Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

ili5
16. bře 2009

Jak se cítíš Kapunko? Ležíš? Chtěla jsem jít dnes ven, ale se začíná mračit, sluníčko je pryč. 😒

kapunka
16. bře 2009

já se cejtim normálně - ležím skoro furt..bolej mě akorát prsa..asi z utroše.. 😲

ili5
16. bře 2009

Já neležím skoro vůbec už. minule jsem ležela, nohy podložené a nic. Teď se raději na to neupínám, dělám vše normál, jen netahám těžké věci. Jen pejska furt nosím, nebo je to cycuš a chce být jen na rukách, ale má 1,5 kg, tak to se může. 😀
Mě prsa nebolí vůbec. To mi dělalo po Et, punkce byla asi za hůl, tak mě bolel celý člověk.
Budu ležet ve 14 hod. to zavádím Utroš. Teda chtěla bych ležet, si říkám furt a jak zavedu, tak mám nejvíc práce, někdo klepe, nebo mám na něco chuť....

milena26
16. bře 2009

jo jo já jsem polehávala jen ty dva dny asi jinak taky dělám všechno normál jen netahám těžké a nevytírám to by se prý nemělo,tak jsem předala štafetu manžovi 😀

ili kdy budeš zase testit ? já asi možná...ve čtrtek,ale ještě uvidííím 😔 mám docela strášek,ale snááád to dobře dopadne....a kam vlastně chodíte do car ? asi jsi to psala,ale znáááš to člověk toho má dost 🙂 a proč jste museli na IVF ? teda já jsem zvědavá co ? 🙂
😀

milena26
16. bře 2009

jinak mě prsa taky nebolej.. bolí mě a píchá v podbřišku...tak snad se prckové nebo prcek zavrávaj..... kééééž by 😅

ili5
16. bře 2009

Tak jsem zavedla Utroš a zas sedím u Pc. Já chodím do Fa Olomouc, přešla jsem z Ostrav, převezla 4 zmrzíky.
Partner má špatné sperma, snažíme se 13 let. Nakonec jsem taky zústala neprůchodná, tak nezbylo než IVF. Jinak mám 16 dceru z předešlého manželství. Ale od malinka i vychovává nynější partner, tak to ani neví, že není jeho.
Chtěli bychom ještě jedno, ale asi to přroda chce jiak.
tak popiš taky něco o sobě, ať tě lépe poznám, papa

milena26
16. bře 2009

jasně ili... no já jsem s manželem přes 3 roky... ale s předešlím přítelem jsme čekali mimčo přirozenou cestou (před 12ti lety) to se v prvním trimestru přestalo vyvíjet... od té doby jako bych cítila,že není něco v pořádku ,nikdo nepátral proč nebo co se stalo.... pak jsem střídala gyndaře ,páč se mi zdálo,že prostě to není ono ,pak jsem poznala manžela a začala chodit tady ke gyndaři a když jsem mu vysvětlila všechno ohledně miminka ,tak nelenil a začal hned konat...HP.UTZ pak laparoskopie a hysteroskopie a nakonec jsme zkončili v Praze v gennetu... tam nás čekala genetika,HP, a spermio.... z genetiky mě zjistili leidna,takže jsem musela zase do trombpcentra do prahy,kde si to všechno ověřovali,takže IVF se oddálilo o 3 měsíce ,pak byli zjištěny ještě u mého gyndaře PCO a a anovulace .....měli jsme 15 folíků z toho 10 vajíček oplodnilo se jich 6, 2 zavedeny při ET....to se povedlo,ale taky v prvním trimestru zamlklý potrat,tak jsem musela na revizi a pak mě dr poslala na imunologii ,tam taky něco našli,tak ted už by mělo být všechno podchycené,tak by to mohlo konečně vyjííít... žádné děti nemám z dřívějška ,tak se na prcka(y) těším...sice mám 11 neteří,tak jsem si to vynahrazovala tam,ale víííš jak vlastní je vlastní.....

karolo
16. bře 2009

Ťuk ťuk můžu? Chtěla jsem se zeptat, dneska jsem se dozvěděla, že po ET mám neg.těhotenský test. Chystám se na KET. Brali jste i jiné hormony než utrouš? Chci jít zítra kdoktorovi připravená a tak trochu vědět na co se zeptat. jinak můžu se přidat k vám?

milena26
16. bře 2009

karolo vítej a vítej mezi námi,jasně ,že se můžeš přidat.....a škoda,že ti ET nevyšlo.... to je mi líto...no nerostla mi sliznice,tak zobu estrofem a ten se snad zobe do 12tt když se povede.... pak utrouš a prednison.....

karolo
16. bře 2009

Jste moc hodné. Vysvětlil vám někdo proč se embryjka neuhnízdili? Já už mám 6 letého kluka a tak je pro nás s manželem šok, že druhé těhotenství nepřichází. Já pak sedím u doktora, vejrám na něj jako sůva a zapomenu se zeptat na co potřebuji. Po prvním ET jsem brala jen utrouš a vůbec jsem si nepřipouštěla, že se to nepodaří. Vím, že to prožívala každá z vás, tak snad mě pochopíte.

kapunka
16. bře 2009

já jsem nebrala nic - jen dva dny před utrogestan a ten beru doted.. 😀

u čeho mě teda bolej ty prsa?????????? bolej vás někoho z utroše??? 😝

milena26
16. bře 2009

karolo.jj víme,ale nám se povedlo a pak to zkončilo jak jsem už psala.Nooo pokud jsi z toho vyvalená a zapomeneš se na něco zeptat,tak si to napiš na papírek a ptej se a ber to popořadě,já to jednou taky musela takhle udělat 😀

kapunko,mě po ET taky boleli prsa z utrouše,ale ted ho nemám,mám náhražku utrouše,tak jsou prsa trochu přifoooklí 🙂

karolo
16. bře 2009

Zítra jdu do Caru a uvidím co mi doktor navrhne. Kdyby KET šel udělat v tomhle cyklu a při jedné nemocenské tak jdu do toho, než to kouskovat a pořád se na něco připravovat. Mě utrouš MS nezadržel. Dostala jsem to 10. den po ET. Jndy chodí nepravidelně a teď to bylo přesný. Prsa jsem měla nalitá, to se manželovi líbilo.

milena26
16. bře 2009

karolo to věřím,kterýmu chlapovi by se to nelíbilo ? 😀 noo mě pobolívá bříško....

kapunka
16. bře 2009

mě taky hlavně když vstanu od compu 😢

luly3
16. bře 2009

ahojte 😉

kapunka
16. bře 2009

ČEKATELKY NA //:

Ixi- Lenka 23 rokov, SPLN Kosice, :IVF-oktober 08-tehotna december 08 MA, mame 14 zmrzliniek, 1.KET 4.3.2009 berem Estrimax 3x1,Utrogestan 2x2,vit.E, Acidofolan, Calibrum Babyplan a kys.listovu vlozili nam 2 babulky, TT 18.3.

Milena26 - Milena 29let,Car-gennet Praha, máme 4 mrazáčky, bereme Estrofem 3x1 tbl.,prednison 1x1 tbl.,clexan inj. (na ředění krve). 9.3.09 -dnes zavedeny 2 embrijka, tt 24.3.

Kapunka - 32 let, ET říjen08, KET leden09, utrogestan a babyplan,KET 12.3. 2 embýsové

ILI5- Ili 35 let, Car FA OL, 1 mražáček, KET 8.3. 3x1 Divina, 2x3 Utroš zavést, 1x1 Listovka tt 23.3

ČEKATELKY NA KET:

Musilka - Markéta, Car Pronatal ,IVF 9/O8 OHSS, 11 mrazáčků, KET kolem 11.3. beru estrofem 3x1, divigel 1x2,vitamínky B a E, 9.3.UZ- sliznice jen 6 mm změna estrofemu na 5x1 a další UZ 17.3.

luly - Car GF 1 IVF máj08 neg 0 snehuliačikou, 2 IVF december 1HCG 50, hcg kleslo- potrat,
9 snehuliačkou, KET marec2009 užívam: kys.listovú,piridox,prednison

katuska23-Gennet Praha, Po odběru vaječníků tepenné krvácení do břicha,nuceno odebrat roztrhaný vaječník,pouze jeden mrazáček,beru estrofem,listovku a babyplan,kontrola v caru 10.3.

kapunka
16. bře 2009

luly ahoj.. 😎

milena26
16. bře 2009

luly ahojky 🙂

noo to mě taky.. ted jsem měla nějakej trochu hlad tak jsem si doma zobla a je mi šoufl 😝 tak nevím jestli mám ještě podrážděnej ten žaludek nebo .....????? 😅

luly3
16. bře 2009

kapunko ako sa cítiš kolky si dnes den po et?????
aj budeš testovat

milena26
16. bře 2009

jééé ixi by nám měla testit pozítří že ? 🙂 tak jsem zvědavá a moooc držím palečky samoooo 😵

milena26
16. bře 2009

kapunko písni si ještě do tabulky kdy budeš testovat at máme přehledíček 😉

kapunka
16. bře 2009

holky já nevím kdy...v caru mi řekli at přijdu za 20 dní. ale já zkusím testnout za 14.. tedy 24.3. to už by snad mělo být jasné..ovšem jak to vydržím to teda nevim..už ted mam nervy nadranc.. 😲

kapunka
16. bře 2009

luly - tak nejak normálně bolej me prsa a bříško občas píchne, ale jinak ok 😎

ili5
16. bře 2009

Ahoj, hraju karty, tak jsem si odskočila mrknout a vidím novou tvář. Vítej karolo.
Asi máš pravdu,že po 10 dnech poet a KET to většina dostane. Já nejsem vyjímka, minule přesně 10 den. Takže středa.
Dnes mi drahý řekl, že mám o hodně větší prsa a já myslela, že stejné 😀 . Takže taky. 😀 a že žeru jak kyselina. Mám hlad v kuse. Pečivo moc nejím, spíše teplou stravu a teď si i cheba sama namažu, tak to je zátrak 😝

Karolo, podívej se na naší tabulku, tam je popsané co která bere za hormony a kolikátý den je po KET atd. Tam vše vyčteš. Jdu hrát, tak papa večer.

luly3
16. bře 2009

kapunko to je dobre 😉

karolo
16. bře 2009

Ili proč jsi přešla z Ostravy do Olomouce. Já chodím do Ostravy a přišlo mi to všechno moc rychle. Hned po odběrech řekli, že jinak neotěhotním než IVF, tak vyinkasovali peníze a do 3 týdnů jsem měla bobíšky u sebe. Teď přemýšlím, jestli udělali vše co měli. Tak bych chtěla vědět proč jsi odešla? 😎

ili5
16. bře 2009

karolo, tos udělala největší blbost. Jak zaplatíš, nečekají na výsledky, šup, šup, rychle a zbohem. Mě ani jednou nevyšetřil, ani ho nezajímalo jestli mám dělohu, ani na výsledky nečekal a šup. podívej se na téma Ostravské gyncentrum a čti. kdo si nás tam přečte, neznám nikoho kdo by tam pak šel. Pak jsme hromadně zdrhly s holkama doOlomouce, Fakultka, nebo Fertimed a založily jsme nové tém. Z OV do OL a našezačátečnípsmena. Převezla jsem si zmrzlinky do OL. A nejen já a po rozmražení v Olomouci, jsme byly nemile překvapené v jakém stavu jsou a jaký tam mají bordel. Ale už se nechci rozčilovat. Mě taky odrazovala kamarádka od nich, ale nevěřila jsem a tak jsem dopadla. tam mě to vyšlo 26 500. V OL fakutce mi nabídli toto za 7 000 + léky, takže na 11 000 asi. A to vyšetření v Olomouci, jsem čuměla jak to berou poctivě a nechtějí peníze jak supi.

ili5
16. bře 2009

Ty bydlíš v Olomouci a jezdíš do Ostavy, Tak mi z daleka jezdíme k vám, abychom se vyhli OV a ty jsis vybrala nejhorší Car co existuje. O žádném jsem ještě neslyšela tolik stížností jak o OV. A nejen snažilky, ale i ve Fakultce v OV na ně nadávala primářka z genetiky, proč jsem si je vybrala, že to nuikomu nedoporučuje.

kapunka
16. bře 2009

luly takhle mi bylo i minule při ET i KEt a prd 😢