Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

musilka
29. bře 2009

karolo no já krvácet nemůžu protože beru estrofemy dokud je nevysadim tak ms nepřijde

karolo
29. bře 2009

To promiň, ja nevěděla ale i tak nějaká naděje je 🙂

luly3
29. bře 2009

musilko to je blbost ja som tiež brala a krvacala som po
1 IVF 😉

musilka
29. bře 2009

luly no nevím podle mě to není blbost protože estrofemy (beru 4 denně) i divigel (beru 2 denně) je vlastně čistej estrogen a dokud se nevysadí tak MS nepřijde. Estrogen je hormon který si tělo samo tvoří v první polovině cyklu v té druhé se pak tvoří progesteron tudíž když do těla dávám uměle ten estrogen MS logicky dorazit nemůže i MUDr. v Pronatalu mi to řekl.

luly3
29. bře 2009

musilka ja som brala 3 denne a menzes došiel ešte o 2
dni skor ako mal 😉 neznamena že ked maš test / tak
nemožeš byt tehula u nas v teme kočka 10 den po ET /
a poobede jej zavolali ýe krv je pozitívna 😉 😉
nezahadzuj šancu 😅

beryk
29. bře 2009

Luli to jsi jim řekla,že chceš 3 embroušky? Mě se ptali jen jestli 1nebo 2.

karolo
30. bře 2009

Luly tak ať dneska mají doktoři pevnou ruku. Tfuj tfuj tfuj 😉

beryk
30. bře 2009

ahojda holky,všem nádherný den 🙂 🙂 🙂

Karolo,Luly držim pěstičky at to dopadne.

Já dnes ležim 4 den,zbejvá mi 10 dnů než pudu na krev

beryk
31. bře 2009

ahojda holky přeji pohodové ,slunečné ráno

bonsai
31. bře 2009

ahoj beryk..ako sa darí?

beryk
31. bře 2009

Ahoj Bonsai od včera mi chvilkama bolí břicho, vaječníky jako kdybych to měla dostat,tak nevím ,přitom kdybych nebyla těhu,tak mrcha by měla přijít až 9.4. Co ty, jak se máš?

bonsai
31. bře 2009

Beryk..aj mňa pobolievalo brucho a hlavne kríže..ale neboj..všetko dobre dopadne..a ja..včera som nás s manželom objednala do Prahy na imunologické testy..ideme 26.5... nechcem skôr ďalšie IVF, kým nebudem mať všetky možné aj nemožné vyšetrenia..niekde cítim nejaý problém..

karolo
31. bře 2009

Beryk okud bereš hormonky, což určitě jo, tak je to z toho. Kdy se budeš testovat, nebo budeš čekat až na krev? Držím palce.

beryk
31. bře 2009

Bonsai-chápu,většinou je nejlepší udělat všechny možný vyšetření,aby se našla a odstranila příčina,budu držet pěstičky

milena26
31. bře 2009

Ahojky holky 🙂
tak já furt brflám a v noci jsem se moc nevyspala... viróza mě furt zkouší.. dneska jdu k dr aby se na mě jukla apopřípadě dala nějaké léky...

bonsai
31. bře 2009

beryk..vieš, asi sme to mali urobiť už skôr, ale keď nám v roku 2007 zistili, že máme málo a málo pohyblivé spermijky, tak to IVF sme brali ako jediné možné riešenie..netušila som, že lekár si urobí len tie vyšetrenia, ktoré sú pre neho dôležité a nič viac..a že to nevyjde som si vôbec nepripúšťala, veď mi nič nezistili..vraj som v poriadku..lenže nikto nehľadal príčinu..a zistila som, že ono niektoré veci sa dajú obíjsť IVF, ale iné zase nie..čiže nejaký problém poriešiš tým, že vajíčko spoja so spermijkou..ale ak to nevyjde..nikto viac nezisťuje prečo..a to ma hnevá..manželovi okrem spermiogramu a bežného vyšetrenia na urológii nerobili nič..síce zistili varifokelu..ale vraj operáciou by sa nič nevyriešilo.. a ďakujem za tie pě 😉 stičky

beryk
31. bře 2009

Bonsai máš pravdu ,mě událi taky jenom běžnou gynekolog. prohlídku, chlapovi jenom spermiogram,taky zjistili málo a málo pohyblivejch spermii a pak nás poslali na IVF+ICSI

bonsai
31. bře 2009

beryk..vidíš..a ono je to tak asi všade..neliečia, nehľadajú príčiny..len na IVF..a čo ja viem čo ešte..a možno by to šlo aj ináč..ale Ty sa tým teraz nezaťažuj..máš drobcov v brušku tak si ich pestuj...a teš sa z toho..pekný dník prajem..idem off..potrebujem niečo porobiť..

beryk
1. dub 2009

ahojda holky, všem preji všem nádhernou středu,doufám,že se sluníčko umoudří a vyleze.

Karolo já na krev jdu 9.4. Jak ty,kdy ty pudeš na krev? Myslela jsem na tebe,doufám, že ležíš a embrouše máš hezky zavrtaný.

Milen jak si včera dopadla u dr.?

saze
1. dub 2009

Ahoj holky , a ahoj Musilko - holka vydrž ještě - já měla 10 den slabolinkou scifi čárku - fakt scifi a to mám v sobě 2 mimísky. Tak fakt ještě vydrž! Jinak holky jsem také po KET - takže šance opravdu je. Nebojte.

karolo
1. dub 2009

Beryk, já jdu na krev až 14,4, po velikonocích, tak se mezitim určitě otestiji z moče. Má to cenu až příští týden, 9.4 si značím do kalendáře, budu ti držet palce. 😉 Saze jak dlouho jsi po Ket? 😉

saze
1. dub 2009

Ket mi zaváděli 2.3. - takže měsíc. už jsem byla na ultrazvuku. Máme sice 2 ale jedno se špatně vyvíjí. Takže bude asi jedno. Ale to už má i srdíčko.

beryk
1. dub 2009

Saze gratuliji a budu držet pěstičky at je vše OK.Je supr ,když se člověk dozví,že to vyšlo.

Korolo budu taky na tebe myslet, s testíkem nespěchej,kámoška taky po IVF ,dva dny ped krví dála test,byl negativní a ted čeká dvojčátka 🙂

karolo
1. dub 2009

Saze tak to ti zaváděli jak mě, ale neuchytlo se to, tak jsem v pondělí podstoupila další Ket.doufám, že úspěšný. 🙂

lenkacar
1. dub 2009

sazi tak to moc gratuluju k srdíčku !!!!!!!!!

luly3
1. dub 2009

saze gratulujeeeem

luly3
1. dub 2009

karolo ja sem tiež mala v pondelok ket 😉
kolik dropcou ti vkladali??? a ako sa cítiš?

karolo
1. dub 2009

Luly já už ti psala v pondělí. Vkládali mi jedno, a cítím se nijak 😒 Pořád mám pocit, že to dostanu. 😖 Ty něco cítíš?

beryk
1. dub 2009

Karolo mít pocit´že to dostaneš je prý dobrý znamení, to se embrouš zavrtává 🙂 Tak držím pěstičky

luly3
1. dub 2009

karol ja viem že si mi písala, ani ja nic necítim okrem bruška
čo ma pichá 😕 a ešte mi je stále zima