Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

lenkacar
21. kvě 2009

o katetru nic neříkali tak to právě nevim

lenkacar
21. kvě 2009

už abych to měla za sebou ,mám čerstvě obarvený vlasy a to zase se budu potit tak ze mě poteče barva...krvavá mary

janysek70
21. kvě 2009

Leni a kdy máš na ten KET jít?

lenkacar
21. kvě 2009

dnes se to dozvim 😉

janysek70
21. kvě 2009

Tak já pak jukna na IVF, držím pěsti 😵 ........., jsem zvědavá na Mandy, i když ještě netestovala....

ili5
21. kvě 2009

Ahoj, já platila 5 500 za vše složenkou.
mě rozmrazily, na druhý den volala a pak jela na 3 den na KET. Čekali jsme jestli se začne dělit, ale byl pomalý, mrzáček, tak se to dalo čekat. Dělali to v OV, tak můžu být vůbec ráda, že ze čtyř zbyl jeden opožděný chudáček, který stejně byl na prd.
Nyní mám zase 4 zmrazené, ale v Ol ví jak mrazit, zbytečně nezamrazují odpad jen aby z toho měli prachy.

janysek70
21. kvě 2009

To už zbudou Ili na sourozenečky 🙂

ili5
21. kvě 2009

To ne, stačilo by jen toto. Jsem už stará a jednu dcerku 16 letou mám. Máme malinký byt 2+1, tak to je krcálek pro děti. A školné.... Stačí nyní moje poplatky. Zas čáp přiletí k někomu jinému.
Kdyby se to povedlo, klidně bych ty moje oplodněné vajucha z mrazáku dala nějaké hodné rodině, ale nejde to, škoda.

janysek70
21. kvě 2009

To je pravda, tak hlavně ať se tento bojovník/ci drží a čekají tě jen už "jiné strosti"

ili5
21. kvě 2009

V pondělí krev, tak budu vědět. Pak jsem zvědavá kolik jich bude, jestli jeden , neb dva? 🙂

lenkacar
21. kvě 2009

ili a co manža se těší?

lenkacar
21. kvě 2009

dneska jedu do car velmi nalehko za chvíli vyrážíme ,tak mi to připomnělo že v létě to bude rok co jsem šla s nadějí že co nevidět bude mímo

ili5
21. kvě 2009

Jsem mu to neřekla, řekla, že netestuju. Tak neví nic. Dnes jsem testla zas jiný, mamavit a je tam stále jen vzdálená čárka, trošku jen sílí, hlavně aby to bylo, když není silná, jsem už 10den.

lenkacar
21. kvě 2009

furt je to brzy ..

lenkacar
21. kvě 2009

to máte spolu tu holčinku?

lenkacar
21. kvě 2009

my spolu nemáme děti a tak nevíme zdali to vůbec jde

ili5
21. kvě 2009

Ne, holku mám z první manželství, ale ona si myslí, že je to její táta, vychovává jí od mimina skoro, takže akorát není biologický.
Ještěže tak, když má ty blbé spermie, to bych byla bez mimi do teď. To je hrozné, asi bych byla v Opavě.
holky to je tak nespravedlivé,, my bíle máme tak malou šanci, nevidím ani jednu fotku tmavé národnosti tady. Z takovou my vymřem. To není legrace§ Je to pravda.

janysek70
21. kvě 2009

Přesně, jednou jsem o tom koukala na nějaký pořád a bílí chlapi na tom budou s plodností čím dál tím hůř a za chvíli to bez spermobanky nepůjde a rozmnožovat se budou jen černoši a asiaté......

ili5
21. kvě 2009

a hlavně..... víme kdo, že? Jak krysy 😀

janysek70
21. kvě 2009

Ili 😀 😀 😀 😀 pozor na Kocába

ili5
21. kvě 2009

Myslím, že on je kam vítr tam plášť. Jen aby se uržel u koryta. je to jedna banda. Nebylo našim babičkám a dědečkům lépe.? Měli zaměstnání jisté, i lépe se žilo. Je to hrůza, asi bude konec světa, nabo takovým směrem se to dlouho nebude potácet.

lenkacar
22. kvě 2009

tak jsem vám slíbila info ,Ket nebude ,je tam veliká cysta ,musí nejdřív pryč..takže zase čekání ... 😒

mimimimimimi
22. kvě 2009

Ahoj holky přeji Vám krásný den
Lenkacar to je mi moc líto přeji ti at vše dobře dopadne auvidíš potom to bude rychlovka. Hodně štěstí.

lenkacar
22. kvě 2009

díky .. 😉

mimimimimimi
23. kvě 2009

Dobré ráno
přeji Vám všem krásný den .
No v pondělí bych pravděpodobně mohla jít na KET, ale ještě není vyhráno zmrzlíčky máme pod kontrolou a tak se modlím at jenom se množí a množí. Prosila jsem MUDr. at dá alespon 4 protože to musí vyjít do 3 všeho dobrého.Dokonce se i těším mam z toho dobrý pocit tak at se ukážou za čas ty vysněné //!
Beryk kam ses nám schovala vím, že je to pro Tebe těžké, ale bojuj ono to příjde...........................
Milen a co ty jak se máš?
Ili tak ty se máš máš doma dítě to je krásné a další na cestě to bude veselo.
Včera jsem koukala a hledala nějaké informace o Adopci vždy jsem chtěla někomu dát krásný život možná, že do toho asi pujdu nevím jak se bude vše vyvíjet ale i kdyby tam byla ta druha vysněná // asi bych adoptovala mam pocit, že to mám udělat tak to musím probrat s manžílkem at se začneme rozhodovat, protože čas utíká.

milena26
23. kvě 2009

ahoj holky,tak jen hlásím,že 15.6.jdu na konzultaci co dál a tááák... já jsem nějaká vyčerpaná ani se nevyznám sama v sobě.... doma mě to nebaví tak ještě,že jsem v práci... snažím se to nějak prolomit abych se srovnala,ale nějak to nejde a když jsem chtěla někam jet,ale sama bez nikoho... tak maža sháněl kam by jsme jeli,ale jak mě zlobil poslední dobou,tak jsem mu řekla,že chci jet sama,že se musím se vším vyrovnat a zase se najít... tak to naštěstí pochopil a asi si brzy někam vyrazím....

všem přeji aby jste měli samé dobré zprávičky u testíků a mohli se radovat

já zase nahlídnu a kdyžtak písnu zatím papánek

beryk
24. kvě 2009

Ahojda holky, všem krásnou neděli.Totálně nestíhám v práci bych mohla být od rána do rána, je toho ještě hodně ,co musím dodělat je to šíleně znát,když jsem byla 2 měsíce na neschopence a v pátek chci si vzít dovču.Domů jen chodím přespávat.

Mimi myslím na tebe, zítra držím pěstičky, at je KET a po 14 dnech // 😉

Ili zítra na krvi přeji co nejvyšší HCG

Milen přesně chápu tvoje pocity, jsem na tom stejně.............. Přeji hodně síly,hezky z relaxuj a pak hurá do další naděje

Leni to je smůla,ty cysty to je svinstvo,tak at je co nejdříve pryč a můžeš dál do boje

Janýsku co ty, jak se cítíš?

ili5
24. kvě 2009

Beryk, děkuji moc.
Mimimi, Tobě zítra štěstíčko.
Zítra se ozvu jak dojedu, bude to trvat, je to daleko a musíme tam čekat až v poledne budou výsledky.

mimimimimimi
24. kvě 2009

Ahoj holky
Tak je to tady dnes jsem se domlouvala a vypadá to zatím moc fajn z 5 embryek jsou 4 krasne tak jsem ráda a nechávám si zavést všechny 4 je to risk, ale ja do toho musím. Jedno jim tam nenechám hlavně at se to zakousne. Děkuji Milen, Beryk a Ili. Hlavně at Vam to štěstíčko příjde.........
Ili hodně štěstí krev bude fajn a mimisek se bude hezky vyvíjet.
No tak jdu do toho jak se znám prospím celý den a potom uvidíme časem co se bude dít, ale myslím jen na to nejlepší. Zatím pa.

lenkacar
25. kvě 2009

mimi teda to je bezva rozhodnutí ,já když to dneska vidim tak ta šance je tam malá že se chytne všechno ,že bych se taky neděsila jestli třeba 2nebo 3 po víc zamraženo nemám a kdoví jestli se na ně na chudáky někdy dostane ..zase mám další komplikace ,došla mrcha opět po 12dnech ,už mě to všechno sere..