinu jsem nebrala nevím.

mimimimimimi
7. kvě 2009

Beryk dík

milena26
8. kvě 2009

ahojky holky 🙂
tak japak je pri svatku ?? 🙂