Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

luly3
6. dub 2009

karol len aby rostlo mne už sa stalo že hcg mi prestalo rast

beryk
6. dub 2009

neboj Luly, posílám ti hromadu štěstí 🙂 🙂 🙂

beryk
6. dub 2009

Holky,tak jsem se vrátila z vycházky a koukám,že jsem malinko začla špinit ,tak mám strach,aby nepřišla mrcha ☹

luly3
6. dub 2009

beryk malinko špinenia nevadi mojenko 😉 hlavne teraz odpočívaj

beryk
6. dub 2009

Luly ležím,porád se pozoruju,zatím dobrý. Dík za uklidnění

luly3
6. dub 2009

😉 len pekne odpočívaj

beryk
7. dub 2009

Ahojda holky,tak jsem testovala a špatný,ani náznak druhé čárky ☹ ☹ ☹ .Zatím jsem přestala špinit, ale od noci mám velký bolesti jako ,když to kmám dostat. ☹ Tak jsem z toho vyřízená.

Karol co ty, testovalas_?

Luly jak je tobě?

karolo
7. dub 2009

Beryk já se testovala a nic ☹ Držím ti palečky 😉

beryk
7. dub 2009

Karolo ,myslím na tebe a věřím, že se ti druhá čárka ještě objeví.

luly3
7. dub 2009

babulky ahojte 😉 ja naznak čiarky mam ale iba náznak
dnes ta druha bola v limite trolilinku silnejšia ak včera
ale ešte stale slabulilinka že si môžem oči vyočit 😕
babulky ale aj tak je ešte skoro myslím

ripmajka
7. dub 2009

ahojček
zatiaľ som len čítala vašu témičku. Môžem sa pridať?
Chcem sa Vám dievčatká s niečim zdôveriť.S maželom sa pokúšame o baby od roku 2006.

Druhý KET sme mali 25.03.2009, takže zajtra idem na HCG (krvičku).

Prvý krát KET september 2008 a HCG z moču po 8 dňoch .Samozrejme som zistila, že nie som tehotná. Či to bola vtedy pravda už nikdy nezistím, ale taký šok aký som zažila si viete určite predstaviť. Samozrejme na 14 deň mi to gyndoš len potvrdil ☹ A doteraz dúfam , že som to práve tým nezapríčinila. (to že som prestala veriť ja ťapa) 😠
Tentokrát som manželovi dala za úlohu zastaviť ma ak by som to skúsila skôr ako ten náš 14 deň.
Prvé tri dni som poležkala, spinkala , dva dni sa štartovala a na 6 deň išla do práce . Nerobím fyzicky , takže som išla vyfúknuť hlavu.Snažila som byť v totálnej pohodičke i keď nie vždy to šlo. 😉
Stále dúfam , že sú tam moje krásne bábätka . Stále!
zvedavosť zabíja - neviem ?
zajtra Vám dám vedieť

beryk
7. dub 2009

Ripmajko vítám tě mezi náma. Zítra přeji hodně štěstí a držím pěstičky at to dopadne 🙂

luly3
8. dub 2009

pekne ránko žienky 😅 😅 😅

ripmajka ahoj dnes máš velký den 😉 tak nech ti dopadne čo najlepšie
držím palce 🙂 🙂 🙂

beryk a ty zajtra 😉 budem na teba mysliet

beryk
8. dub 2009

Ahojda holky všem krásný den

Ripmajko myslim na tebe a doufám,že napíšeš ,že to výborně dopadlo a ses těhulka

Luly dík,už,aby bylo zítra 14h. to už bych měla znát výsledky. Porád malinko špiním a občas bolest ijako před mrchou . Jak se cítíš ty, co nevolnosti?

Karolo a co ty?

karolo
8. dub 2009

Beryk, já se to bojím říct, ať to nezakřiknu, i když to nic neznamená. Nešpiním a nekrvácím, dneska jsem se netestovala, ať zas nejsem zklamaná. 😉 Ovečko, to vypadá dobře, uvidíš, že zítra bude HCG pozitivní. 🙂

ripmajka
8. dub 2009

Ďakujem Vám dievčatká za podporu , veľmiííííííííííííííííí

ozývam sa lebo som to sľúbila, ale dnes som už nemala silu. od plaču , od hnevu .
Asi by sa takéto niečo nemalo objavovať často na žiadnom fóriku.

HCG som mala opäť na nule ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Takže toto bolo dobre pre mňa ďalšie pekne kruté podpásové KO !

Bože dievčatká tak to strašne bolí ,ale aj tak to nevzdám . Len sa trošku pozviecham a ideme do toho znova.

Ale aj tak to nepochopím pri prvom sme mali 2 krásne životaschopné blaocystičky , to isté po druhý krát????
A ani jedno vajíčko niččččč 😖 😖 😖 😖

Dobrú noc dievčatká. Trochu sentimentálne , ale "aj tak si myslím že nádej umiera posledná"

beryk
8. dub 2009

Ripmajko šíleně moc mi je to líto,vím jak moc to bolí. Jedině čas a naděje to vyléčí.Musíme být statečné bojovnice. Do dalšího boje přeji hodně sil a šťastný konec.

beryk
9. dub 2009

Holky všem, hezké ráno. Já letím na krev, ale vidím to bledě

luly3
9. dub 2009

ripmajka 😢 😢 😢 😢 😢 je mi lúto

beryk tebe dnes držím strašne palečky 😉

luly3
9. dub 2009

baby no a ja som si včera dala zobrat krv u kamošky
a hCG 5,28 no nic moc velke ale je len nam pekne
mosí narást

karolo
9. dub 2009

Bery, držím palečky a Luly neboj, poroste to 🙂

luly3
9. dub 2009

karolo ahoj a ty ako????

karolo
9. dub 2009

Včera jsem začala špinit, tak čekám, co se bude dít dál, moc nedoufám, já už to znám. Taky se tak potíš z ultrouše?

luly3
9. dub 2009

nie nepotím mne je stale zima 😕
ja mam až zajtra 28 DC tak uvidíme či dojde aj mne

karolo
9. dub 2009

Já mám dneska 30 den od poslední mrchy, ale moc naděje si nedávám. ☹

luly3
9. dub 2009

no mosíme dufat do poslednej chvilky

beryk
9. dub 2009

Ahojda holky,dopadla jsem špatně,já vím dalo se to čekat, ale ta bolest,co mám ted na srdíčku je šílená.Přes slzy pomalu nevidím .... A to jsem si myslela,jak mi bylo zle od žaludku a točila se mi hlava,že by to mělo dopadnout a navíc kdyby to dopadlo, tak termín porodu by vyšel na den co,jsem musela jít na zamlklý potrat. Tak jsem si říkala .......
Nojo nedá se nic dělat ,zas to bude muset vyléčit čas a naděje(teda děsí mě můj věk v listopadu mě bylo 34),ale když je aspon náká naděje,tak se musí chytnout.Musím se z toho vyřvat,oklepat, nabrat sílu(ted teda nevím kde) a připravit se na další boj a jít dál.
Nevíte kdy budu moc jít nejdřív na KET?

luly3
9. dub 2009

Beryk 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 moja je mi lúto

a na ket môžeš ist hned na druhy cyklus 😉

karolo
9. dub 2009

Bery, to je mi líto, na další Ket můžeš jít hned, jak odmenstuuješ, tak máš alespoň mrazáčky?

beryk
9. dub 2009

mám 3 sněhuláčky,zítra mám zavolat sestřičce a domluvit se jak dál

Luly ,Karolo doufám ,že to vyjde aspon vám ,moc a moc držím pěstičky