Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

kalka
21. bře 2009

Ahojky.. tak test totálně negativní... ☹ .. tak si ještě v pondělí skočím na tykrevní testy a budu se připravovat na další KET...

milena26
21. bře 2009

kalko tak to jsme natom stejně já taky test negativní.... ☹ takže taky bude příprava na další KET ,máme ještě 2 sněhurky,tak snad ty nám budou dopřány.......

milena26
21. bře 2009

ČEKATELKY NA //:

Ixi- Lenka 23 rokov, SPLN Kosice, :IVF-oktober 08-tehotna december 08 MA, mame 14 zmrzliniek, 1.KET 4.3.2009 berem Estrimax 3x1,Utrogestan 2x2,vit.E, Acidofolan, Calibrum Babyplan a kys.listovu vlozili nam 2 babulky, TT 18.3.

Kapunka - 32 let, ET říjen08, KET leden09, utrogestan a babyplan,KET 12.3. 2 embýsové

ILI5- Ili 35 let, Car FA OL, 1 mražáček, KET 8.3. 3x1 Divina, 2x3 Utroš zavést, 1x1 Listovka tt 23.3

Kalka-Míša 33let, 1 KET 6.3. dvě emryjka, beru Utrouš, Estrimax, Prednison, těhu test 21.3.

Fialka70- 38 let (za 14 dní 39) - Gennet - 2x neúspěšný ET, 1 KET - zamlklinka, 1 KET storno - nevyvíjející se embryjka teď 2. IVF - 12.3. KET - 2 blastocysty po 5 denní kultivaci, u jedné proveden AH - utrogestan 2-0-2, 1/2 prednison, 1/4 anopyrin 400

Musilka - Markéta, Car Pronatal ,IVF 9/O8 OHSS, KEt 20.3. dvě embryjka, beru 4x1 estrofem, 3x2 utrogestan, 1x2 divigel, prednison tt 5.4.

ČEKATELKY NA KET:

luly - Car GF 1 IVF máj08 neg 0 snehuliačikou, 2 IVF december 1HCG 50, hcg kleslo- potrat,
9 snehuliačkou, KET marec2009 užívam: kys.listovú,piridox,prednison

Milena26 - Milena 29let,Car-gennet Praha, máme 4 mrazáčky, bereme Estrofem 3x1 tbl.,prednison 1x1 tbl.,clexan inj. (na ředění krve). 9.3.09 -dnes zavedeny 2 embrijka, tt-negativní, další KET ??

ili5
21. bře 2009

Ahoj, mil a dělalas i dnes test, Vidím, že ses už vymazala z čekatelek. máš volat až v pondělí, tak testni v pondělí ráno. Krvácíš, nekrvácíš, tak vidíš. Já špiním, tak to mám marné, ale ty to ještě zkus!!! Držím palce.

ili5
21. bře 2009

kalko, kolikátý den jsi dnes? Není brzy? Já mám taky negativní, špiním, ale dokud nemám krevní testy, tak doufám furt. 😀

musilka
21. bře 2009

ach jo holky ,mě strašně mrzí že vám to nevyšlo ☹ 😔 Myslím ale že budu za dva týdny ve stejné pozici jako vy nějak z toho transferu nemám dobrý pocit. 😔 Nevím proč jestli kvůli té nízké sliznici nebo kvůli tomu že mi je zaváděli na dvakrát protože zůstalo jedno v katetru. Prostě nějak nemám pocit že by to mohlo vyjít....

Po obědě se jdeme s manžou projít venku je nádherně 😵 vařím kančí gulášek 😝 ňam 😅

januzza80
21. bře 2009

Aojky holky,ja k vam nepatrim a poznala jsem Katusku sice ne osobne,ale z jejiho albumu co se ji prihodilo.A preji ji a vam vsem,aby se vam to povelo a mely jste krasne zdrave miminka.Ja bych vam tak rada pomohla a strasne vam preji,aby se vam to povedlo a byly stastne jake kazda normalni maminka 😉

kajka99
21. bře 2009

Ahoj holky, neztrácejte naději! 😉 Také nevím jak to dopadne, byla jsem ve středu na transferu tak vím co prožíváte

milena26
21. bře 2009

ili jo jo dělala jsem test i dnes a jen / takže je jasno 😢 ☹

ixi
21. bře 2009

ahoj kocky tak ako sa mi tu mate?mili to este nic neznamema krv moze byt potit. 😉

milena26
21. bře 2009

ixi my na krev nechodíme.... jen testujeme

katuska23
21. bře 2009

mil jaktože ne?mně jí vemou za tři týdny 😕

milena26
21. bře 2009

noo tebe si Katu hlídají.... ale my máme testovat za 14 dní a pak se volá do caru jak jsme natom... ty jsi na jiné koleji vííííš......

katuska23
21. bře 2009

aha 😕 já myslela že jsme v acru všechny na stejné 😕 pokud nekrvácíš a těhu test je negativní zkrátka ti vezmou krev.... 😕

milena26
21. bře 2009

ne ne pak vysadíš léky a čekáš na mrchu

kalka
21. bře 2009

ili5 - já jsem dneska 15 po transféru.. to myslím, že už by těhu test zareagoval... tak sem rovnou vysadila Utrouše, aby mrcha dorazila co nejdřív...snad nebude stát nic v cestě a půjdu hned na další KET...

milena26
21. bře 2009

ili a nám opravdu můžou mrchu zadržovat léky....

ili5
21. bře 2009

Holky mě Utroš nedržel mrchu, krvácela normál 10 den. Špinění mi přestalo, včera mlinko náznak hnědý a dnes nic. Dr. mi řekla, že nemám vysazovat, že až po krvi, tak furt zvádím. Holky mě tak bolí hlava 3 dny, už mi to nedělá dobře. Jsem ve vnitř nějaká spuchlá, nevím jestli vaječník, děloha, nějaké velké spíše n levo. Je to normál, vy co zavádíte Utroš, máte to taky tak, vyšetřit mě asi v pondělí nevyšetří, když budu mít mencky. Jsem bílá až zelená a ta hlava mi praskne. dnes celý den ležím.

musilka
21. bře 2009

holky včera v CAru Mudr říkal že Utroš nezadržuje mrchu že pokud to nevyšlo a neberou ty holky k tomu třeba estrofem jako já ale berou jen ten utrogestan tak že ta mrcha normálně přirozeně přijde 😒

kapunka
21. bře 2009

musilka - mě ji minule něco drželo do 18dne po ket 😠

musilka
21. bře 2009

kapu myslím že to je jen ta dlouhá luteální fáze ale jinak by měla mrcha dorazit normálně 14 dní po KETu nebo v obvyklém termínu ale víš jak pokud se do těla cpou umělé hormony tak je to asi zmatený a všechno trvá trochu dýl... já beru estrofem takže mě mrcha přijde až po agoluťáku když bude test neg 😖

kapunka
21. bře 2009

no právě to si myslím..a štve mě to, protože minule jsme si už myslela že mrcha nejde, takže ok..a prd.../

musilka
21. bře 2009

kapu a kolik jsi po KET?

kapunka
21. bře 2009

dneska 9.den 😀

musilka
21. bře 2009

no tak to jr myslím ještě hodně brzo na nějaký závěry test bych nedělala dřív jak 12 den po KEtu podle toho jak starý embrouše ti dávali mě dávali 3 denní

kapunka
21. bře 2009

musil- mě dvoudenní 😲 😎

milena26
21. bře 2009

kapunko tak ted je to na tobě ...a doufám,že tu naší smůlu už konečně tady prolomíííš 😉

kapunka
21. bře 2009

mil - kéž by..byl by to zázrak..a já bych za něj dala všechno!! 😔

musilka
21. bře 2009

kapu a cítíš na sobě něco ?

milena26
21. bře 2009

kapu to věřím... a budu moooc držet palečky aby se aspoň tobě splnil sen.... jsi totiž ted v pořadí a pak doufejme půjdou holky po tobě co testují v tvých stopách... moc vám to přeju...