Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

ili5
14. bře 2009

Utroš bereš taky 2-2-2-?
Zavádíš? Mě od včera začíná vytíkat, tak se bojím, že se blíží menzes, nebo už mi jde průsvitný sopel s Utrošem. Myslím, že minule mi totaky dělalo před menckama 😒 😠 ☹

angel78
14. bře 2009

ahojte dievcata, niektore z vas tu poznam z citania, luly3 ty si bola na cakanie po transfere, ze? citala som ta, ako? ja som momentalne 6 den po ET, takze cakam.. citala som vas kazdy den ako sa vam darilo 🙂

ili5
14. bře 2009

Ahojky angel, já jsem dnes taky 6 den po Ket, jak se cítíš?

ili5
14. bře 2009

Taky si byla v neděli 8.8. na MDŽ? Měly bychom hezký dáreček.

angel78
14. bře 2009

hejbola som 8.3 🙂 velmi sme sa na tom zabavali. ja som bola na ET mali sme novy program, lebo zmrazene sme nechali na Slovensku a rozhodli sa ist do Brna. citim sa dobre, nic necitim, az ma to desi.. nemam ani pocit na menzes, takze neviem... ale VERIIIM, ze uz to vyjde. po 4 rokoch skusania by sa uz patrilo 😀 a ty ako, mas nejake pocity?

kapunka
14. bře 2009

ili 2-2-2 a zavádím..zatím v pohodě...je to bříško.... 😠

milena26
14. bře 2009

ahojky holky 🙂

saze velikánská gratulaceeeeeeeeeee 😵
takže netestit dřáv jak 10tý den,tak ještě že táááák aby člověk pak nebyl zklamaný.....

kapunka
14. bře 2009

ili ty jsi měla transfer 8 srpna? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milena26
14. bře 2009

holky jak se cítíte ? mě docela píchá tam dole vevnitř... 😅 😕

kapunka
14. bře 2009

milena mě taky..ale to může prý být tím utrogestanem, jestli ho bereš, ale nemusí 😀 😀

milena26
14. bře 2009

kapu já místo utrouše mám vaginální gel a jednou denně..... 😕 😅

ili5
14. bře 2009

Mě je v poho, douklízela jsem v komodě. Jen jsem jakási nafouklá. Na wc už byla konečně, udělala jsem si kávu, pomohla. Takže voda vyblitá, šťáva ze zelí nic, až káva mi pomohla.
Večer jsem chytla křeč do břicha, byla chvilku, ale pořádná, snad nevypad.

milena26
14. bře 2009

ili určitě nevypadl neboooj

ili5
14. bře 2009

Mil, máš větší břicho, bublinu? Já nemůžu od včera spát, v noci se budím, přes den už taky neusnu.

ili5
14. bře 2009

Mil, kdy teda testnem? V pondělí? 😉

milena26
14. bře 2009

já v pondělí v půl dvanáctý a dest minut budu mít mimísky teprve v pupíku týden.... to by bylo ještě brzy néééé ? 😅

milena26
15. bře 2009

ili nafouklé bříško mám taky trochu ,ale jestli bublinu tak to nevííím. já usnu vždycky když si lehnu,takže problém nemám... 😉

saze
15. bře 2009

Ahoj holky, 7 den je asi brzo. Já testovala 8 den a nic až 10 se objevil stín. A dneska 13 den po KET a je pěkná, už barevná a silná. huráááá

lenkacar
15. bře 2009

sazi grtuluji a pojd se nám pochlubit ..

milena26
15. bře 2009

saze jo jo vím,že je brzy a když jsem četla jak jsi byla zklamaná,tak jsem si říkala,že určitě dřív jak 10tý den nebudu testit..... jinak moooc gratuluju,už sis konečně vystála frontičku a dočkala jsi se a už se můžeš těšit na miminko 😉

saze
15. bře 2009

Milenko díky moc - uvídme zda to potvrdí v úterý v Caru. Fakt netestuj. Já byla hodně zklamaná a nemá cenu se nervovat dopředu.

ixi
15. bře 2009

ahojte saze gratulujem 😵 😵 😵

melisska
15. bře 2009

saze aj ja ti gratulujem ku // 😵 🤐

saze
15. bře 2009

Holky díky moccc.

ili5
15. bře 2009

Ahojky, nevím kdo psal na jakém tématu, testovala myslím 7 den a byly//, láká mě to už dnes. Mám test for you comfort a tam je napsané, že je od 5-7 dne oplodnění. Takže je asi pro umělky.

ili5
15. bře 2009

Saze, to je super, Gratuluji!!!!!!!! 🙂

ixi
15. bře 2009

ili radsej netestuj ja som testla a nic ☹

ili5
15. bře 2009

Tak jse testla, nevydržela jsem, jen 1/ ☹ . Ale vzala jsem si obyčejný test, ten comfort si nechám na 10 den. Takže až ve středu, jak to do té doby nedostanu. Nejvíc se bojím, že to chytnu, minule jsem to tak měla.

milena26
15. bře 2009

ili noo nevím,ale co se testíků týče,tak co jsem se tady na diskuzi dozvěděla,tak mamatesty jsou asi nejlepší..... kolikrát testy citlivější a dražší testy tady holky zkoušeli a nic a s mamatestem se jim to ukázalo dřív... takže s testíkama mám jasno...

milena26
15. bře 2009

ili a aby jsi opravdu nebyla zklamaná 7den po .....
😅