Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

milena26
1. kvě 2009

nooo zkusím to zítra ale az odpoledne protoze jsem ted u rodicu

beryk
1. kvě 2009

oni to moc nedoporučojou testovat odpolko, že je to zředěný,nejlepší hned po ránu.Budu na tebe myslet a držet pěstičky

milena26
1. kvě 2009

noo tak teda v neděli rano .. u našich testíky nemám

mimimimimimi
2. kvě 2009

No Mili moc ti to přeji. Pamatujete holky jak jsem se k Vám přidala to bylo po 2 KET myslela jsem , že to bude mrcha nepřišla 14 dní, ale test negativní pořád jsem doufala, ale nic . Do toho Mili věřím na zázraky a nám se ti ANDILCI určitě podaří čekaj na pravý čas oni ví kdy je to nej. 😉
Beryk a co ty jak se cítíš? 😉 Dejte o sobě vědět a přeji krásný den.

beryk
2. kvě 2009

Ahojda holky ,přeji krásnou sobotu.Mě dnes pobolívá podbříšek.Jdu péci rybičky k obídku. Co dnes máte vy k obídku?

mimimimimimi
2. kvě 2009

No asi ti to tam v tom bříšku začína dělat mistečko na 9 měsícu tak sem tam mala boles je O.K.
Tak rybičky papáte si zdravě máme dnes vepřove řízečky tak potřebuji do sebe dostat nejake to masinko. Zeleninový salátek bramborek a budu koukat na nějaký český filmek. No můj manžílek miluje tuhle specialitku doporučuji na večeři- Hověyí maso pomlete,česnek kolik chcete, cibule, olivy, zelena paprika,rajský protlak.
Na olivovém oleji osmahnu cibulku lehce přidam česnek papriku a maso zaleji rajským protlakem přidam olivy kapku sůl a pepř koření ktere vam chuti a necham dusit 35 až 40 minut. Potom si přepulime pletynku nebo na pečivo ktere mate chut si date maso platky sýru a zapečete v troubě at se syr rozpustí je to dobrotka masičko je dobre ke všemu rýže, kaše bramborova, pečivo .....Přeji dobrou chut
😵

beryk
2. kvě 2009

mimi zní to výborně,dík za recept,někdy zkusím,jdu si na chvilku lehnout a pak v 15h. na vycházku 😉

mimimimimimi
2. kvě 2009

Beryk tak si užij procházky je tam krásný vzdoušek. Za jak dlouho budeš testovat kolikáty den a nebo čekáš až na krev? Já jsem vždy tak napjatá není jak už najít ty vysněně // !
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dablikolik
2. kvě 2009

Ahoj holky můžu se přidat? Já jsem byla na ET 18.4 a čekám v pondělí na krev. Testík je včera 13den po Et a dnes už vidět čárka. Nevím zda věřit

mimimimimimi
2. kvě 2009

Jej to je krásný to ti moc přeji tak hodně štěstí to je tam 😀 😀 😀

ywushka
2. kvě 2009

dablikolik: ja bych verila,pokud neni ms!!Samozdrejme se na zo nemuzeme spolehat,ale asi potichounku verit muzeme...!!drzim palecky na pondeli,taky jsu v pondeli na krev!!!

dablikolik
2. kvě 2009

ywushko kam chodíš do Caru. Dělala sis testík?

ywushka
2. kvě 2009

dablik: na obilnak do brna!! jo nekolik🙂 mam je i v albicku

dablikolik
2. kvě 2009

tak já mám testík 14den od ET je to jako tvůj 10den. Jakou máš citlivost testíku zda se mohu zeptat

ywushka
2. kvě 2009

klasickou nejakych tech 25 jednotek je to mamatest

dablikolik
2. kvě 2009

aha já mám 20jednotek a mám furt strach, že je to slabá čárka. No uvidíme v pondělí

ywushka
2. kvě 2009

asi tak nejak uvidime v pondeli,na zadne testy se nemuzeme spolehat

mimimimimimi
2. kvě 2009

Dablik to bude Andílek hodně štěstí nas to čeka 3 ket kolem 20.května už aby to vyšlo to čekani je nekonečné.

ywushka
2. kvě 2009

mimimimi: budeme vsichni drzet palecky na KET!!!

ili5
2. kvě 2009

Mileno, tak co, testovalas dnes? Napiš, jsem zvědavá a kukám furt a ty nikde.

mimimimimimi
2. kvě 2009

ywus dík už aby to vyšlo štěstíčko

milena26
2. kvě 2009

ahojky holky tak testin nemusím dneska večer se mrcha pořihlásila o slovo... a zrovna když jedu s bráchou do Holandska chjooo ,ale už konečně dorazila ... takže se objednám na UTZ a když to půjde dobře,tak půjdeme stejne s mimi na ketík....

mimimimimimi
2. kvě 2009

Mili to je nám líto tak hlavně hlavu vzhůru užij si to v Holandsku odpočívej a netrap se tet nam to vyjde je to tak jdeme do toho spolu . Andílci to jistí 😵

milena26
3. kvě 2009

ywushka potichounku gratuluju 😵

mimi ja jsem si testik delala a nic,takze jsem vedela,ze tam nic neni... cekala jsem na mrchu abych se mohla tesit a zase byla krucek k dalsi nadeji... tak doufam,ze to vyjde a budeme se moct tesit s nasich andílků..... 😵

jinak tam jedeme jen na otocku s brachou on jezdi kamionem,ale i tak se moc tesim......zahodinku necelou vyrazim a mooooooc se tesim 😵

ywushka
3. kvě 2009

milena: ja potihounku dekuju!!!A budu straaaasne moc drzet palecky tobe!!!

milena26
3. kvě 2009

ywushka díky moc. budeme to tady potřebovat a samo,že na n ás budeš plivat těhu bacily aby jsme si je tady hezky rozmnožili 😀 😵

ywushka
3. kvě 2009

plivu na vsechny o zivot 😀 !!!

milena26
3. kvě 2009

ywushka tak to jooo,tak at něco zbyde i na nás tak opatrně jooooooo ? 😀

ywushka
3. kvě 2009

🙂 samozdrejme🙂!!!Ja dokud neuvidim srdicko,tak klidna stejne nebudu!!!Testy jeste az tak moc neznamenaji....

milena26
3. kvě 2009

ywushko ja vim,taky jsem po ET mela testiky se \\ a i fazolka byla a srdicka jsme se bohuzel nedockali,takze te úplne chapou....